Lexus - leasing samochodu osobowego

Lexus - leasing samochodu
osobowego

Marzy Ci się odrobina luksusu pod postacią eleganckiego Lexusa?
Leasing przybliży Cię do tego marzenia, niezależnie od budżetu.
Zapytaj o ofertę

Leasing Lexusa dopasowany do Twojego biznesu

Lexus to jedna z marek stanowiących dziś uosobienie prestiżu i przedmiot pożądania wielu miłośników luksusowego designu. Czy tak ekskluzywne auto jest w zakresie przeciętnego przedsiębiorcy, który dopiero rozwija swój biznes?

W takim przypadku szansą na zdobycie kluczyków do wymarzonego samochodu może okazać się Lexus w leasingu. Elastyczne warunki umowy dopasujesz do swoich możliwości, aby nic nie psuło Ci radości z jazdy nowym autem – a już w szczególności nie kwestie finansowe.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Lexusa w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Lexus.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych Lexusa to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Lexusa

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Lexusa

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Lexus
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Lexusa

Nowy Lexus może się okazać sporym obciążeniem dla budżetu nawet wtedy, gdy zamiast zakupu za gotówkę zdecydujesz się na finansowanie za pomocą leasingu. Wybór używanego modelu może przyczynić się do zmniejszenia kosztów leasingu, a tym samym do przybliżenia Cię do posiadania Lexusa. Z EFL to jest możliwe. Pojazd jednak nie może być starszy niż 10 lat w momencie, kiedy płacisz ostatnią ratę.

Chociaż krajowa oferta pojazdów tej marki jest bardzo bogata, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć w leasing Lexusa pochodzącego spoza granic Polski. Zapytaj o taką możliwość doradcę EFL, a pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego auta i dopełnieniu wszystkich formalności związanych z procedurą WNT (Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru).

Nigdy nie wiesz, jakie wyzwania postawi przed Tobą życie w najbliższym miesiącu – a co dopiero za rok czy dwa, gdy będzie się kończyć umowa leasingowa. W związku z tym warto wybrać elastyczną ofertę, która pomoże Ci przetrwać wszystkie niespodziewane sytuacje, jakie mogą zdarzyć się w trakcie obowiązywania umowy. Założenia te spełnia usługa Leasingu Swobodnego , jaką znajdziesz w ofercie Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Wyjątkowy Lexus w leasingu dla firm

Nowy lub używany Lexus to luksusowy samochód, który przyniesie prestiż Tobie i Twojej firmie. W ramach leasingu możesz postawić na każdy model, jaki tylko zapragniesz. Sportowe coupe jak Lexus LC, LC CV lub RC F? Klasyczny, ekonomiczny sedan, jak Lexus ES lub LS? A może solidny i niezawodny w każdym terenie crossover UX, NX lub RX? W EFL możesz wziąć w leasing auto marki Lexus w różnych modelach i wariantach.

Lexus – coś więcej niż tylko samochód

Lexus  budzi ekskluzywne skojarzenia. Producent od lat dostarcza pojazdy z segmentu premium, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystko po to, by jazda Lexusem nie była jedynie sposobem przemieszczania się, lecz fenomenalnym przeżyciem angażującym wszystkie zmysły i zapadającym w pamięć na długi czas.

Samochody Lexusa są jednak luksusowe nie tylko z wyglądu i renomy. Marka stawia też na ponadprzeciętne bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Zwieńczeniem tych starań i wysiłku najznamienitszych specjalistów z branży motoryzacyjnej jest system Lexus Safety System +, który ma za zadanie wzmacniać umiejętności kierowcy i zapobiegać najczęstszym zagrożeniom drogowym: kolizjom czołowym, niebezpiecznym zachowaniom kierowcy, jak brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu i wypadkom, szczególnie tym po zmroku.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta