Nissan – leasing samochodu elektrycznego

Nissan – leasing
samochodu
elektrycznego

Samochód elektryczny Nissan w leasingu. Skorzystaj z finansowania i buduj proekologiczny wizerunek biznesu.
Zapytaj o ofertę

Elektryczny Nissan w leasingu bez zbędnych formalności

Leasing samochodu elektrycznego Nissan w EFL to łatwo dostępny rodzaj finansowania firmowej floty. Możesz z niego skorzystać, jeżeli prowadzisz działalność co najmniej od 6 miesięcy. Nie musisz wnosić wkładu własnego ani żadnych innych zabezpieczeń umowy. Wystarczy, że przedstawisz nam oświadczenie o wynikach finansowych swojej firmy. Dołożymy wszelkich starań, aby czas od złożenia przez Ciebie wniosku do otrzymania samochodu był jak najkrótszy.

Możesz wybrać dowolny model elektrycznego auta tej japońskiej marki bez ograniczeń co do wartości pojazdu. Nasze oferty finansowania samochodów elektrycznych Nissana dotyczą pojazdów nowych oraz używanych. Może być to zarówno auto osobowe, np. Nissan Leaf czy Nissan Ariya, jak i elektryczny samochód dostawczy Nissan, np. model NV200. Po zakończeniu leasingu możesz wykupić pojazd za ułamek jego wartości.

Kalkulator śladu węglowego

Poznaj wymierne korzyści, jakie daje zakup niskoemisyjnych źródeł energii.
mężczyzna korzystający z telefonu podczas ładowania samochodu

Dla kogo leasing samochodu elektrycznego Nissana?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

stacja doładowania samochodu elektrycznego

Jaki samochód elektryczny Nissana leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów elektrycznych wszystkich wiodących marek.

mężczyzna ładujący samochód elektryczny

Czas trwania leasingu samochodu elektrycznego

Maksymalny okres leasingu samochodu elektrycznego to 84 miesiące (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków.

Mapa stacji ładowania

Zanim wyruszysz w podróż zapoznaj się z mapą stacji ładowania na elektromobilni.pl i wybierz optymalną trasę dojazdu.

Zobacz mapę

Zalety leasingu samochodu elektrycznego marki Nissan

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki finansowania samochodu elektrycznego marki Nissan

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Nissan
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu samochodu elektrycznego Nissana

Leasing EFL umożliwia sfinansowanie auta importowanego z zagranicy w ramach transakcji Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru. Jeżeli jesteś zainteresowany taką opcją, możemy udzielić Ci fachowego wsparcia przy dopełnieniu formalności związanych ze sprowadzeniem samochodu elektrycznego Nissan. Wymagane jest, aby umowa leasingu została zawarta jeszcze przed przewiezieniem pojazdu z wybranego kraju UE do Polski.

Zyskasz taką możliwość już po 12 miesiącach terminowego spłacania rat leasingowych. Możesz wtedy samodzielnie zmieniać termin płatności aż 6 razy w ciągu roku – bez wychodzenia z domu, po zalogowaniu na konto w portalu Klient EFL. Możliwe jest dokonanie zmiany w harmonogramie spłaty w ramach jednego miesiąca – np. z 10 grudnia na 30 grudnia.

Po opłaceniu ostatniej raty leasingowej zyskasz prawo przejęcia własności do auta elektrycznego Nissan. W przypadku leasingu finansowego stanie się to automatycznie, natomiast leasing operacyjny pozwala na dobrowolny wykup – po wartości określonej w umowie. Możesz również zwrócić nam pojazd i wziąć w leasing kolejny, jeszcze nowocześniejszy model samochodu elektrycznego.

Leasing EFL pozwala sfinansować zarówno nowe, jak i używane modele aut elektrycznych Nissan – bez względu na ich wartość. Auta używane nie mogą być starsze niż 10 lat w momencie opłacenia ostatniej raty leasingowej.

Możesz wziąć w leasing np. popularnego Nissana Leaf. Jest to rodzinny, miejski samochód w przystępnej cenie, którego zasięg wynosi do 385 KM, a czas pełnego ładowania to 60 minut. Inny dostępny w leasingu EFL samochód elektryczny to Nissan Ariya – przyczepny crossover, który przyspiesza do 100 km/h w czasie 5,1 sekundy. Jego maksymalny zasięg wynosi aż 500 km.

Dzięki leasingowi EFL możesz także wsiąść do samochodu elektrycznego Nissan NV200 VAN. Jest to pojazd, który wyróżnia przestronne wnętrze – jego przestrzeń ładunkowa wynosi 4,2 m³, co pozwala przewozić jednocześnie dwie europalety.

Nissan – marka, która wyznacza standardy ekomobilności

Nissan to jeden z najstarszych japońskich koncernów samochodowych. Powstał w 1933 roku, a pierwszy samochód elektryczny – model Nissan Tama – został wyprodukowany już w 1947 roku. Powstała zarówno jego wersja osobowa, jak i dostawcza. Auta te miały na celu rozwiązać problem niedoborów ropy naftowej w Japonii po zakończeniu II wojny światowej. Nissan Tama osiągał prędkość około 35 km/h, a jego przeciętny zasięg wynosił 65 km.

Nissan regularnie prowadzi badania nad nowoczesnymi technologiami samochodów z elektrycznym napędem. Najnowsze auta Nissana zasilane prądem są wydajne, ciche, szybkie, niedrogie w eksploatacji, a także zapewniają spory zasięg.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodu elektrycznego Nissan w EFL?

Leasing samochodu Nissan w EFL pozwala zdobyć kluczyki do wymarzonego auta elektrycznego bez potrzeby zamrażania własnego kapitału – możesz otrzymać pojazd nawet przy zerowym czynszu inicjalnym. Miesięczna rata nie powinna stanowić dużego obciążenia dla firmowego budżetu – dzięki temu można ją opłacać z bieżących przychodów. Ważną zaletą leasingu w EFL jest duża elastyczność – z pomocą naszego doradcy dopasujesz warunki finansowania do swoich potrzeb i możliwości firmy. Leasing auta elektrycznego Nissan w EFL to minimum formalności, krótki czas oczekiwania na weryfikację wniosku oraz nasze eksperckie wsparcie na każdym etapie.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta