Leasing sprzętu
budowlanego

Koparka, dźwig czy rusztowanie – leasing EFL
to prosty sposób na sprzęt budowlany dla Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Elastyczny leasing maszyn budowlanych w EFL

Nie trzeba być inżynierem, żeby wiedzieć, jak istotne dla branży budowlanej są niezawodne maszyny. Leasing umożliwi Ci zakup sprzętu, jakiego potrzebuje Twoja firma. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest koparka, wywrotka, zagęszczarka czy też rusztowanie, leasing ułatwi Ci zdobycie niezbędnych maszyn i wyposażenia.

Decydując się na leasing maszyn budowlanych w EFL, otrzymujesz możliwość zakupu odpowiedniego sprzętu – zarówno nowego, jak i używanego. Zapewniamy proste procedury i atrakcyjne warunki umowy. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dopasowując ją do Twoich potrzeb.

Dla kogo?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca prowadzący działalność budowlaną bądź wykorzystujący w pracy maszyny budowlane.

Koparka w pracy
Co można leasingować?

Leasingujemy koparki, wywrotki, spychacze, betoniarki, ładowarki i wiele innych, sprzęt nowy i używany.

Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu sprzętu budowlanego to 84 miesiące.

Zalety

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

nawet do 800 tys. zł netto

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

przez internet w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki finansowania

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane.
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Okres finansowania:
Do 84 miesięcy
Wpłata własna:
Od 0-45%
Waluta:
PLN, EUR
Procedura uproszczona:
Nawet do 800 tys. PLN netto zaangażowania

Aukcje poleasingowe

Skorzystaj z okazji do rozwoju firmy.

Szukasz sprzętu budowlanego w dobrej cenie? Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

Sprawdź aukcje

Najczęściej zadawane pytania

W EFL możesz wybrać taki sprzęt, jakiego potrzebuje Twoja firma: począwszy od dużych maszyn (leasing koparki, koparko-ładowarki, dźwigu czy wywrotki), a skończywszy na mniejszych (leasing betoniarki, zagęszczarki, wiertnicy, podnośnika, maszyn do robót brukarskich i wielu innych).

Ponadto leasingujemy nie tylko maszyny, ale również dodatkowe wyposażenie niezbędne na placu budowy. Możesz więc wziąć leasing także na rusztowania czy szalunki (w tym szalunki ścienne i stropowe).

Oprócz kilku wyjątków nie przewidujemy ograniczeń pod względem daty produkcji maszyn i wyposażenia, które chcesz leasingować. Aby dowiedzieć się, czy dany sprzęt budowlany spełnia warunki leasingu w EFL, skontaktuj się z naszym doradcą.

Tak, umożliwiamy dostosowanie harmonogramu spłaty rat do sezonowości przychodów Twojej firmy. W EFL zdajemy sobie sprawę ze szczególnej charakterystyki branży budowlanej, dlatego też nasi klienci mogą liczyć na elastyczność w kwestii dopasowania planu wpłat.

Decydując się na leasing w EFL otrzymujesz do wyboru dwie formy leasingowania: leasing operacyjny bądź finansowy (kapitałowy). Różnią się one kilkoma istotnymi warunkami, z których najważniejsze to m.in. metoda opłacania podatku VAT oraz sposób dokonywania odpisów amortyzacyjnych.

W leasingu operacyjnym określony jest również minimalny czas trwania umowy (2 lata), podczas gdy w finansowym pod tym względem nie przewidujemy żadnych ograniczeń. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy dokładnie wyjaśnią zalety obydwu tych form.

Po zakończeniu umowy leasingu operacyjnego możesz wykupić sprzęt na własność za ułamek jego pierwotnej wartości. W przypadku leasingu finansowego (kapitałowego) leasingowane maszyny lub wyposażenie automatycznie przechodzą na własność Twojej firmy – bez konieczności wykupu.

Maszyny budowlane w leasingu EFL. Dlaczego to się opłaca?

Leasing maszyn budowlanych to prosty sposób, by zdobyć wyposażenie niezbędne do funkcjonowania Twojej firmy. Branża budowlana to jeden z tych sektorów gospodarki, które cechują się największą dynamiką. Dzięki leasingowi będziesz w stanie na bieżąco odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku i Twoich klientów.

W EFL zapewniamy nie tylko atrakcyjne warunki umowy, ale też indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy. Możesz u nas liczyć na błyskawiczne procedowanie i proste, ograniczone do minimum formalności. Leasing sprzętu budowlanego w EFL to dobry sposób na rozwój własnego biznesu!

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta