Staże na dobry start

Staże na dobry
start

Zdobywaj z nami pierwsze doświadczenia zawodowe

Wiemy, że początki kariery mogą być trudne, a studenci ostatnich lat studiów i absolwenci najbardziej potrzebują praktyki. Wiemy też, że wartościowy staż to dobry początek drogi zawodowej!

Dlatego Grupa EFL zaprasza na program stażowy do siebie. Możesz do nas dołączyć w dwóch edycjach: wiosennej – zwykle start w marcu/kwietniu oraz letniej – start w lipcu. Dzięki praktykom w naszej firmie zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nową wiedzę. Co więcej, opiekunowie z Grupy EFL doceniają kompetencje i zaangażowanie stażystów, którym (w przypadku wakatu w danym zespole) mogą zaproponować umowę na etat.

Oferujemy Ci:

 • zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych pod okiem profesjonalistów
 • wynagrodzenie
 • elastyczne godziny stażu
 • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i członków zespołu
 • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych
 • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju

Cenimy kandydatów, którzy:

 • rozumieją potrzeby partnera wewnętrznego i zewnętrznego
 • są odpowiedzialni za swoje działania
 • chcą się nieustannie rozwijać i zdobywać nową wiedzę
 • lubią podejmować nowe wyzwania
 • chętnie współpracują oraz dzielą się swoją wiedzą i pomysłami
 • są ambitni

Jeśli to cechy, z którymi się utożsamiasz, spróbuj swoich sił w rekrutacjach! Ogłoszenia na stanowiska znajdziesz na naszej stronie z ofertami pracy, zazwyczaj miesiąc przed startem każdej edycji.

Stażyści o nas

„Staż w EFL pokazał mi jak ciekawa i rozwijająca może być praca w międzynarodowej firmie. Zadania otrzymywane podczas stażu pozwoliły na zderzenie wiedzy i umiejętności zdobytych podczas studiów z realnymi wymaganiami biznesu. Zespół, w którym pracowałam, powitał mnie z otwartymi ramionami oferując wsparcie, porady oraz ciekawe wyzwania. Opiekun stażu nie tylko dzielił się doświadczeniem i wspierał mnie podczas codziennych zadań, ale również nakreślił dalszą ścieżkę mojej kariery dopasowaną do moich kompetencji. Bardzo doceniłam przyjazną atmosferę panującą w EFL, która pozwoliła mi poczuć się częścią zespołu i organizacji. Polecam odbyć staż w EFL, jest to świetny pierwszy krok na drodze kariery zawodowej.”

Kornelia, Politechnika Wrocławska – Stażystka w Departamencie Zarządzania Projektami i Zmianami


„W Grupie EFL miałam okazję odbywać staż w dwóch spółkach – EFL i EFL Finance. Po zakończonym pierwszym stażu byłam bardzo mile zaskoczona. Rodzinna atmosfera panująca w firmie oraz zadania mi powierzane były wystarczająco przekonujące, aby nie rozstawać się z firmą i aplikowałam na kolejny staż, po to żeby dalej się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Uważam, że ta praktyka była bardzo dobrym początkiem mojej drogi zawodowej jak i satysfakcjonującym wpisem z CV. Pomimo że byłam ‘tylko stażystką’, czułam się członkiem zespołu i zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie. Bardzo polecam całą grupę EFL.”

Weronika, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – Stażystka w Departamencie Wsparcia Sprzedaży


„Przyszedłem do EFL w celu odbycia stażu w Departamencie Kadr i Płac. Od dawna interesowało mnie zagadnienie kadr i płac, dlatego postanowiłem zobaczyć na próbę jak wygląda codzienna praca w tym departamencie i czy będzie to coś, co będzie mi odpowiadać. Zostałem bardzo miło przez wszystkich przyjęty. Gdy miałem z czymkolwiek problem, do każdego mogłem zwrócić się z prośbą o radę czy pomoc. W trakcie trwania stażu nie zdarzyło mi się nudzić, bo zawsze znalazło się coś do zrobienia. Bardzo spodobała mi się okazja do indywidualnych spotkań z członkami zespołu, podczas których zostało mi przedstawionych wiele zagadnień teoretycznych związanych z pracą, w tym kadrach. Jednak mój staż nie ograniczył się wyłącznie do nauki teorii. Przede wszystkim miałem też możliwość w praktyce zobaczyć i samemu spróbować jak wygląda naliczanie płac, czy też otwieranie i zamykanie akt pracowniczych. Bardzo polecam wszystkim odbycie tutaj stażu, bo istnieje realna szansa, żeby rzeczywiście czegoś się nauczyć i w razie jakichkolwiek problemów, każdy będzie skłonny pomóc”.

Piotrek – Stażysta w Departamencie Kadr i Płac


„Staż w EFLu kompletnie odczarował mój sposób myślenia o pracy w korporacji, ponieważ jest to firma która dba o samopoczucie pracownika, co sprawia że ludzie w pracy są dla siebie bardzo życzliwi i uśmiechnięci. Pracując w departamencie obsługi klienta poznałem specyfikę rynku leasingowego i obsługi klienta, i jest to wiedza, która na pewno przyda się na dalszych etapach kariery. Polecam staż w EFLu wszystkim, którzy chcą żeby ich praca była ciekawa i rozwijająca, a jednocześnie chcą czuć się swobodnie w miejscu pracy.”

Mikołaj, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Stażysta w Departamencie Obsługi Klienta

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta