Leasing fotowoltaiki

Leasing fotowoltaiki

Oszczędzaj na rachunkach dzięki elastycznemu
finansowaniu paneli słonecznych w EFL!
Zapytaj o ofertę

Leasing paneli fotowoltaicznych – zielona energia dla Twojej firmy

Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś rozpocząć przygodę z odnawialnymi źródłami energii? Skorzystaj z atrakcyjnego leasingu na instalację fotowoltaiczną, która pokryje zapotrzebowanie Twojej firmy na prąd. Specjaliści EFL dopasują ofertę leasingu fotowoltaiki do indywidualnej sytuacji Twojego biznesu. W razie potrzeby wygodnie zmienisz wysokość raty bez wychodzenia z domu w ramach usługi Leasingu Swobodnego.

Odnawialne źródła energii to nie tylko panele słoneczne. Dlatego w EFL finansujemy również inne przedmioty w ramach OZE – magazyny energii do fotowoltaiki i pompy ciepła. Już teraz sprawdź naszą ofertę leasingu zielonej energii i przekonaj się, że oprócz ochrony środowiska naturalnego to także korzyści finansowe i wizerunkowe dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się o tym, że ekologiczna energia jest w zasięgu Twojej ręki.

Kalkulator śladu węglowego.

Poznaj wymierne korzyści jakie daje zakup niskoemisyjnych źródeł energii.

Jaki rodzaj maszyn wchodzi do tej grupy?

  • Panele fotowoltaiczne/kolektory słoneczne
  • Inwerter do instalacji fotowoltaicznej
  • Kompletna instalacja fotowoltaiczna

Zalety leasingu paneli fotowoltaicznych

Uproszczona procedura
Uproszczona procedura

Wystarczy oświadczenie o wynikach finansowych

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

Nawet do 500 tys. zł netto

Umowa
Umowa

Zawierana u klienta lub w oddziale EFL

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

Przez internet w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki leasingu paneli fotowoltaicznych

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe
Okres finansowania:
do 84 miesięcy
Waluta:
PLN, EUR
Procedura przyspieszona:
Nawet do 500 tyś PLN netto zaangażowania
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu paneli fotowoltaicznych

EFL finansuje zakup paneli fotowoltaicznych (modułów PV), kolektorów słonecznych, inwerterów (falowników) oraz kompletnych nowych instalacji fotowoltaicznych dla firm bez określania ich górnej wartości.

Optymalne umiejscowienie to takie, które zapewnia maksymalną wydajność ogniw fotowoltaicznych. W doborze najbardziej korzystnej lokalizacji urządzeń pomaga firma, będąca dostawcą instalacji.

Panele fotowoltaiczne generują energię elektryczną przez cały rok, również w okresie jesienno-zimowym. Warto mieć na uwadze, że mniejsze nasłonecznienie obniża efektywność tego procesu. Odpowiedni dobór mocy instalacji, który uwzględnia okresowe zachmurzenie, gwarantuje jednak optymalną ilość prądu dla danego przedsiębiorstwa. Oprócz intensywności promieniowania słonecznego na wydajność pozyskiwania energii wpływa również kąt nachylenia paneli. W doborze optymalnych rozwiązań pomagają specjaliści.

Fotowoltaika oznacza mniejsze bieżące wydatki na energię elektryczną. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, może się okazać, że oszczędności z wprowadzenia OZE przewyższają nawet wysokość raty leasingu. Gdy zgromadzi się nadwyżkę energetyczną, można ją opcjonalnie odsprzedać, zyskując dodatkowy dochód, lub odebrać z sieci w późniejszym terminie.

Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa i wysoce efektywna przez długie lata. W razie wzrostu potrzeb w każdej chwili można ją rozbudować o dodatkowe, kompatybilne urządzenia.

Ponadto fotowoltaika nie generuje hałasu i zanieczyszczeń. Decydując się na nią, wspieramy ochronę środowiska. Korzystanie z bezemisyjnych źródeł energii wpływa pozytywnie na wizerunek firmy niezależnie od branży, w jakiej działa.

Panele fotowoltaiczne w leasingu EFL

Dzięki leasingowi fotowoltaiki szybko pozyskasz efektywne i niezależne źródło zielonej energii dla swojej firmy. W EFL miesięczna rata zostanie dopasowana do Twoich oczekiwań i możliwości. Jej część pokryjesz ze środków, które wcześniej przeznaczałeś na wysokie opłaty za prąd i ogrzewanie.

W przypadku instalacji fotowoltaicznej, której wartość nie przekracza 500 tys. zł netto, możesz skorzystać z uproszczonej procedury leasingu. Przekonaj się na własnej skórze, że warto zainwestować w panele słoneczne.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta