Renault – leasing samochodu elektrycznego

Renault – leasing
samochodu
elektrycznego

Weź samochód elektryczny Renault w leasing
i wznieś swój biznes na wyżyny!
Zapytaj o ofertę

Leasing samochodu elektrycznego marki Renault

Skorzystaj z szybkiej i korzystnej formy finansowania, jaką jest leasing. Pozwoli Ci to otrzymać kluczyki do wymarzonego modelu auta elektrycznego Renault. Finansujemy zarówno nowe, jak i używane samochody tej francuskiej marki. Możesz wybierać spośród nowych i używanych aut osobowych lub dostawczych.

Samochód elektryczny Renault może być Twój szybciej, niż mógłbyś się spodziewać. Przy zastosowaniu uproszczonej procedury weryfikacyjnej otrzymasz decyzję o przyznaniu finansowania nawet w dniu złożenia wniosku. Nie będziemy wymagać od Ciebie przedstawiania wielu zaświadczeń czy innych dokumentów. Wystarczy, że okażesz nam oświadczenie o wynikach finansowych swojej firmy. Nie musisz też angażować sporego kapitału własnego, a wysokość raty dostosujemy indywidualnie do Twoich możliwości spłaty.

Samochód elektryczny to korzyści dla środowiska naturalnego: ograniczenie smogu i hałasu, brak spalania i wydzielania spalin, lokalna bezemisyjność i wiele innych. To również korzyści dla kierowcy, takie jak wysoka wydajność, ustabilizowane koszty czy łatwiejsze poruszanie się po dużym mieście (buspasy, miejsca parkingowe, wjazd do stref czystego transportu).

Kalkulator śladu węglowego

Poznaj wymierne korzyści, jakie daje zakup niskoemisyjnych źródeł energii.
mężczyzna korzystający z telefonu podczas ładowania samochodu

Dla kogo leasing samochodu elektrycznego Renault?

Leasingobiorcą Renault może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

stacja doładowania samochodu elektrycznego

Jaki samochód elektryczny Renault leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów elektrycznych wszystkich wiodących marek.

mężczyzna ładujący samochód elektryczny

Czas trwania leasingu samochodu elektrycznego

Maksymalny okres leasingu samochodu elektrycznego to 84 miesiące (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków.

Mapa stacji ładowania

Zanim wyruszysz w podróż zapoznaj się z mapą stacji ładowania na elektromobilni.pl i wybierz optymalną trasę dojazdu.

Zobacz mapę

Zalety leasingu samochodu elektrycznego marki Renault

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki finansowania samochodu elektrycznego marki Renault

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Renault
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu samochodu elektrycznego Renaulta

Tak – finansujemy samochody elektryczne Renault z zagranicy w ramach transakcji Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru. W EFL oferujemy jednocześnie wsparcie przy sprowadzeniu wybranego auta do Polski.

Finansujemy leasingiem wszystkie dostępne na rynku samochody elektryczne Renault. Możesz wziąć w leasing zarówno osobowe modele – samochód elektryczny Renault Zoe i Renault Twizy, jak i auta dostawcze – Renault Kangoo ZE, Renault Kangoo E-Tech Electric czy Renault Master E-Tech.

Auto Renault Twizy to elektryczny model miejski z małym nadwoziem w kształcie owalnej kabiny. Pojazd ten wyróżnia się doskonałą zwrotnością, dlatego świetnie sprawdza się do miasta. Można nim bez trudu parkować na ciasnych parkingach. Z kolei samochód elektryczny Renault Zoe to jeden z najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Europie. Jego zasięg sięga 395 km na jednym ładowaniu.

Dostawcze samochody elektryczne Renault mają sporą pojemność użytkową, a ich zasięg sięga nawet 200 km. W pojazdach tych można znaleźć liczne systemy podnoszące bezpieczeństwo i komfort jazdy, w tym wspomaganie ruszania pod górkę, czujnik cofania i parkowania czy system dynamicznej kontroli toru jazdy.

Istnieje taka możliwość – termin płatności można zmienić w ramach jednego miesiąca, np. z 5 listopada na 30 listopada. Już po roku terminowego spłacania rat (a czasami również już od 7 raty) nasi klienci mogą także samodzielnie i bez wychodzenia z domu zmieniać wysokość raty – pozwala na to usługa Leasingu Swobodnego.

Leasing samochodów elektrycznych Renault w EFL jest dostępny również dla nowych firm. Warunkiem jest obecność na rynku od co najmniej 6 miesięcy oraz posiadanie zdolności kredytowej.

Nie musisz angażować wkładu własnego, aby otrzymać auto elektryczne Renault w leasingu. Pamiętaj jednak, że wnosząc opłatę wstępną możesz obniżyć miesięczną ratę.

Minimalny czas trwania umowy leasingu wynosi 6 miesięcy, przy czym w przypadku umów leasingu operacyjnego dodatkowo nie może być krótszy niż 40% normatywnego okresu amortyzacji danego sprzętu liczonej metodą liniową. Maksymalny czas trwania umowy zarówno dla leasingu operacyjnego i finansowego wynosi 7 lat

Renault – legendarna marka wśród samochodów

Firma Renault powstała w 1899 roku, co czyni ją jednym z najstarszych koncernów samochodowych na świecie. Założycielami przedsiębiorstwa są bracia Marcel, Louis i Fernand Renault. Pierwsze koncepcje samochód powstawały w niedużym warsztacie nieopodal Paryża. Obecnie Renault zatrudnia już ponad 140 tysięcy pracowników i znajduje się w czołówce firm pod względem globalnej sprzedaży samochodów. Ta francuska marka motoryzacyjna jest uznawana za jednego z liderów i prekursorów elektromobilności w Europie.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta