Leasing maszyn
kamieniarskich

Prowadzisz zakład kamieniarski?
Maszyny i niezbędne wyposażenie
bez trudu zdobędziesz dzięki leasingowi EFL!
Zapytaj o ofertę

Leasing na nowe i używane maszyny do obróbki kamienia

Do sprawnego funkcjonowania każdego zakładu kamieniarskiego niezbędne są odpowiednie urządzenia. Niezawodne maszyny do obróbki kamienia to w tej branży podstawa prowadzenia firmy, zaś urządzenia takie jak cyrkularki, wycinarki wodne czy też piły, szlifierki i frezarki do kamienia znacznie usprawnią działanie Twojego zakładu. W jaki sposób można wejść w ich posiadanie? To proste – wystarczy skorzystać z szybkiego leasingu EFL!

Każdy przedsiębiorca działający w branży kamieniarskiej może u nas liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie leasingu oraz pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności. Proste procedury przyspieszą realizację Twojego zamówienia, zaś elastyczne warunki umowy pozwolą Ci swobodnie dysponować finansami firmy. Ofertę dla Ciebie przygotujemy indywidualnie, uwzględniając indywidualne preferencje i charakterystykę Twojego biznesu. Przekonaj się, jak prosty jest leasing maszyn kamieniarskich w EFL.

Jaki rodzaj maszyn wchodzi do tej grupy?

 • Łupiarka do kamienia
 • Piaskarka do kamienia
 • Frezarka do kamienia
 • Urządzenie do płomieniowania kamienia
 • Szlifierka do kamienia
 • Tokarka do kamienia
 • Wiertarka do kamienia
 • Automat polerski do kamienia
 • Trak do kamienia linowy tarczowy
 • Piła formatowa do kamienia – cyrkularka
 • Boczkarka do kamienia
 • Urządzenie do cięcia kamienia wodą
 • Centrum obróbcze do kamienia

Zalety leasingu maszyn kamieniarskich

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

Przez internet w Leasingu Swobodnym

Czynsz w leasingu operacyjnym
Czynsz w leasingu operacyjnym

Stanowi w 100% koszt uzyskania przychodu

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

Nawet do 500 tyś. zł netto

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasing

Warunki finansowania

Sprzęt:
nowy i używany
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
od 0%
Okres finansowania:
do 60 miesięcy

Najczęściej zadawane pytania

Leasing EFL może objąć dowolny typ maszyn niezbędnych do prowadzenia zakładu kamieniarskiego. Cyrkularka, boczkarka, szlifierka do kamienia, wycinarka wodna, wiertnica czy tokarka to tylko niektóre z urządzeń, które możesz wziąć w leasing.

Nie przewidujemy żadnych ograniczeń zarówno pod względem typu i przeznaczenia maszyn kamieniarskich, jak też producenta i wieku leasingowanego sprzętu. Dzięki temu w leasing weźmiesz maszyny nowe oraz używane. Możesz zatem wybrać dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebuje Twoja firma.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Korzystając z niej, możesz leasingować sprzęt kamieniarski, który w momencie podpisania umowy znajduje się w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Warunkiem jest przetransportowanie wybranych maszyn do obróbki kamienia na terytorium Polski; również pod tym względem zapewniamy szerokie wsparcie.

Tak – wystarczy skorzystać z Leasingu Swobodnego EFL. Dzięki tej usłudze obniżysz wysokość wybranych rat maksymalnie 6 razy w roku (w tym trzykrotnie nawet do złotówki). W ten sposób możesz elastycznie dysponować firmowym budżetem, obniżając wybrane raty przez internet.

Leasing Swobodny jest dostępny dla osób, które posiadają aktywne konto w Portalu Klient EFL. Warunkiem skorzystania z tej usługi jest terminowe dokonywanie wpłat przez minimum 12 miesięcy.

Aby uzyskać leasing na maszyny do obróbki kamienia w EFL, wymagane jest prowadzenie działalności przez minimum 6 miesięcy i posiadanie zdolności kredytowej. Oznacza to, że z leasingu mogą skorzystać również te przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczynają swoją karierę na rynku.

Maszyny do obróbki kamienia w leasingu EFL – bez zbędnych formalności

Leasing maszyn kamieniarskich w EFL to połączenie szerokich możliwości, błyskawicznych procedur i prostych formalności. Dzięki uzyskanym w ten sposób środkom Twoja firma zyska finansowanie niezbędne do dalszego rozwoju. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będziesz mógł wykorzystać na kolejną inwestycję, która poprawi konkurencyjność prowadzonego przez Ciebie zakładu.

Niska wpłata własna, możliwość modyfikacji wysokości rat, pomoc ekspertów na każdym etapie trwania umowy i brak ograniczeń względem charakterystyki leasingowanych maszyn kamieniarskich sprawiają, że współpraca z EFL to dobry wybór dla Twojego przedsiębiorstwa. Poznaj pełnię zalet leasingu EFL – nasi konsultanci czekają na kontakt!

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta