Rozwój zawodowy

Rozwój zawodowy

System Ocen Pracowniczych

System Ocen Pracowniczych uwzględnia kilka kryteriów:

  • Wyniki pracy – ocena realizacji zadań/celów stawianych na danym stanowisku,
  • Kompetencje – ocena sposobu pracy, posiadanych umiejętności i wiedzy niezbędnej na danym stanowisku,
  • Aktywności dodatkowe – zadania realizowane dodatkowo przez pracownika

System Ocen Pracowniczych ma spełnić dwie role:

  • ewaluacyjną – mającą na celu ocenę sposobu wykonywania pracy i jej jakości, wywiązywania się z obowiązków i realizacji zadań,
  • rozwojową – mającą na celu analizę potencjału pracownika, określanie potrzeb rozwojowych i planowanie rozwoju pracownika oraz badanie poziomu satysfakcji pracownika

Kariera w Grupie EFL

Kariera w Grupie EFLRadosław Woźniak
Obecnie Prezes Zarządu, w EFL od 2004 r.

EFL to mój prawdziwy drugi dom, czuję się i jestem tutaj u siebie. Firma jest dynamiczna, stale się zmienia, przez co moja praca nie jest monotonna. Ciągle się czegoś uczę. Im trudniejsze problemy rozwiązuję z zespołem tym większą mam satysfakcję. Często decyduję się na projekty, których inni się obawiają. Nie kalkuluję, który jest łatwiejszy, ciekawszy, efektowniejszy. Staram się uczestniczyć we wszystkich ważnych projektach rozwojowych w EFL. Każde moje działanie, każdy podległy mi obszar traktuję jak moją własną małą firmę, z przychodami, kosztami , ryzykiem i wynikiem. To chyba klucz do sukcesu.

Moja cała ścieżka zawodowa obraca się wokół marketingu i sprzedaży. Działania związane z tworzeniem produktów i rozwiązań dla klientów oraz komunikacja i budowanie relacji są mi cały czas bliskie.

Każdy kto chce się rozwijać zawodowo w naszych strukturach musi wiedzieć, że jest to inwestycja jak każda inna. Trzeba coś poświęcić i następnie cierpliwie zaczekać, aby uzyskać oczekiwany zwrot. Nowym, młodym pracownikom, życzę żeby cieszyli się z tego co robią, uczyli się od starszych, doświadczonych kolegów, budowali relacje ze swoimi współpracownikami, a sukces sam przyjdzie.


Kariera w Grupie EFL

Agnieszka Knopik
Obecnie Dyrektor Departamentu Zarządzania Projektami i Procesami, w EFL od 2004 r.

Moja kariera w EFL była bardzo dynamiczna.

Rozpoczęłam swoją pracę na stanowisku analityka kredytowego, później pracowałam jako Kierownik Sekcji, po 2 latach zostałam Zastępcą Dyrektora, a po 5 latach awansowałam na stanowisko Dyrektora Departamentu. W momencie kiedy myślałam, że to już etap doskonalenia moich kompetencji, nadeszła propozycja rozwoju w zupełnie nowym obszarze. Jest to dla mnie moment wielkich wyzwań, wytężonej nauki, ale też wykorzystania mojego dotychczasowego doświadczenia.

Pracując w tej firmie spotkałam wielu wspaniałych ludzi, od których mogłam się wiele nauczyć, których podziwiałam biznesowo i prywatnie. Tym, którzy są nastawieni na szybki sukces w organizacji, radziłabym, żeby nigdy nie zapominali o ludziach i wzajemnej komunikacji.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta