Leasing maszyn kamieniarskich

Leasing maszyn
kamieniarskich

Prowadzisz zakład kamieniarski?
Maszyny i niezbędne wyposażenie
bez trudu zdobędziesz dzięki leasingowi EFL!
Zapytaj o ofertę

Leasing na nowe i używane maszyny do obróbki kamienia

Do sprawnego funkcjonowania każdego zakładu kamieniarskiego niezbędne są odpowiednie urządzenia. Niezawodne maszyny do obróbki kamienia to w tej branży podstawa prowadzenia firmy, zaś urządzenia takie jak cyrkularki, wycinarki wodne czy też piły, szlifierki i frezarki do kamienia znacznie usprawnią działanie Twojego zakładu. W jaki sposób można wejść w ich posiadanie? To proste – wystarczy skorzystać z szybkiego leasingu EFL!

Każdy przedsiębiorca działający w branży kamieniarskiej może u nas liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie leasingu oraz pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności. Proste procedury przyspieszą realizację Twojego zamówienia, zaś elastyczne warunki umowy pozwolą Ci swobodnie dysponować finansami firmy. Ofertę dla Ciebie przygotujemy indywidualnie, uwzględniając indywidualne preferencje i charakterystykę Twojego biznesu. Przekonaj się, jak prosty jest leasing maszyn kamieniarskich w EFL.

Jaki rodzaj maszyn wchodzi do tej grupy?

 • Łupiarka do kamienia
 • Piaskarka do kamienia
 • Frezarka do kamienia
 • Urządzenie do płomieniowania kamienia
 • Szlifierka do kamienia
 • Tokarka do kamienia
 • Wiertarka do kamienia
 • Automat polerski do kamienia
 • Trak do kamienia linowy tarczowy
 • Piła formatowa do kamienia – cyrkularka
 • Boczkarka do kamienia
 • Urządzenie do cięcia kamienia wodą
 • Centrum obróbcze do kamienia

Zalety leasingu maszyn kamieniarskich

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

Przez internet w Leasingu Swobodnym

Czynsz w leasingu operacyjnym
Czynsz w leasingu operacyjnym

Stanowi w 100% koszt uzyskania przychodu

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

Nawet do 500 tyś. zł netto

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasing

Warunki leasingu maszyn kamieniarskich

Sprzęt:
nowy i używany
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
od 0%
Okres finansowania:
do 60 miesięcy

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu maszyn kamieniarskich

Leasing EFL może objąć dowolny typ maszyn niezbędnych do prowadzenia zakładu kamieniarskiego. Cyrkularka, boczkarka, szlifierka do kamienia, wycinarka wodna, wiertnica czy tokarka to tylko niektóre z urządzeń, które możesz wziąć w leasing.

Nie przewidujemy żadnych ograniczeń zarówno pod względem typu i przeznaczenia maszyn kamieniarskich, jak też producenta i wieku leasingowanego sprzętu. Dzięki temu w leasing weźmiesz maszyny nowe oraz używane. Możesz zatem wybrać dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebuje Twoja firma.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Korzystając z niej, możesz leasingować sprzęt kamieniarski, który w momencie podpisania umowy znajduje się w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Warunkiem jest przetransportowanie wybranych maszyn do obróbki kamienia na terytorium Polski; również pod tym względem zapewniamy szerokie wsparcie.

Tak – wystarczy skorzystać z Leasingu Swobodnego EFL. Dzięki tej usłudze obniżysz wysokość wybranych rat maksymalnie 6 razy w roku (w tym trzykrotnie nawet do złotówki). W ten sposób możesz elastycznie dysponować firmowym budżetem, obniżając wybrane raty przez internet.

Leasing Swobodny jest dostępny dla osób, które posiadają aktywne konto w Portalu Klient EFL. Warunkiem skorzystania z tej usługi jest terminowe dokonywanie wpłat przez minimum 12 miesięcy.

Aby uzyskać leasing na maszyny do obróbki kamienia w EFL, wymagane jest prowadzenie działalności przez minimum 6 miesięcy i posiadanie zdolności kredytowej. Oznacza to, że z leasingu mogą skorzystać również te przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczynają swoją karierę na rynku.

Maszyny do obróbki kamienia w leasingu EFL – bez zbędnych formalności

Leasing maszyn kamieniarskich w EFL to połączenie szerokich możliwości, błyskawicznych procedur i prostych formalności. Dzięki uzyskanym w ten sposób środkom Twoja firma zyska finansowanie niezbędne do dalszego rozwoju. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będziesz mógł wykorzystać na kolejną inwestycję, która poprawi konkurencyjność prowadzonego przez Ciebie zakładu.

Niska wpłata własna, możliwość modyfikacji wysokości rat, pomoc ekspertów na każdym etapie trwania umowy i brak ograniczeń względem charakterystyki leasingowanych maszyn kamieniarskich sprawiają, że współpraca z EFL to dobry wybór dla Twojego przedsiębiorstwa. Poznaj pełnię zalet leasingu EFL – nasi konsultanci czekają na kontakt!

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta