Dacia - leasing samochodu osobowego

Masz na oku samochód marki Dacia?
Leasing w EFL to świetny sposób na wymarzone auto.
Zapytaj o ofertę

Firmowa oferta leasingu – Dacia

Kiedy weźmiesz Dacię w leasing, zyskasz szansę na nowy lub używany pojazd bez wydawania dużej ilości gotówki czy obniżania zdolności kredytowej. Jeśli wybierzesz ofertę Europejskiego Funduszu Leasingowego, dopasujesz do swoich potrzeb nie tylko sam samochód, ale również umowę leasingową. Dzięki temu ani raty, ani okres ich spłaty nie obciąży Twojej firmy. Pozostanie Ci zatem tylko jedno – cieszyć się dobrym autem i skrojonymi pod Ciebie warunkami finansowania.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Dacia w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli oraz wiele modeli używanych samochodów marki Dacia.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych marki Dacia to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Dacia

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Dacia

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Dacia
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz wziąć używany samochód marki Dacia w leasing, nic nie stoi na przeszkodzie. O ile w momencie płacenia ostatniej raty przewidzianej w umowie jego wiek nie przekroczy 10 lat, możesz sfinansować w ten sposób dowolny pojazd.

W ofercie EFL znajdą coś dla siebie także miłośnicy nowych aut. Do Twojej dyspozycji jest szereg nowych modeli tego producenta, w całej gamie wariantów i na każdą kieszeń. Skonsultuj się z naszym doradcą, by wybrać odpowiedni pojazd dla siebie.

W gamie producenta znajdziesz przede wszystkim wygodne auta do codziennej jazdy, takie jak Dacia Spring lub Sandero, które doskonale sprostają wymaganiom miejskiej dżungli. Pierwszy z nich to flagowy elektryczny model marki, który przypadnie do gustu miłośnikom ekologicznych rozwiązań.

Jeśli potrzebujesz auta rodzinnego lub przystosowanego do przewożenia większych ładunków, warto zwrócić uwagę na modele Jogger i Lodgy. Oba łączą w sobie wielozadaniowość kombi i wygodę, jaką niesie za sobą jazda SUV-em. Leasing Dacii Duster dostarczy Ci z kolei wrażeń znanych z SUV-a i pozwoli przedrzeć się przez niemal każdy teren z zachowaniem optymalnego komfortu jazdy.

Umowa podpisana i koniec, trzeba się jej podporządkować? Jeśli wybierzesz Leasing Swobodny w EFL, pozbędziesz się tego zmartwienia. Pozwala on bowiem na samodzielną modyfikację pewnych aspektów umowy w trakcie jej obowiązywania.

Będzie do tego potrzebna usługa Portal Klient EFL. Jeśli masz dostęp do portalu, możesz zmienić wysokość raty lub odroczyć płatność w danym miesiącu. W efekcie odblokujesz niezbędną gotówkę na inne wydatki, bez żadnych problemów ze strony leasingodawcy.

Dacia – leasing dla firm o różnych potrzebach

Kupowanie auta kojarzy Ci się z czasochłonnym i trudnym do przebrnięcia procesem? Wystarczy wziąć Dacię w leasing w EFL, by przekonać się, że to nieprawda. Stawiamy na jak najmniejszą liczbę formalności, które utrudniają życie obu stronom. Twój wniosek rozpatrzymy w ciągu jednej doby, zatem decyzję otrzymasz błyskawicznie. Okres oczekiwania na odbiór samochodu może być różny, ale bardzo często wręczymy Ci kluczyki już kolejnego dnia.

Za co kierowcy cenią samochody marki Dacia?

Za powstaniem rumuńskiej marki Dacia stał bardzo prosty koncept: przygotować samochód, na którego zakup będzie mogło pozwolić sobie jak najwięcej osób. Efektem okazał się ekonomiczny pod względem ceny i kosztów utrzymania pojazd, który na dodatek cechuje się solidną konstrukcją.

Czy w dobie „kupowania oczami” pragmatyczne podejście do samochodów wciąż ma rację bytu? Oczywiście. Wytrzymałe, niezawodne auta cieszą się niesłabnącą popularnością nawet pomimo braku efektownych technologii charakterystycznych dla nowoczesnych pojazdów.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta