Leasing maszyn i urządzeń

Bezpieczny i szybki sposób finansowania inwestycji z praktycznym pakietem usług dodatkowych.
Zapytaj o ofertę

Leasing maszyn i urządzeń w EFL

Leasing na maszyny i urządzenia w EFL to bezpieczny i prosty sposób finansowania Twoich inwestycji.

Rozwijaj swój biznes szybko i sprawnie. Oferta leasingu obejmuje nowe oraz używane maszyny, m.in. sprzęt gastronomiczny, wózki widłowe, maszyny poligraficzne, sprzęt budowlany czy maszyny do obróbki tworzyw sztucznych, bądź metalu. Możesz liczyć na szybką decyzję nawet do 800 tys. netto czy 100% podatku VAT.

Dla kogo?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Maszyna
Co można leasingować?

Leasingujemy maszyny do obróbki drewna, poligraficzne, maszyny drukarskie, gastronomiczne, do przetwórstwa spożywczego i wiele innych. Leasingujemy zarówno maszyny nowe, jak i używane.

Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu maszyn i urządzeń to 84 miesiące.

Zalety

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

nawet do 800 tys. zł netto

24 godziny
24 godziny

potrzebujemy na załatwienie formalności

Umowa
Umowa

zawierana u klienta lub w oddziale EFL

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

przez internet w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki finansowania

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane
Waluta:
PLN, EUR
Okres finansowania:
Do 84 miesięcy
Wpłata własna:
Od 0-45%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Procedura uproszczona:
Nawet do 800 tys. PLN netto zaangażowania
Wartość przedmiotu leasingu:
Minimum 1 tys. PLN netto
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa

Aukcje poleasingowe

Skorzystaj z okazji do rozwoju firmy.

Szukasz maszyny w dobrej cenie? Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

Sprawdź aukcje

Najczęściej zadawane pytania

Tak, leasing maszyn i urządzeń z zagranicy jest jak najbardziej możliwy w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru).  W procedurze WNT EFL oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu maszyn i urządzeń i ich późniejszym leasingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie maszyn i urządzeń z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

W EFL udzielamy leasingu maszyn i urządzeń firmom, które istnieją na rynku co najmniej 6 miesięcy.

Tak, jest to możliwe, ponieważ każda umowa leasingowa dopuszcza wcześniejsze zakończenie leasingu, natomiast kwota wykupu jest zależna od rodzaju umowy. Leasing maszyn i urządzeń również wpisuję się w tę regułę. Jeżeli zawarłeś umowę na leasing kapitałowy, to kończąc umowę przed czasem możesz przejąć maszynę lub urządzenie w leasingu spłacając wszystkie pozostałe raty do spłaty oraz płacąc opłatę za tzw. wykup. Wysokość kwoty wykupu określa umowa leasingowa. Po uregulowaniu powyższych płatności EFL przenosi prawo własności maszyny lub urządzenia na płatnika.

W przypadku leasingu operacyjnego na maszynę lub urządzenie wcześniejsze zakończenie umowy jest również możliwe, ale w przypadku wykupu cena sprzedaży jest zależna od czasu trwania umowy. Jeżeli zakończenie umowy nastąpi po upływie 40% normatywnego okresu amortyzacji leasingowanej maszyny, wówczas można przejąć leasingowany przedmiot spłacając wszystkie pozostałe raty do spłaty oraz płacąc opłatę za tzw. wykup. Jeżeli zakończenie umowy leasingu na maszyny i urządzenia nastąpi przed upływem 40% normatywnego okresu amortyzacji leasingowanego przedmiotu, wówczas leasingowana maszyna (lub urządzenie) podlega niezależnej wycenie, która jest porównywana z aktualną wartością rynkową. Cena sprzedaży to kwota wyższa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta