Leasing motocykla

Leasing motocykla

Jednoślad, trójkołowiec, quad – sfinansuj idealny pojazd
dla swojego biznesu wraz z EFL.
Zapytaj o ofertę

Leasing na motocykl, skuter lub quad w EFL

Dziś mobilność jest ważna nie tylko dla firm kurierskich i transportowych. Sprawne dostawy mają kluczowe znaczenie również w branży gastronomicznej oraz wszelkiej działalności usługowej. Nic więc dziwnego, że coraz więcej biznesów korzysta na co dzień z motocykli i skuterów. Dzięki nim znacznie łatwiej jest poruszać się po zatłoczonych ulicach miast, aby ominąć korki w godzinach szczytu. Dodatkowo jednoślady to niższy wydatek niż firmowe samochody – zwłaszcza, jeśli skorzysta się z elastycznej oferty leasingu motocykla dla firm.

Leasing motocykla, skutera lub quada w EFL to sprawny i bezpieczny sposób finansowania przydatnych pojazdów bez nadwyrężania budżetu przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści dopasują propozycję leasingu wybranej maszyny do potrzeb i możliwości Twojej działalności. Sam zdecydujesz o długości trwania umowy oraz wysokości miesięcznej raty. Oferta leasingu EFL obejmuje korzystne warunki finansowania motocykli i innych pojazdów, które pomogą Ci zostawić konkurencję w tyle.

Dla kogo leasing motocykli?

Leasing motocykli dostępny jest dla każdego przedsiębiorcy (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółki osobowe, spółki prawa handlowego), Jednostek Samorządu Terytorialnego, osób posiadających nr NIP, w tym rolników indywidualnych oraz lekarzy prowadzących prywatną praktykę lekarską.

Motocyklista w drodze

Jakie motocykle można leasingować

Leasingujemy nowe motocykle, skutery i quady oraz nowe i używane pojazdy kempingowe.

Czas trwania leasingu leasingu motocykli

Maksymalny okres leasingu w przypadku motocykli, skuterów i quadów to 60 miesięcy.

Zalety leasingu motocykli

Decyzja „od ręki”
Decyzja „od ręki”

nawet do 500 tys. zł netto

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

w dowolnym miejscu w Polsce

Bezgotówkowe tankowanie
Bezgotówkowe tankowanie

z naszą Kartą Paliwową

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

przez internet w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki leasingu motocykli

Rodzaj przedmiotu:
Nowe
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN
Wpłata własna:
Od 0-45%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Aukcje poleasingowe

Skorzystaj z okazji do rozwoju firmy.

Szukasz pojazdu w dobrej cenie? Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

Sprawdź aukcje

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu motocykli

Tak. Oferta leasingu EFL umożliwia finansowanie motocykli wszystkich znanych marek motocyklowych, takich jak m.in. niemieckie BMW, włoskie Ducati oraz japońskie Suzuki, Yamaha, Honda czy Kawasaki.

Nie. W EFL oferujemy leasing na wszystkie motocykle, niezależnie od pojemności ich silnika. Możemy przygotować atrakcyjne warunki finansowania każdego rodzaju pojazdu – od leasingu na lekkie skutery, przez sportowe ścigacze i motocykle uniwersalne, na ciężkich cruiserach i chopperach kończąc.

Nie istnieje górna granica wieku dla motocykli, które mogą stać się przedmiotem umowy leasingu w EFL.

W EFL możesz zdecydować się zarówno na leasing operacyjny, jak i leasing finansowy motocykla bądź quada. Dostępna jest także pożyczka leasingowa.

Leasing Swobodny jest formą elastycznej umowy leasingu w EFL, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej – również w przypadku leasingu motocykli. Leasing Swobodny pozwala na obniżenie wysokości miesięcznej raty nawet do złotówki za pośrednictwem internetu. Warunkiem koniecznym do korzystania z Leasingu Swobodnego na motocykl jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL oraz umowy leasingu na motocykl w EFL.

Pierwszej modyfikacji w harmonogramie spłat można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Dopuszcza się zmianę wysokości miesięcznej raty nawet 6 razy w roku. Nie wiążą się z tym żadne dodatkowe opłaty. Konieczne jest jednak terminowe regulowanie rat leasingowych na motocykl.

Opłacalny leasing motocykla na firmę w EFL

Zazwyczaj motocykl jest nie tylko tańszy w utrzymaniu, ale również mniej problematyczny w przechowywaniu niż samochód. Jednak zakup pojazdu często wiąże się z wydatkiem dużej sumy. Atrakcyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców może się więc okazać wzięcie motocykla w leasing i opłacanie go w wygodnych, comiesięcznych ratach. Leasing jednośladu w EFL naprawdę się opłaca.

Jeśli skorzystasz z zewnętrznej formy finansowania, takiej jak właśnie leasing motocykla, zachowasz gotówkę na bieżące wydatki lub inne inwestycje. Wybierając pomiędzy leasingiem finansowym a operacyjnym, podejmiesz decyzję, czy dany pojazd przejdzie na własność Twojej firmy po zakończeniu umowy leasingu. Równie dobrze będziesz mógł wtedy rozpocząć leasing kolejnego motocykla. Dzięki temu motoryzacyjne zaplecze Twojej firmy pozostanie nowoczesne przy minimalnych miesięcznych wydatkach z budżetu przedsiębiorstwa.

Comiesięczne raty leasingowe, wysokość wpłaty własnej, czas trwania umowy leasingu – w elastycznej ofercie EFL leasingobiorca może dopasować warunki leasingu motocykla do swoich potrzeb i specyfiki działalności gospodarczej.

Quad w leasingu? Czemu nie!

Jeśli Twój biznes ma specyficzne potrzeby, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ramach umowy skorzystać również z leasingu quada lub skutera. Quad to pojazd, który świetnie sprawdzi się między innymi w przedsiębiorstwach oferujących usługi rekreacyjne i turystyczne. Leasing pozwala korzystać z takiego pojazdu w zamian za regularnie opłacane raty, bez konieczności zamrażania kapitału na zakup.

Leasing motocykla, skutera lub quada to znacznie więcej korzyści. Aby poznać je wszystkie, wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie lub udaj się do jednego z oddziałów EFL. Nasz doradca przedstawi Ci wszystkie szczegóły i pomoże dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta