Lexus - leasing samochodu
osobowego

Marzy Ci się odrobina luksusu pod postacią eleganckiego Lexusa?
Leasing przybliży Cię do tego marzenia, niezależnie od budżetu.
Zapytaj o ofertę

Leasing Lexusa dopasowany do Twojego biznesu

Lexus to jedna z marek stanowiących dziś uosobienie prestiżu i przedmiot pożądania wielu miłośników luksusowego designu. Czy tak ekskluzywne auto jest w zakresie przeciętnego przedsiębiorcy, który dopiero rozwija swój biznes?

W takim przypadku szansą na zdobycie kluczyków do wymarzonego samochodu może okazać się Lexus w leasingu. Elastyczne warunki umowy dopasujesz do swoich możliwości, aby nic nie psuło Ci radości z jazdy nowym autem – a już w szczególności nie kwestie finansowe.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Lexusa w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Lexus.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych Lexusa to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Lexus

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Lexusa

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Lexus
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Nowy Lexus może się okazać sporym obciążeniem dla budżetu nawet wtedy, gdy zamiast zakupu za gotówkę zdecydujesz się na finansowanie za pomocą leasingu. Wybór używanego modelu może przyczynić się do zmniejszenia kosztów leasingu, a tym samym do przybliżenia Cię do posiadania Lexusa. Z EFL to jest możliwe. Pojazd jednak nie może być starszy niż 10 lat w momencie, kiedy płacisz ostatnią ratę.

Chociaż krajowa oferta pojazdów tej marki jest bardzo bogata, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć w leasing Lexusa pochodzącego spoza granic Polski. Zapytaj o taką możliwość doradcę EFL, a pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego auta i dopełnieniu wszystkich formalności związanych z procedurą WNT (Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru).

Nigdy nie wiesz, jakie wyzwania postawi przed Tobą życie w najbliższym miesiącu – a co dopiero za rok czy dwa, gdy będzie się kończyć umowa leasingowa. W związku z tym warto wybrać elastyczną ofertę, która pomoże Ci przetrwać wszystkie niespodziewane sytuacje, jakie mogą zdarzyć się w trakcie obowiązywania umowy. Założenia te spełnia usługa Leasingu Swobodnego , jaką znajdziesz w ofercie Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Wyjątkowy Lexus w leasingu dla firm

Nowy lub używany Lexus to luksusowy samochód, który przyniesie prestiż Tobie i Twojej firmie. W ramach leasingu możesz postawić na każdy model, jaki tylko zapragniesz. Sportowe coupe jak Lexus LC, LC CV lub RC F? Klasyczny, ekonomiczny sedan, jak Lexus ES lub LS? A może solidny i niezawodny w każdym terenie crossover UX, NX lub RX? W EFL możesz wziąć w leasing auto marki Lexus w różnych modelach i wariantach.

Lexus – coś więcej niż tylko samochód

Lexus  budzi ekskluzywne skojarzenia. Producent od lat dostarcza pojazdy z segmentu premium, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystko po to, by jazda Lexusem nie była jedynie sposobem przemieszczania się, lecz fenomenalnym przeżyciem angażującym wszystkie zmysły i zapadającym w pamięć na długi czas.

Samochody Lexusa są jednak luksusowe nie tylko z wyglądu i renomy. Marka stawia też na ponadprzeciętne bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Zwieńczeniem tych starań i wysiłku najznamienitszych specjalistów z branży motoryzacyjnej jest system Lexus Safety System +, który ma za zadanie wzmacniać umiejętności kierowcy i zapobiegać najczęstszym zagrożeniom drogowym: kolizjom czołowym, niebezpiecznym zachowaniom kierowcy, jak brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu i wypadkom, szczególnie tym po zmroku.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta