Leasing motocykla

Jednoślad, trójkołowiec, quad – sfinansuj idealny pojazd
dla swojego biznesu wraz z EFL.
Zapytaj o ofertę

Leasing na motocykl, skuter lub quad w EFL

Dziś mobilność jest ważna nie tylko dla firm kurierskich i transportowych. Sprawne dostawy mają kluczowe znaczenie również w branży gastronomicznej oraz wszelkiej działalności usługowej. Nic więc dziwnego, że coraz więcej biznesów korzysta na co dzień z motocykli i skuterów. Dzięki nim znacznie łatwiej jest poruszać się po zatłoczonych ulicach miast, aby ominąć korki w godzinach szczytu. Dodatkowo jednoślady to niższy wydatek niż firmowe samochody – zwłaszcza, jeśli skorzysta się z elastycznego leasingu dla firm.

Leasing motocykla, skutera lub quada w EFL to sprawny i bezpieczny sposób finansowania przydatnych pojazdów bez nadwyrężania budżetu przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści dopasują propozycję leasingu wybranej maszyny do potrzeb i możliwości Twojej działalności. Sam zdecydujesz o długości trwania umowy oraz wysokości miesięcznej raty. Oferta leasingu EFL obejmuje korzystne warunki finansowania motocykli i innych pojazdów, które pomogą Ci zostawić konkurencję w tyle.

Dla kogo?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółki osobowe, spółki prawa handlowego), Jednostki Samorządu Terytorialnego. Osoby posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Motocyklista w drodze
Co można leasingować?

Leasingujemy nowe motocykle, skutery i quady oraz nowe i używane pojazdy kempingowe.

Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu pojazdów to 60 miesięcy.

Zalety

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

nawet do 500 tys. zł netto

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

w dowolnym miejscu w Polsce

Bezgotówkowe tankowanie
Bezgotówkowe tankowanie

z naszą Kartą Paliwową

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

przez internet w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki finansowania

Rodzaj przedmiotu:
Nowe
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN
Wpłata własna:
Od 0-45%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Aukcje poleasingowe

Skorzystaj z okazji do rozwoju firmy.

Szukasz pojazdu w dobrej cenie? Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

Sprawdź aukcje

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Oferta leasingu EFL umożliwia finansowanie motocykli wszystkich znanych marek motocyklowych, takich jak m.in. niemieckie BMW, włoskie Ducati oraz japońskie Suzuki, Yamaha, Honda czy Kawasaki.

Nie. W EFL oferujemy leasing na wszystkie motocykle, niezależnie od pojemności ich silnika. Możemy przygotować atrakcyjne warunki finansowania każdego rodzaju pojazdu – od leasingu na lekkie skutery, przez sportowe ścigacze i motocykle uniwersalne, na ciężkich cruiserach i chopperach kończąc

Nie istnieje górna granica wieku dla motocykli, które mogą stać się przedmiotem umowy leasingu w EFL.

Leasing Swobodny jest formą elastycznej umowy leasingu w EFL, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej – również w przypadku leasingu motocykli. Leasing Swobodny pozwala na obniżenie wysokości miesięcznej raty nawet do złotówki za pośrednictwem internetu. Warunkiem koniecznym do korzystania z Leasingu Swobodnego na motocykl jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL oraz umowy leasingu na motocykl w EFL.

Pierwszej modyfikacji w harmonogramie spłat można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Dopuszcza się zmianę wysokości miesięcznej raty nawet 6 razy w roku. Nie wiążą się z tym żadne dodatkowe opłaty. Konieczne jest jednak terminowe regulowanie rat leasingowych na motocykl.

Zalety leasingu motocykla na firmę

Zazwyczaj motocykl jest nie tylko tańszy w utrzymaniu, ale również mniej problematyczny w przechowywaniu niż samochód. Jego zakup często wiąże się jednak z wydatkiem dużej sumy. Atrakcyjnym rozwiązaniem może się więc okazać wzięcie motocykla w leasing. Jeśli Twój biznes ma specyficzne potrzeby, nic nie stoi na przeszkodzie, aby leasingować w EFL również quada lub skuter.

Jeśli skorzystasz z zewnętrznej formy finansowania, zachowasz gotówkę na bieżące wydatki lub inne inwestycje. Wybierając pomiędzy leasingiem finansowym a operacyjnym, podejmiesz decyzję, czy dany pojazd przejdzie na własność Twojej firmy po zakończeniu obowiązywania umowy. Równie dobrze będziesz mógł wtedy rozpocząć leasing kolejnego motocykla. Dzięki temu motoryzacyjne zaplecze Twojej firmy pozostanie nowoczesne przy minimalnych miesięcznych wydatkach z budżetu przedsiębiorstwa.

Zalet z wzięcia motocykla, skutera lub quada w leasing jest znacznie więcej. Aby poznać je wszystkie, wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie lub udaj się do jednego z oddziałów EFL.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta