ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE

Szczegóły oferty

Wartość przedmiotu netto
  Rok produkcji

   Szczegóły leasingu

   Liczba rat (miesięcy)
   Wpłata własna
   PLN
   Kwota wykupu
   PLN

   Twoje dane kontaktowe

   Wszystkie pola obowiązkowe
   Imię
   Nazwisko
   Kod pocztowy
   NIP firmy
   Numer telefonu
   Adres e-mail
   Powtórz e-mail

   Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że więcej »

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

   Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

   Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

   .* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

   Skontaktuj się z nami:
   Zadzwoń

   Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

   Koszt połączenia wg stawki operatora.
   Napisz

   Szukasz konkretnego produktu?

   Zapytaj o ofertę
   Znajdź oddział
   Jesteś już naszym klientem?

   Skorzystaj z

   Portalu klientEFL

   lub przejdź do sekcji

   Obsługa Klienta