Leasing maszynbudowlanych

Leasing maszyn
budowlanych

Dźwig, wywrotka czy koparka – leasing EFL
to prosty sposób na sprzęt budowlany dla Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Elastyczny leasing maszyn budowlanych w EFL

Nie trzeba być inżynierem, żeby wiedzieć, jak istotne dla branży budowlanej są niezawodne maszyny. Leasing umożliwi Ci zakup sprzętu, jakiego potrzebuje Twoja firma. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest koparka, koparko-ładowarka, zagęszczarka, betoniarka czy wywrotka, leasing ułatwi Ci zdobycie niezbędnych maszyn i wyposażenia.

Decydując się na leasing maszyn budowlanych, otrzymujesz możliwość zakupu odpowiedniego sprzętu – zarówno nowego, jak i używanego. Proste procedury, szybka decyzja i atrakcyjne warunki umowy – to wszystko zapewnia finansowanie w EFL. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dopasowując ją do Twoich potrzeb.

Dla kogo leasing sprzętu budowlanego?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność budowlaną bądź wykorzystuje w pracy maszyny budowlane.

Koparka w pracy

Jaki sprzęt budowlany można leasingować?

Oferujemy m.in. leasing koparko-ładowarki, koparki, wywrotki, spychacza, betoniarki i wielu innych maszyn i urządzeń. Dostępny jest leasing maszyn używanych i nowych.

Czas trwania leasingu sprzętu budowlanego

Maksymalny okres leasingu sprzętu budowlanego to 84 miesiące.

Zalety leasingu maszyn budowlanych

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

nawet do 800 tys. zł netto

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

przez internet w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki leasingu maszyn budowlanych

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane.
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Okres finansowania:
Do 84 miesięcy
Wpłata własna:
Od 0-45%
Waluta:
PLN, EUR
Procedura uproszczona:
Nawet do 800 tys. PLN netto zaangażowania

Aukcje poleasingowe

Skorzystaj z okazji do rozwoju firmy.

Szukasz sprzętu budowlanego w dobrej cenie? Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

Sprawdź aukcje

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu maszyn budowlanych

W EFL możesz wybrać taki sprzęt, jakiego potrzebuje Twoja firma: począwszy od dużych maszyn (leasing koparki, koparko-ładowarki, dźwigu czy wywrotki), a skończywszy na mniejszych (leasing betoniarki, zagęszczarki, wiertnicy, podnośnika, maszyn do robót brukarskich i wielu innych).

Ponadto leasingujemy nie tylko maszyny, ale również dodatkowe wyposażenie niezbędne na placu budowy. Możesz więc wziąć leasing także na rusztowania czy szalunki (w tym szalunki ścienne i stropowe).

Oprócz kilku wyjątków nie przewidujemy ograniczeń pod względem daty produkcji maszyn i wyposażenia, które chcesz leasingować. Aby dowiedzieć się, czy dany sprzęt budowlany spełnia warunki leasingu w EFL, skontaktuj się z naszym doradcą.

Tak, umożliwiamy dostosowanie harmonogramu spłaty rat do sezonowości przychodów Twojej firmy. W EFL zdajemy sobie sprawę ze szczególnej charakterystyki branży budowlanej, dlatego też nasi klienci mogą liczyć na elastyczność w kwestii dopasowania planu wpłat.

W EFL maszyny budowlane finansujemy na różne sposoby. Decydując się na leasing, otrzymujesz do wyboru dwie formy leasingowania: leasing operacyjny bądź leasing finansowy (kapitałowy). Różnią się one kilkoma istotnymi warunkami, z których najważniejsze to m.in. metoda opłacania podatku VAT oraz sposób dokonywania odpisów amortyzacyjnych.

W leasingu operacyjnym określony jest również minimalny czas trwania umowy (2 lata), podczas gdy w finansowym pod tym względem nie przewidujemy żadnych ograniczeń. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy dokładnie wyjaśnią zalety obydwu tych form.

Po zakończeniu umowy leasingu operacyjnego możesz wykupić sprzęt na własność za ułamek jego pierwotnej wartości. W przypadku leasingu finansowego (kapitałowego) leasingowane maszyny lub wyposażenie automatycznie przechodzą na własność Twojej firmy – bez konieczności wykupu.

Maszyny budowlane w leasingu EFL. Dlaczego to się opłaca?

Zakup maszyn budowlanych za gotówkę to kosztowna inwestycja. Na szczęście istnieją inne sposoby finansowania maszyn, z których może skorzystać firma budowlana. Z pomocą przychodzą firmy leasingowe, które udostępniają sprzęt w zamian za comiesięczne raty. Możliwość finansowania maszyn w ten sposób pozwala lepiej zaplanować firmowe inwestycje i zabezpiecza płynność finansową przedsiębiorstwa.

W EFL zapewniamy nie tylko atrakcyjne warunki umowy, ale też indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy. Możesz u nas liczyć na błyskawiczne procedowanie i proste, ograniczone do minimum formalności. Leasing sprzętu budowlanego w EFL to dobry sposób na rozwój własnego biznesu!

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta