Leasing automatyki przemysłowej

Leasing automatyki
przemysłowej

Sterowniki PLC, roboty przemysłowe i inne elementy
systemów automatyki przemysłowej
w szybkim leasingu EFL.
Zapytaj o ofertę

Automatyka przemysłowa w leasingu EFL

W XXI w. niezwykle istotne jest zapewnienie Twojej firmie odpowiednich urządzeń automatyki przemysłowej. Aby nadążyć za dynamicznie zmieniającą się technologią, skorzystaj z szybkiego leasingu EFL. Dzięki dodatkowym środkom na rozwój Twojego przedsiębiorstwa, bez trudu zdobędziesz niezbędne urządzenia tworzące systemy automatyki przemysłowej – zarówno nowe, jak i używane.

Sterowniki PLC, komputery i roboty przemysłowe, systemy wizyjne czy linie pakujące – to tylko niektóre z przedmiotów, których zakup możesz sfinansować za pomocą leasingu. U nas możesz liczyć na błyskawiczną realizację Twojego zamówienia wraz z atrakcyjnymi warunkami finansowania.

Każdą ofertę przygotowujemy z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta, zapewniając przy tym minimum formalności. Ponadto gwarantujemy pełne wsparcie zespołu naszych ekspertów przez cały okres trwania umowy wraz z elastycznymi warunkami leasingowania. Zmodernizuj swój biznes dzięki szerokim możliwościom leasingu EFL!

Warunki leasingu automatyki przemysłowej

Sprzęt:
nowy i używany
Okres finansowania:
do 60 miesięcy
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata początkowa:
od 0%
Procedura przyspieszona:
nawet do 500 000 PLN

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu automatyki przemysłowej

W EFL nie przewidujemy ograniczeń pod względem wartości sprzętu, który weźmiesz w leasing. Sterowniki PLC, roboty czy komputery przemysłowe, linie pakujące i montażowe – możesz podpisać umowę na dowolne urządzenia automatyki przemysłowej, niezależnie od ich ceny.

Tak – dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty leasingowej za automatykę przemysłową nawet do złotówki. Pierwszej zmiany w harmonogramie spłat można dokonać po 12 miesiącach trwania umowy.

Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych, założenie aktywnego konta w usłudze Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu o wartości do 500 tys. złotych.

Z leasingu EFL możesz skorzystać wtedy, gdy Twoja firma jest obecna na rynku od co najmniej 6 miesięcy i posiada zdolność kredytową. Oznacza to, że nasza oferta jest skierowana również do przedsiębiorstw młodych, o krótkim stażu.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towarów (WNT), dzięki której możesz wziąć w leasing automatykę przemysłową z dowolnego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. W takiej sytuacji jednym z warunków leasingu jest transport towaru będącego przedmiotem umowy na terytorium Polski, którego dokonuje się po zawarciu umowy.

Korzystając z leasingu WNT, możesz liczyć na nasze wsparcie nie tylko w kwestii finansowania, ale również sprowadzenia urządzeń na terytorium kraju. Gdy nabywane przez Ciebie systemy automatyki znajdą się już w Polsce, możesz rozporządzać nimi zgodnie z własnym zamysłem.

Automatyka przemysłowa w leasingu EFL

Leasing urządzeń automatyki przemysłowej poprawi wydajność w Twoim przedsiębiorstwie bez konieczności ponoszenia dużych jednorazowych opłat. Wybierz taki sprzęt, jakiego potrzebujesz – bez obaw o dotkliwe uszczuplenie budżetu firmy.

Proste procedury, błyskawiczna realizacja postanowień umowy i nawet 0% wpłata początkowa to tylko niektóre zalety leasingu w EFL. Dzięki nam przyspieszysz automatyzację produkcji i procesów przemysłowych w swojej firmie – bez zbędnych formalności.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta