Kariera w EFL

Jesteś aktywny, zawsze fair, gotowy do współpracy? Uważasz, że warto podważać status quo i brać odpowiedzialność za swoje działania? Rozwijaj swoją karierę zawodową z nami!
Zobacz oferty pracy

EFL dla Młodych

[

Między
nami

Pracowników Grupy EFL łączy wspólny cel:
działanie dla trwałego rozwoju naszych klientów
szanując ich czas i pieniądze oraz zaufanie jakim
nas obdarzają

 • Jesteśmy największą firmą leasingową w Polsce
 • Zatrudniamy w Grupie EFL ponad 1000 osób
 • W 26 oddziałach pracuje ponad 250 doradców finansowych
 • Naszym atutem jest wiedza i doświadczenie
 • Rozwijamy i podnosimy kompetencje naszych pracowników poprzez liczne kursy i szkolenia
 • Nowym pracownikom oferujemy szkolenia wprowadzające
 • Oferujemy bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia
 • Integrujemy się i odpoczywamy na wyjazdach szkoleniowych

Zalety

Programy rozwojowe
Programy rozwojowe

Opieka medyczna
Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie grupowe

Multisport
Multisport

Egzotyczne podróże
Egzotyczne podróże

Poza pracą kładziemy dużą wagę do zaangażowania na rzecz społeczeństwa i środowiska

 • Akcja Zaczytani

  Dotychczas przekazaliśmy ponad 600 książeczek do Biblioteczki Małego Pacjenta, która mieści się na Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Każdy z pacjentów może zabrać wybraną przez siebie książeczkę do sali szpitalnej, a następnie do domu. Miło nam, kiedy na twarzach dzieci pojawia się uśmiech.

 • Drużyna piłkarska

  W skład piłkarskiej drużyny Grupy EFL wchodzą przedstawiciele wszystkich spółek Grupy EFL. Nasza drużyna gra w II lidze Śląsk Wrocław PRO. Treningi sprzyjają integracji i utrzymywaniu w dobrej kondycji.

 • Wspieramy Zaangażowanych Społecznie

  Program zainicjowany w przez Grupę Credit Agricole w 2008 już od 10 lat wspiera finansowo projekty realizowane przez stowarzyszenia, fundacje charytatywne, w których działają nasi pracownicy. Od 2017 roku EFL dołączył do programu i już mamy za sobą dwa projekty dofinansowane w kwocie 20000 pln. W programie może wsiąść udział każdy pracownik, który jest członkiem stowarzyszenia non-profit lub fundacji charytatywnej, czynnie w niej działa i zgłosi projekt realizowany w ramach jej działalności.

 • Pomaganie mamy we krwi

  Doroczne akcje krwiodawstwa w okresie wakacyjnym w Grupie EFL to tradycja. Posiadamy CERTYFIKAT FIRMY PROMUJĄCEJ HONOROWE ODDAWANIE KRWI. Doceniono nas za organizację akcji wspierającej prospołeczną ideę honorowego oddawania krwi i ratowanie życia ludzkiego. W ciągu ostatnich akcji oddaliśmy już blisko 400 litrów tego życiodajnego leku

 • Koncert Nadziei

  Pomagamy także małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu, wspieraliśmy budowę Przylądka Nadziei. Podczas Koncertu Nadziei jednoczymy się wszyscy by pomóc dzieciom chorym na nowotwory. Nasz zespół EFLOMENTAL wspiera artystycznie to niezwykłe wydarzenie

 • Łączymy pasję z pomaganiem

  W Grupie EFL lubimy biegać, o czym świadczy coraz większa liczba biegaczy z Grupy EFL, którzy nie tylko mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenerów, ale też chętnie biorą udział w biegach charytatywnych organizowanych w całej Polsce. Biegamy w półmaratonach, sztafetach i innych biegach, w których wpisowe opłaca firma, a my oddajemy serce, siłę i energię żeby pobiec i pomóc potrzebującym. Kiedy nie biegamy dla innych, biegamy dla siebie i tu też firma nas wspiera.

 • Doładuj Baterie

  To program jest odpowiedzią na potrzeby pracowników w zakresie zachowania równowagi między pracą zawodową a życiem prywatnym. Takie inicjatywy jak „Dzień bez windy”, „Owocowe czwartki” czy wspólne treningi sportowe przyczyniają się do promowania wśród Nas zdrowego trybu życia.

 • Pomagamy Świętemu Mikołajowi

  Co roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia zamieniamy się w pomocników Świętego Mikołaja i organizujemy wsparcie dla osób potrzebujących. Pomagamy podopiecznym instytucji państwowych takich jak: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejskie Centrum Usług Socjalnych czy Dom Pomocy Społecznej w Szczytnej. Pracownicy, z własnych środków, przygotowują paczki, które często są jedynymi prezentami jakie potrzebujący znajdują pod choinką.

Znajdziesz nas na:

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta