Leasing sprzętu medycznego

Leasing sprzętu
medycznego

Potrzebujesz nowoczesnych urządzeń medycznych?
Skorzystaj z leasingu z wpłatą własną już od 0%.
Zapytaj o ofertę

Leasing na sprzęt medyczny w EFL – dla lekarzy i nie tylko

Sięgnij po łatwy i bezpieczny sposób finansowania sprzętu medycznego dla swojej placówki. Dzięki leasingowi EFL zyskasz dostęp do podstawowej oraz specjalistycznej aparatury, niezbędnej do prowadzenia działalności leczniczej. Wyposażysz gabinet lub przychodnię w urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie bez ponoszenia dużego, jednorazowego wydatku. Napędzisz tym samym sukces swojego biznesu, zwiększając jego konkurencyjność na rynku. Będziesz również w stanie poszerzyć dotychczasową ofertę bez naruszania płynności finansowej firmy.

Sprzęt diagnostyczny, laboratoryjny, a może optyczny? Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę leasingu na potrzebne urządzenia medyczne. Maksymalna wartość wyposażenia to aż 800 tys. złotych netto. Wpłata własna zaczyna się już od 0%, a okres finansowania może potrwać nawet 7 lat. Stomatolog, farmaceuta, fizjoterapeuta, kosmetolog, weterynarz – bogata oferta leasingu EFL przeznaczona jest dla każdej profesji z branży medycznej. Postaw na szybkie finansowanie sprzętu i skup się na rozwoju swojej działalności.

Dla kogo leasing sprzętu medycznego?

Leasingobiorcą może zostać każdy podmiot wykonujący działalność leczniczą, w tym między innymi: przedsiębiorstwa, samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Tomograf

Jaki sprzęt medyczny można leasingować?

Leasingujemy skanery, aparaty USG, unity stomatologiczne, rentgeny, lasery, analizatory, aparaty pomiarowe i wiele innych. W leasingu dostępny jest zarówno sprzęt nowy, jak i używany.

Czas trwania leasingu sprzętu medycznego

Maksymalny okres leasingu sprzętu medycznego to 84 miesiące.

Zalety leasingu sprzętu medycznego

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

nawet do 800 tys. zł netto

Brak konieczności
Brak konieczności

przedstawiania dokumentów finansowych w procedurze uproszczonej

Czynsz w leasingu operacyjnym
Czynsz w leasingu operacyjnym

stanowi w całości koszt uzyskania przychodu

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

przez internet w Leasingu Swobodnym

Umowa
Umowa

zawierana u klienta lub w oddziale EFL

Warunki leasingu sprzętu medycznego

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane.
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Okres finansowania:
Do 84 miesięcy
Wpłata własna:
Od 0-45%
Waluta:
PLN, EUR
Procedura uproszczona:
Nawet do 800 tys. PLN netto zaangażowania
Wartość przedmiotu leasingu:
Minimum 1 tys. PLN netto

Aukcje poleasingowe

Skorzystaj z okazji do rozwoju firmy.

Szukasz sprzętu medycznego w dobrej cenie? Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

Sprawdź aukcje

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu sprzętu medycznego

W leasingu EFL dostępny jest wszelki sprzęt medyczny, wspomagający działalność publicznych i prywatnych gabinetów, aptek, przychodni, klinik i laboratoriów. Przedmiotem umowy może być m.in. rentgen, unit stomatologiczny, aparat USG (ultrasonograf), kardiomonitor czy elektrokardiograf. Leasingowi podlega również sprzęt IT, niezbędny w nowoczesnej ochronie zdrowia.

Tak. Lekarze różnych specjalizacji zainteresowani leasingiem na sprzęt medyczny w EFL mogą skorzystać z tzw. procedury uproszczonej. Nie wymaga ona przedstawiania dokumentów finansowych – wystarczy tylko oświadczenie o osiąganych wynikach. W związku z tym decyzja o przyznaniu finansowania może zostać wydana już w dniu złożenia wniosku. W celu uzyskania dodatkowych informacji o leasingu dla lekarzy warto skontaktować się z doradcą EFL.

Tak. Oferta leasingu EFL obejmuje również używany sprzęt i urządzenia medyczne do prowadzenia gabinetu lekarskiego, przychodni czy innej placówki leczniczej. Nasi specjaliści przygotują spersonalizowaną ofertę, uwzględniającą możliwości finansowe i oczekiwania Twojej firmy.

Tak. EFL umożliwia leasing sprzętu medycznego pochodzącego z zagranicy w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Polega ona na przemieszczeniu danego urządzenia z terytorium innego państwa, należącego do Unii Europejskiej, na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej. EFL oferuje pełne wsparcie zarówno w sprowadzeniu sprzętu medycznego, jak i późniejszym procesie jego leasingowania.

Prosty i szybki leasing sprzętu medycznego

Potrzebujesz niezawodnego sprzętu medycznego od ręki? Decyzja o udzieleniu finansowania Twojej firmie zostanie przez nas podjęta błyskawicznie. Możesz liczyć na indywidualne podejście niezależnie od urządzenia stanowiącego przedmiot umowy. Wspólnie ustalimy optymalny okres leasingu oraz wysokość wpłaty własnej i miesięcznej raty leasingowej.

Dzięki Leasingowi Swobodnemu będziesz mógł obniżyć ratę nawet do złotówki za pośrednictwem Internetu. Tym samym zachowasz elastyczność w dysponowaniu budżetem przedsiębiorstwa. Opłatę związaną z leasingiem sprzętu medycznego wygodnie zmniejszysz nawet 6 razy do roku, zyskując wolne środki na inne inwestycje.

Leasing urządzeń medycznych w EFL to korzystne rozwiązanie zarówno dla firm działających od wielu lat w branży, jak i podmiotów dopiero rozpoczynających swoją działalność. Uproszczona procedura leasingu dla lekarzy sprawia, że mogą oni poprawić standard diagnozowania i leczenia bez zbędnych formalności. Daj nam znać, jakiej aparatury potrzebujesz, a nasi specjaliści niezwłocznie przygotują atrakcyjną umowę leasingu, uszytą na miarę Twojego biznesu

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta