Audi - LEASING SAMOCHODU OSOBOWEGO

Zdobądź wymarzone auto marki Audi
dzięki elastycznemu finansowaniu w EFL.
Zapytaj o ofertę

Leasing Audi dopasowany do Twojego biznesu

Dzięki zewnętrznemu finansowaniu w EFL możesz użytkować zarówno nowy, jak i używany samochód z linii produkcyjnej tej niemieckiej marki. Zamiast kupić dany pojazd, pozbywając się dużej ilości gotówki z budżetu firmy, będziesz jedynie spłacać miesięczną ratę leasingową. Jej wysokość ustalimy wspólnie na etapie przygotowania umowy.

Po zakończeniu okresu leasingu możesz wejść w posiadanie auta stanowiącego przedmiot umowy lub zdecydować się na leasing świeższego modelu. Dzięki temu flota Twojej firmy zawsze dotrzyma kroku najnowszym technologiom i trendom w motoryzacji. Zapytaj o ofertę leasingu interesującego Cię modelu Audi i upewnij się, że każdy samochód osobowy z emblematem czterech pierścieni jest w zasięgu Twojej ręki.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Audi Leasing?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Audi.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania Audi Leasingu

Maksymalny okres Audi Leasingu na samochód osobowy wynosi 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Audi Leasing - zalety

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Audi Leasing - warunki

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Audi
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Rodzaje finansowania:
Leasing operacyjny, Leasing kapitałowy, Pożyczka leasingowe

Najczęściej zadawane pytania

W EFL gwarantujemy minimum formalności oraz indywidualne podejście do sytuacji każdego przedsiębiorcy. Decyzja o udzieleniu finansowania jest przez nas podejmowana błyskawicznie, a leasingowany pojazd można zarejestrować w dowolnym miejscu w Polsce. Wysokość miesięcznej raty oraz początkowej wpłaty własnej ustalamy na etapie przygotowania umowy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby później samodzielnie zmieniać wysokość rat w ramach Leasingu Swobodnego. Leasing Audi w EFL oznacza więc elastyczność w dysponowaniu firmowym budżetem. To szybki i prosty sposób na wymarzone auto dla biznesu bez ponoszenia nagłego, dużego wydatku.

Aby móc leasingować dany samochód osobowy marki Audi w EFL, jego wiek nie powinien przekroczyć 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty. W razie wątpliwości co do możliwości wzięcia w leasing konkretnego modelu Audi, najlepiej skontaktować się z naszym doradcą, który przedstawi szczegóły na temat oferty Audi Leasingu EFL.

Oferujemy leasing wszystkich nowych modeli samochodów tej niemieckiej marki oraz wielu używanych pojazdów. Możemy udzielić atrakcyjnego finansowania zarówno na kompaktowe hatchbacki (np. Audi A1, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi RS3, Audi RS6, Audi RS7), jak i pojemne SUV-y (np. Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7, Audi Q8). Do wyboru przedsiębiorcy są auta we wszystkich wersjach, o sportowym czy eleganckim charakterze. Mowa m.in. o Audi Sportback, Limousine, Avant czy Coupé.

W EFL nie określamy maksymalnej wartości samochodu, mogącego stanowić przedmiot umowy leasingu.

Maksymalny okres leasingu samochodu osobowego marki Audi w EFL to 7 lat. Po zakończeniu umowy można wykupić pojazd na ustalonych wcześniej warunkach, dzięki czemu przejdzie on na własność firmy, lub zdecydować się na leasing kolejnego auta.

Co warto wiedzieć o marce Audi?

Początek historii Audi sięga listopada 1899 roku. W Kolonii powstało wówczas przedsiębiorstwo nastawione na produkcję luksusowych samochodów. Nazwa tej niemieckiej marki nawiązuje do łacińskiego tłumaczenia nazwiska jej założyciela, Augusta Horcha. Pierwszy oficjalny pojazd Audi opuścił fabrykę w lipcu 1910 roku. 11 lat później Audi jako pionier wśród niemieckich producentów zaprezentowało samochód z kierownicą umieszczoną po lewej stronie. W latach 30. XX wieku marka ta połączyła się z trzema innymi zakładami produkcyjnymi, czego symbolem są zachodzące na siebie pierścienie w jej logo.

Dziś Audi ma wielu oddanych fanów na całym świecie. Emblemat czterech pierścieni jest uznawany za synonim luksusu i wysokiej jakości, dzięki czemu oznaczone nim pojazdy wolno tracą na wartości. W powszechnej świadomości zapisały się m.in. takie modele samochodów osobowych, jak Audi A4, Audi A5, Audi A6 czy Audi A7. Każdy z tych pojazdów można użytkować w ramach korzystnego leasingu operacyjnego lub finansowego w EFL z wpłatą własną już od 0%.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta