Leasing samochodów
elektrycznych

Wyposaż swoją firmę w nowoczesną ekoflotę
dzięki korzystnemu finansowaniu samochodu
elektrycznego.
Zapytaj o ofertę

Chcesz skorzystać z dotacji w ramach Programu "Mój elektryk"?

Łatwo dostępny i elastyczny leasing aut elektrycznych w EFL

Europejski Fundusz Leasingowy umożliwia leasing samochodu elektrycznego bez czasochłonnych formalności. W przypadku zastosowania uproszczonej procedury weryfikacyjnej otrzymasz decyzję nawet w dniu złożenia wniosku. Nie musisz kompletować stosu dokumentów – wystarczy oświadczenie o wynikach finansowych.

Oferujemy finansowanie nowych i używanych samochodów elektrycznych wszystkich wiodących marek. Leasing jest dostępny dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą firmę od minimum 6 miesięcy. Nie wymagamy wysokiego wkładu własnego – auto możesz otrzymać nawet przy zerowej opłacie wstępnej. Po zakończeniu umowy leasingu operacyjnego będziesz miał możliwość wykupu pojazdu na atrakcyjnych warunkach. Wysokość raty oraz termin płatności możesz elastycznie dostosować do swoich możliwości finansowych.

Samochód elektryczny to korzyści dla środowiska naturalnego: ograniczenie smogu i hałasu, brak spalania i wydzielania spalin, lokalna bezemisyjność i wiele innych. To również korzyści dla kierowcy, takie jak wysoka wydajność, ustabilizowane koszty czy łatwiejsze poruszanie się po dużym mieście (buspasy, miejsca parkingowe, wjazd do stref czystego transportu).

mężczyzna korzystający z telefonu podczas ładowania samochodu
Dla kogo leasing samochodu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

stacja doładowania samochodu elektrycznego
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów elektrycznych wszystkich wiodących marek.

mężczyzna ładujący samochód elektryczny
Czas trwania leasingu na samochód elektryczny

Maksymalny okres leasingu samochodu elektrycznego to 84 miesiące (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków.

Mapa stacji ładowania

Zanim wyruszysz w podróż zapoznaj się z mapą stacji ładowania na elektromobilni.pl i wybierz optymalną trasę dojazdu.

Zobacz mapę

Leasing samochodu elektrycznego - zalety

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu samochodu

Decyzja
Decyzja "od ręki"

Nawet do 500 tys. zł netto

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W większości miejsc w Polsce

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Centrum Likwidacji Szkód
Centrum Likwidacji Szkód

Naprawa szkód bez VAT

Leasing samochodu elektrycznego - warunki

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody elektryczne
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
Leasing: PLN i EUR, pożyczka PLN
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ofertę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

W EFL oferujemy leasing samochodów elektrycznych wszystkich popularnych marek, w tym Renault, Nissan, Tesla, Volkswagen, Toyota, Fiat czy BMW. Mogą być to zarówno nowe, jak i używane pojazdy – tanie w eksploatacji, ciche, bezpieczne oraz przyjazne dla środowiska naturalnego. Finansujemy do 100% wartości auta.

Istnieje taka możliwość – w ramach transakcji Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru. Polega ona na sprowadzeniu pojazdu do Polski z innego kraju należącego do Unii Europejskiej. Udzielamy profesjonalnego wsparcia w imporcie samochodów elektrycznych oraz dopełnianiu związanych z tym formalności.

Finansowanie samochodu elektrycznego leasingiem jest dostępne dla wszystkich przedsiębiorców, którzy wykażą minimum 6-miesięczny staż na rynku. Wymagane jest również złożenie oświadczenia o wynikach finansowych z ostatniego roku. Auto można otrzymać nawet bez wpłaty własnej czy długiej historii kredytowej. Zapewniamy minimum formalności i krótki czas oczekiwania od złożenia zapytania do przekazania pojazdu.

W EFL finansujemy auta elektryczne zarówno leasingiem operacyjnym, jak i finansowym (kapitałowym). Podstawowa różnica pomiędzy nimi polega na tym, że tylko leasing finansowy umożliwia przedsiębiorcy wprowadzenie auta do majątku swojej firmy i dokonywanie jego amortyzacji. W leasingu operacyjnym samochód znajduje się w rejestrze środków trwałych leasingodawcy.

Minimalny czas trwania umowy leasingu wynosi 6 miesięcy, przy czym w przypadku umów leasingu operacyjnego dodatkowo nie może być krótszy niż 40% normatywnego okresu amortyzacji danego sprzętu liczonej metodą liniową. Maksymalny czas trwania umowy zarówno dla leasingu operacyjnego i finansowego wynosi 7 lat.

Kolejna różnica wiąże się z możliwością wykupu. W przypadku leasingu operacyjnego ma on charakter dobrowolny – przedsiębiorca może wykupić auto po cenie deklarowanej w umowie lub zwrócić go firmie leasingowej. W leasingu kapitałowym wykup natomiast nie zachodzi, lecz leasingobiorca automatycznie staje się formalnym właścicielem elektrycznego pojazdu po uregulowaniu ostatniej raty.

Dlaczego opłaca się wziąć auto elektryczne w leasing EFL?

Leasing samochodu elektrycznego to korzystna forma finansowania, która pozwala przedsiębiorcy używać pojazd na zasadzie dzierżawy – w zamian za terminowe opłacanie czynszu. Dzięki leasingowi w EFL możesz rozłożyć płatność za auto elektryczne na wiele mniejszych rat, które będziesz spłacać z bieżących przychodów swojej firmy. Dzięki temu nie zamrozisz kapitału – zyskasz możliwość jego przeznaczania na inne dowolne cele.

Leasing auta elektrycznego jest opłacalny również ze względu na łatwą dostępność, elastyczne warunki oraz możliwość finansowania zarówno nowych, jak i używanych pojazdów różnych marek.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta