Leasing sprzętu komputerowego

Leasing sprzętu
komputerowego

Leasing laptopów, komputerów i oprogramowania dla Twojej firmy?
W EFL zapewniamy korzystne finansowanie sprzętu IT.
Zapytaj o ofertę

Leasing IT dla nowoczesnej firmy

Podstawą sukcesu w branży IT jest trzymanie ręki na pulsie w temacie najnowszych technologii. Leasing sprzętu komputerowego sprawia, że zakup nowoczesnych urządzeń i software’u dla Twojego biura staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek. Gwarantujemy proste procedury, błyskawiczną realizację zamówienia i pełne wsparcie naszych ekspertów na każdym etapie procesu realizacji transakcji.

Leasing sprzętu IT może obejmować komputer dowolnej marki, a także urządzenia peryferyjne lub oprogramowanie. Możesz więc wziąć w leasing laptopa, PC, drukarkę, skaner, a także potrzebne Ci programy komputerowe. To świetne rozwiązanie dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw. Nasza oferta umożliwia też leasingowanie bardziej specjalistycznego sprzętu informatycznego – na przykład serwerów.

Dla kogo leasing sprzętu IT?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Serwer IT

Jaki sprzęt IT można leasingować?

Przedmiotem umowy leasingu mogą być stacje robocze, drukarki, skanery, komputery, laptopy, serwery.

Czas trwania leasingu sprzętu IT

Maksymalny okres finansowania w przypadku leasingu laptopów, komputerów i innego sprzętu IT to 36 miesięcy.

Zalety leasingu sprzętu IT

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

nawet do 500 tys. zł netto

Wpłata własna
Wpłata własna

już od 0%

Sprzęt i oprogramowanie
Sprzęt i oprogramowanie

wraz z instalacją - to wszystko może objąć leasing

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

przez internet w Leasingu Swobodnym

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Warunki finansowania leasingu sprzętu IT

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Okres finansowania:
Do 36 miesięcy
Wpłata własna:
Od 0-45%
Waluta:
PLN, EUR
Procedura uproszczona:
Nawet do 500 tys. PLN netto zaangażowania
Wartość przedmiotu leasingu:
Minimum 1 tys. PLN netto

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu sprzętu IT

Jak najbardziej – leasing może objąć sprzęt komputerowy i oprogramowanie IT różnych producentów. Dell, Apple, IBM czy Lenovo to tylko niektóre marki, których produkty leasingujemy.

W EFL możesz leasingować sprzęt IT o minimalnej wartości 1000 zł, ale nieprzekraczającej 500 tys. zł netto. Tę kwotę możesz przeznaczyć nie tylko na komputery, ale też na oprogramowanie i inne urządzenia informatyczne.

Leasing Swobodny w EFL daje możliwość obniżenia wysokości pojedynczych, wybranych przez Ciebie rat nawet do złotówki już po 6 miesiącach od rozpoczęcia umowy.

Aby skorzystać z Leasingu Swobodnego, wymagane jest posiadanie konta w usłudze Portal Klient EFL oraz terminowe regulowanie dotychczasowych rat.

Tak – umowę leasingu IT możesz przekazać na inny podmiot. Wystarczy złożyć wniosek, a następnie wysłać komplet niezbędnych dokumentów w celu przeprowadzenia analizy. Po pozytywnym zaopiniowaniu wniosku przez naszych analityków, leasing zmieni swojego właściciela. Każdy etap zmiany potwierdzamy odpowiednią dokumentacją.

Jeśli Twoja umowa dobiegnie końca, a wszystkie raty zostaną spłacone, nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł stać się właścicielem leasingowanego sprzętu IT. Jeśli wybrałeś leasing operacyjny, przedmiot leasingu wykupisz za kwotę wskazaną w umowie. W przypadku gdy podpisałeś umowę na leasing finansowy, po spłaceniu wszystkich rat wyposażenie automatycznie przejdzie na własność Twojej firmy.

Leasing laptopa w EFL to same korzyści

Niezależnie, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy większą firmę, z pewnością potrzebujesz nowoczesnego sprzętu i oprogramowania. Jednym z przykładów takiego sprzętu IT jest niezawodny i nowoczesny laptop biznesowy. To narzędzie pracy przeznaczone zarówno do pracy w biurze, jak i w terenie – np. podczas podróży służbowych, delegacji i szkoleń. Leasing laptopa to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw z różnych branż – nie tylko IT.

Zakup sprzętu za gotówkę nie jest jedynym rozwiązaniem. Firmy leasingowe udostępniają przedsiębiorcom laptopy, komputery i inne urządzenia w zamian za opłacanie rat leasingowych. Leasing laptopa, komputera lub innego sprzętu to brak zamrożonego kapitału i większa płynność finansowa firmy, która pozwala sfinansować także inne inwestycje.

Elastyczny leasing komputerów i oprogramowania – w EFL to proste!

Leasing na sprzęt IT pomoże rozwinąć Twoją firmę w mgnieniu oka. Minimum formalności, szybki czas realizacji, możliwość leasingowania sprzętu i oprogramowania dowolnego producenta, a także elastyczne formy rozliczania – to tylko niektóre z zalet leasingu EFL. U nas masz dużą elastyczność w takich kwestiach, jak wysokość rat czy czas trwania umowy. Wiemy, jak ważne w Twojej firmie są nowoczesne komputery i aktualny, świeży software. Korzystając z leasingu, możesz bez problemu pracować na najlepszym sprzęcie komputerowym i oprogramowaniu.

Na każdym etapie leasingu sprzętu komputerowego zapewniamy pełne wsparcie naszego zespołu doradczo-analitycznego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy będą w stanie rozwiać wszystkie wątpliwości – zarówno przed podpisaniem umowy, jak i już w trakcie jej trwania.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta