Volkswagen – leasing samochodu elektrycznego

Volkswagen – leasing
samochodu
elektrycznego

Wsiądź w nowoczesny samochód elektryczny Volkswagena
dzięki leasingowi i buduj wizerunek eko-przedsiębiorcy.
Zapytaj o ofertę

Leasing samochodu elektrycznego marki Volkswagen

Samochód elektryczny Volkswagena przyniesie korzyści dla Twojej firmy i pomoże Ci zatroszczyć się o środowisko. W leasingu możesz otrzymać elektryczne auto tej niemieckiej marki bez potrzeby angażowania sporego wkładu własnego. Cena nowego Volkswagena z napędem na prąd zwykle przekracza 150 tysięcy złotych, dlatego jego zakup za gotówkę stanowi spore obciążenie dla firmowego budżetu. Dzięki leasingowi EFL nie musisz zamrażać tak dużych środków – zamiast tego będziesz płacić niewysokie raty z bieżących przychodów swojej firmy.

Leasing samochodu elektrycznego marki Volkswagen w EFL jest łatwo dostępny – o finansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący firmę od minimum 6 miesięcy. Możesz ubiegać się o leasing Volkswagena bez względu na to, jak długą zdążyłeś wypracować historię kredytową. Wystarczy, że przedstawisz nam oświadczenie o uzyskanych wynikach finansowych. Brak czasochłonnych formalności sprawia, że możesz otrzymać kluczyki do wymarzonego auta elektrycznego krótko po złożeniu wniosku.

Samochód elektryczny to korzyści dla środowiska naturalnego: ograniczenie smogu i hałasu, brak spalania i wydzielania spalin, lokalna bezemisyjność i wiele innych. To również korzyści dla kierowcy, takie jak wysoka wydajność, ustabilizowane koszty czy łatwiejsze poruszanie się po dużym mieście (buspasy, miejsca parkingowe, wjazd do stref czystego transportu).

Kalkulator śladu węglowego

Poznaj wymierne korzyści, jakie daje zakup niskoemisyjnych źródeł energii.
mężczyzna korzystający z telefonu podczas ładowania samochodu

Dla kogo leasing samochodu elektrycznego Volkswagena?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

stacja doładowania samochodu elektrycznego

Jaki samochód elektryczny Volkswagena leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów elektrycznych wszystkich wiodących marek.

mężczyzna ładujący samochód elektryczny

Czas trwania leasingu samochodu elektrycznego

Maksymalny okres leasingu samochodu elektrycznego to 84 miesiące (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków.

Mapa stacji ładowania

Zanim wyruszysz w podróż zapoznaj się z mapą stacji ładowania na elektromobilni.pl i wybierz optymalną trasę dojazdu.

Zobacz mapę

Zalety leasingu samochodu elektrycznego marki Volkswagen

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki finansowania samochodu elektrycznego marki Volkswagen

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volkswagen
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy (poza Programem Mój Elektryk), przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu samochodu elektrycznego Volkswagena

Finansujemy nowe i używane modele aut elektrycznych marki Volkswagen bez ograniczeń odnośnie maksymalnej kwoty finansowania.

Spośród samochodów osobowych możesz zdecydować się na pojazdy z rodziny ID. Volkswagen ID.3 to elektryczne auto miejskie klasy kompaktowej, które pojawiło się na rynku w 2019 roku. Wyróżnia się sporym zasięgiem do 555 km, mocnym silnikiem oraz dużą pojemnością bagażnika. Innym modelem jest elektryczny Volkswagen ID.4 – sportowy SUV wyposażony w przestronne wnętrze, nowoczesne multimedia oraz systemy asystujące. Leasingiem EFL można także sfinansować samochód elektryczny e-Golf – funkcjonalny hatchback cechujący się cichą pracą silnika oraz zasięgiem do 300 km.

Leasing samochodów elektrycznych Volkswagena obejmuje również pojazdy dostawcze, w tym Volkswagen Up o zasięgu do 260 km, z automatyczną skrzynią biegów, nawigacją GPS i systemem rozpoznawania znaków. Do wyboru jest także elektryczny Volkswagen Caddy ze sporą przestrzenią bagażową oraz miejski Volkswagen Crafter z asystentem bocznego wiatru czy funkcją hamowania awaryjnego.

Jest to możliwe w ramach transakcji WNT – Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru. Pojazd elektryczny powinien być sprowadzony do Polski z kraju Unii Europejskiej po zawarciu umowy leasingowej. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie w imporcie aut z zagranicy.

Leasing aut elektrycznych Volkswagena w EFL jest opłacalny zwłaszcza ze względu na brak zawiłych i czasochłonnych formalności, możliwość finansowania nowych oraz używanych pojazdów, a także brak wymogu wnoszenia wkładu własnego oraz dodatkowych zabezpieczeń.

Dopuszczamy taką możliwość w Leasingu Swobodnym tym klientom, którzy nie mają zaległości w opłacaniu rat. Zmiana jest możliwa w ramach jednego miesiąca – np. z 5 listopada na 25 listopada.

Volkswagen – jeden z pionierów elektromobilności

Volkswagen jako jeden z pierwszych koncernów samochodowych wprowadził na rynek auta z elektrycznym napędem. W 1972 roku został wyprodukowany Volkswagen T2 Elektro transporter – pierwszy elektryczny pojazd dostawczy na świecie. Jego zasięg wynosił jedynie 70 km, prędkość maksymalna sięgała 70 km/h, a ładowanie akumulatora trwało 10 godzin. W 1976 roku pojawił się na rynku pierwszy elektryczny samochód osobowy Volkswagena – Elektro-Golf, który osiągał prędkość 100 km/h, a zasięg wynosił około 50 km.

Współczesne modele samochodów elektrycznych Volkswagena pozwalają na znacznie więcej niż pionierskie auta z napędem na prąd. Można nimi osiągać prędkość nawet około 200 km/h, zasięg przekracza 500 km, a komfort i bezpieczeństwo jazdy stoją na wysokim poziomie. Volkswagen mocno inwestuje w rozwój elektromobilności, dążąc do zredukowania śladu węglowego.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta