Twój rozwój zawodowy

Twój rozwój
zawodowy

U nas możesz się rozwijać

Nauka i poszerzanie kwalifikacji

W Grupie EFL promujemy kulturę ciągłego doskonalenia się, dlatego naszym Pracownikom zapewniamy możliwość udziału w programach rozwojowych i szkoleniach. Na starcie zapewniamy szkolenia wdrożeniowe, które kompleksowo wprowadzają w specyfikę pracy w Grupie EFL. Dzięki temu zaczniesz u nas pracę w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. W zależności od Twoich potrzeb biznesowych możesz korzystać ze szkoleń narzędziowych, branżowych, językowych czy kompetencyjnych. Umożliwiamy także udział w konferencjach i wspieramy dokształcanie w ramach studiów podyplomowych. W naszej ofercie rozwojowej znajduje się także coaching managerski, mentoring oraz dostęp do atrakcyjnych platform edukacyjnych.

Mobilność wewnętrzna

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię pozycja specjalisty, eksperta, praca projektowa czy może widzisz się w roli menedżerskiej, podzielamy Twoją wizję. Nie ma jednej ustalonej ścieżki kariery – jest ich tyle, ile osób w naszej organizacji. Pod uwagę należy wziąć też zmienność, nieprzewidywalność i złożoność otoczenia. Dzisiaj już mało prawdopodobne jest, abyśmy przez większość życia pracowali na jednym, tym samym stanowisku. Warto przygotować się na wyzwania, jakie stawia przed nami ta nowa rzeczywistość, w której się znaleźliśmy. W zależności od umiejętności, doświadczenia i aspiracji zawodowych, to od naszych Pracowników zależy określenie ścieżki, którą będzie przebiegać ich kariera, a my ich w tym wspieramy.

Dlatego też dajemy możliwość poszukiwania nowych ról zawodowych, zdobywania ciekawych doświadczeń oraz poszerzania kwalifikacji w znanym środowisku pracy poprzez rekrutacje wewnętrzne w obrębie naszej organizacji. Najważniejszymi elementami tej oferty jest zachowanie ciągłości umowy oraz wsparcie HR Business Partnera w całym procesie zmiany stanowiska. Nowej pozycji można szukać w innym zespole, departamencie, spółce Grupy EFL oraz Grupy Crédit Agricole.

Dni CAriery

Wspólnie z Bankiem Crédit Agricole dwa razy w roku organizujemy Dni CAriery. To tydzień pełen wydarzeń – spotkań, webinarów, warsztatów, który ma pomóc w obraniu własnej ścieżki kariery lub zainspirować do rozwoju i odkrywania swojej zawodowej drogi. W wydarzeniach prelegentami są zarówno eksperci z zewnątrz, jak i nasi Pracownicy, którzy dzielą się swoimi historiami i doświadczeniami.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta