Jak się u nas  pracuje?

Jak się u nas
pracuje?

Icon

Pracujemy razem

Grupa EFL to przede wszystkim ludzie. Wspólnie tworzymy atmosferę pracy i miejsce, w którym każdy czuje się dobrze. Dlatego nasza firma to wyjątkowe miejsce. W pracy wzajemnie się wspieramy i doceniamy. Do naszych zespołów szukamy osób, dla których relacje są równie ważne, jak zawodowy rozwój. Doceniamy też otwartość i pasję, bo to dzięki nim działamy efektywnie i mamy satysfakcję z tego, co robimy.

Icon

Dbamy o komfort pracy

Dbamy o komfort pracy i nasze dobre samopoczucie. Pracujemy hybrydowo, w zależności od potrzeb: zdalnie lub w biurze. Do dyspozycji mamy nowoczesne biura. Korzystamy z programów wellbeingowych. Do tego sami na co dzień budujemy dobrostan nasz i naszych współpracowników. Zawsze też jesteśmy gotowi pomagać – naszym koleżankom i kolegom w pracy oraz innym, w ramach projektów CSR-owych.

Icon

Odnosimy sukcesy

Grupa EFL to silna marka obecna na rynku leasingu ponad 31 lat. Należymy do Grupy Crédit Agricole. Jesteśmy więc częścią dużej, międzynarodowej firmy o rozbudowanych strukturach i możliwościach. To gwarancja zarówno bezpieczeństwa, jak i nieustannego rozwoju. Rozumiemy zależność między firmą i pracownikami. Wiemy, że to dzięki nam, pracownikom, firma zyskuje siłę na rynku i że wspólnie budujemy jej sukces. Dlatego razem celebrujemy osiągnięcia i dzielimy się profitami.

Icon

Troszczymy się o ludzi i środowisko

Nasze wartości w biznesie to: szacunek, satysfakcja klienta i odpowiedzialność. Troszczymy się też o otoczenie, w którym żyjemy i pracujemy. W najbliższych latach będziemy jeszcze więcej niż dotąd robić dla klimatu, środowiska i społeczeństwa. Wierzymy, że nasze działania realnie przyczynią się do globalnej neutralności węglowej, równego rozwoju społeczno-ekonomicznego i utrzymania bioróżnorodności.

Dobrze jest z nami pracować!

W EFL pracuję blisko 7 lat. Staż mojej pracy to najlepsze świadectwo zadowolonego pracownika. Dla mnie oprócz wynagrodzenia bardzo ważne jest poczucie sensu, wpływu, satysfakcji. Nie mogłabym pracować bez takiego poczucia. EFL dba o pracowników, wynika to z naszej misji i wizji. Wiemy, że szczęśliwy pracownik jest bardziej zaangażowany a przez to jest w stanie zrobić dla klienta więcej niż tylko postępować standardowo. Sama jestem osobą zaangażowaną i dobrze się ze mną współpracuje. Podchodzę do ludzi z empatią i uśmiechem. Poza tym moi przełożeni ufają mi, dlatego dostaję zadania, które mnie rozwijają i idą w parze z moimi naturalnymi talentami. Te można odkryć w EFL dzięki np. programom wellbeingowym, szkoleniom.

Szczęśliwy pracownik to taki, który jest doceniany nie tylko finansowo, ale również słownie. Mam dobry kontakt z przełożonymi, co jest jedną ze składowych dobrego miejsca pracy. W EFL pracują ludzie, którym chce się więcej, wyrażają to zarówno poprzez duże zaangażowanie w akcje charytatywne, CSR, jak i wyjazdy integracyjne, w których bierze udział cała firma.

Jako mama bardzo doceniam pracę hybrydową. Daje ona dużą elastyczność w opiece nad dzieckiem, zwłaszcza w sytuacjach nie do przewidzenia.

Marta Hatalska
Digital Marketing Specialist
To z kim pracuję, jaka jest kultura organizacyjna firmy jest dla mnie bardzo ważne. Jestem związana z naszą organizacją już od ponad 10 lat i z ogromną wdzięcznością doświadczam zmian, które się w niej dzieją. Uważność na pracownika, zapewnienie work-life-balance, dostępność programu well-beingowego, możliwość pracy hybrydowej jest ogromnie przez nas doceniana.

Studenci,  którym udało się odbyć staż w naszej organizacji już po pierwszym miesiącu doświadczeń szukali u nas możliwości zatrudnienia. Udział w ostatnich targach pracy i olbrzymie zainteresowanie naszą organizacją jako potencjalnym pracodawcą ze strony studentów utwierdziły mnie, że dobrze wybrałam.

Joanna Skarżyńska
Kierownik Działu Wsparcia Operacji i Obsługi Szkód Częściowych
W EFL SA pracuję już kilkanaście lat. Zaczynałam od Departamentu Rachunkowości, poprzez Departament Obsługi Klienta, Departament Kontroli Umów, Departament Back Office, aby od prawie 3 lat realizować zadania na obecnym stanowisku. Pracuję tu, przede wszystkim dlatego, że moimi współpracownikami są fantastyczni ludzie. Mogę liczyć na ich wiedzę, pomoc i wsparcie przy realizacji zadań, a z niektórymi zawarłam przyjaźnie na całe życie.

Mogę pracować tak jak potrzebuję – praca hybrydowa daje mi tę możliwość, żeby pracować z domu, jak i z biura. Wybieram tę formę, która pomoże mi w najlepszy sposób zrealizować prowadzone zadania w danym czasie. Przestrzeń, w której pracuję, jest nowoczesna i komfortowa. W biurze mam przestrzeń na pracę przy biurku, ale i projektową, pobudzającą moją kreatywność.

Firma daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Wiem, za co jestem odpowiedzialna. Wiem, jakie są moje zadania. Wiem, za co i jak jestem wynagradzana. Mogę się rozwijać i doświadczać różnorodnych zadań. Szczególnie cenię sobie program rekrutacji wewnętrznych – realizowałam zadania już w kilku departamentach i za każdym razem było to trochę jak zmiana pracy. Tyle, że zmiana zdecydowanie bardziej komfortowa i mniej stresująca. Wiedziałam, że jestem w bezpiecznym miejscu, z odpowiednimi osobami, a zmianie ulegały moje zadania. Mogłam je więc poznawać, uczyć się, popełniać błędy, bo wiedziałam, że mam wspierające środowisko.

Doceniam też, że praca daje mi możliwość pomagania innym. Nie tylko „w pracy”, ale i w formie takiej, jakiej potrzebują jej pracownicy na co dzień. Czy to kiermasz świąteczny, czy zbiórka na rzecz osób z Ukrainy. Przestrzeń do zrealizowania takiego wsparcia, zaangażowanie ludzi, wspólne działanie pokazują, ile dla siebie znaczymy.

Beata Gachowska
Senior System Product Owner & Business Process Manager
Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta