Kariera w EFL

Szukasz pracy, w której możesz być sobą?
W swoich działaniach kierujesz się szacunkiem
i odpowiedzialnością?
Jeśli tak, pracuj z nami!
Zobacz oferty pracy

Między nami

Pracowników Grupy EFL łączy wspólny cel:
działanie dla trwałego rozwoju naszych klientów
szanując ich czas i pieniądze oraz zaufanie jakim
nas obdarzają

 • Jesteśmy największą firmą leasingową w Polsce
 • W skład Grupy EFL wchodzi 5 spółek: EFL, EFL Finance, Carefleet, Eurofactor i Truck Care. W sumie zatrudniamy ponad 1000 osób
 • Nasze spółki działają w Centrali we Wrocławiu, Warszawie oraz 26 oddziałach w całej Polsce
 • Naszym atutem jest wiedza i doświadczenie
 • Rozwijamy i podnosimy kompetencje naszych pracowników poprzez liczne kursy i szkolenia
 • Nowym pracownikom oferujemy platformę onboardingową i szkolenia wdrożeniowe
 • Oferujemy bogaty pakiet socjalny
 • Integrujemy się na wspólnych wyjazdach

Zalety pracy u nas

Programy rozwojowe
Programy rozwojowe

Opieka medyczna
Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie grupowe

Multisport
Multisport

Egzotyczne podróże
Egzotyczne podróże

Zobacz co oprócz pracy jest dla nas ważne i czego możesz spodziewać się w Grupie EFL, kiedy do nas dołączysz

 • Program well-beingowy

  Dbamy o nasze dobre samopoczucie. Organizujemy wiele inicjatyw w trakcie pracy i poza pracą, które wspierają fizyczny i mentalny dobrostan, m.in. webinary, sportowe rozgrywki, zajęcia jogi, spotkania świąteczne, warsztaty, konkursy i wycieczki. Nasi pracownicy mają również dostęp do platformy streamingowej z materiałami wspierającymi rozwój osobisty i poradami specjalistów z dziedziny psychologii.

 • Drużyny sportowe

  Wspólne treningi sprzyjają integracji i dobrej kondycji. Pracując z nami możesz w profesjonalnych warunkach trenować piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę oraz uczestniczyć w zajęciach jogi.

 • Dwie godziny dla Rodziny

  Wiemy jak ważne są relacje w życiu każdego człowieka, dlatego co roku bierzemy udział w ogólnopolskiej kampanii, w której wykorzystujemy 2 godziny pracy spędzając ten czas z rodziną i przyjaciółmi.

 • Pomagamy innym

  Już ponad 200 osób zarejestrowało się w bazie Fundacji DKMS podczas wydarzeń organizowanych w naszej firmie. Wśród nich znaleźli się również dawcy szpiku kostnego. Bierzemy udział w akcjach krwiodawstwa, wśród nas są honorowi dawcy krwi. Co roku angażujemy się także w biegi charytatywne organizowane w całej Polsce, tj. półmaratony, sztafety itp., w których wpisowe opłaca firma, a pracownicy wkładają serce, siłę i energię, żeby pobiec i pomóc potrzebującym. W sytuacjach kryzysowych, takich jak Covid czy wojna w Ukrainie – pomagamy sobie nawzajem i wspieramy też innych potrzebujących oraz organizacje społeczne.

 • W trosce o środowisko

  Wspólnie z CABP, w ramach kampanii #mniejplastiku przeprowadzamy akcje sprzątania naszego otoczenia. Angażujemy się w sprzątanie Odry, Wisły i gór z zalegających tam śmieci. Na 30-lecie naszej firmy posadziliśmy 30 tys. drzew, tym samym zalesiliśmy 5 hektarów Warmii. Ograniczamy ilość drukowanych dokumentów i przystąpiliśmy do akcji #BiznesBezPapieru, aby również innych zachęcać do cyfrowego podejścia w biznesie. Co roku bierzemy udział w Europejskim Tygodniu Mobilności/Zrównoważonego Transportu.

 • Koncert Nadziei

  Pomagamy także małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu, wspieraliśmy budowę Przylądka Nadziei. Podczas Koncertu Nadziei wszyscy jednoczymy się, by pomóc dzieciom chorym na nowotwory. Nasz zespół EFL Band wspiera artystycznie to niezwykłe wydarzenie.

 • Różnorodność jest naszym bogactwem

  Zgodnie z naszą strategią konsekwentnie tworzymy inspirujące miejsce pracy, którego naturalnym elementem jest różnorodność. Współpracujemy z organizacjami społecznymi działającymi w obszarze inkluzywności, jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności. Z kulturą różnorodności zapoznajemy także podczas Diversity Days – cyklu spotkań i webinarów z ciekawymi ludźmi, nie tylko z Polski.

 • People Power Days

  Aby zainspirować organizujemy warsztaty z zakresu organizacji pracy, różnorodności w zespołach, zarządzania energią, wsparcia rodziców czy wolontariatu.

Znajdziesz nas na:

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta