Leasing samochodu
osobowego

Samochód w leasing na firmę?
Skorzystaj z elastycznej oferty EFL!
Zapytaj o ofertę
Sprawdź ofertę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.
meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu

Dla kogo jest leasing samochodu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów osobowych wszystkich wiodących marek.

Czas trwania leasingu na samochód osobowy

Maksymalny okres leasingu samochodu osobowego to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Leasing samochodu osobowego zalety

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Decyzja
Decyzja "od ręki"

nawet do 500 tys. zł netto

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

w większości miejsc w Polsce

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Centrum Likwidacji Szkód
Centrum Likwidacji Szkód

z naprawa szkód bez VAT

Leasing samochodu w EFL

Prowadzenie własnego biznesu staje się o wiele prostsze, jeśli masz do dyspozycji własny, niezawodny samochód. Oferta EFL pozwoli Ci wybrać z szerokiej gamy wielu producentów – leasingujemy zarówno auta nowe, jak też używane. Gwarantujemy atrakcyjne warunki umowy i wsparcie na poszczególnych etapach procesu leasingowego.

Leasingowanie samochodu w EFL pozwoli Ci uniknąć skomplikowanych procedur i wysokiego wkładu własnego. To najprostsze rozwiązanie wtedy, gdy marzysz o własnym aucie firmowym: wystarczy tylko wybrać model, dopełnić prostych formalności i… możesz ruszać w drogę! Dodatkowo jeżeli leasingowanego samochodu zamierzasz używać tylko w celach zawodowych, możesz odliczyć od rat do 100% podatku VAT. To się opłaca!

Leasing samochodu warunki

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
Leasing: PLN i EUR, pożyczka PLN
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Aukcje poleasingowe

Skorzystaj z okazji do rozwoju firmy.

Szukasz samochodu w dobrej cenie? Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

Sprawdź aukcje

Najczęściej zadawane pytania

W EFL możesz skorzystać z leasingu na samochód nowy lub używany. Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli auto będzie intensywnie eksploatowane, codziennie przemierzając długie trasy, lepiej wziąć leasing na nowy samochód. Gdy jednak najważniejsze jest zachowanie jak najniższych kosztów, dobrym pomysłem będzie leasing samochodów używanych.

Leasing umożliwia Ci pokrycie pełnej ceny zakupu pojazdu: zarówno nowego, jak i używanego. Po zakończeniu umowy i spłaceniu wszystkich rat możesz także wykupić leasingowany samochód (leasing operacyjny). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wziąć w leasing kolejny, nowszy pojazd.

Leasing operacyjny samochodu osobowego różni się od kapitałowego (finansowego) kilkoma istotnymi zasadami. W obydwu przypadkach leasingowany pojazd pozostaje własnością leasingodawcy, ale w leasingu kapitałowym auto zostaje wpisane do ewidencji środków trwałych Twojej firmy. Inny jest także czas trwania umowy: w leasingu operacyjnym wynosi on minimum 2 lata, podczas gdy w kapitałowym czas ten ustalają strony zawierające umowę.

Dodatkowo zasady leasingu kapitałowego zakładają zapłatę podatku VAT z góry (wraz z pierwszą ratą). Inny jest także sposób amortyzacji samochodu firmowego: w leasingu finansowym obowiązek dokonywania odpisów amortyzacyjnych przechodzi na Ciebie.

Po spłaceniu rat leasingu finansowego pojazd automatycznie przejdzie na własność Twojej firmy. Inaczej jest w leasingu operacyjnym, kiedy to wykup auta po zakończeniu umowy jest opcjonalny.

Leasing samochodu przewiduje zmianę terminu płatności rat w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego. Możesz więc przesunąć płatność z pierwszego na kolejne dni danego miesiąca. Niemożliwe jest natomiast przeniesienie terminu płatności raty na następny miesiąc.

Umowę leasingu samochodu w EFL można przepisać na inny podmiot. Procedury są bardzo proste.

Wystarczy tylko złożyć wniosek oraz przesłać do zaopiniowania komplet niezbędnych dokumentów. Każdy etap zmiany leasingobiorcy jest przy tym potwierdzany odpowiednią dokumentacją ze strony EFL.

Leasing w EFL obejmuje finansowanie zakupu auta dowolnej marki. Możesz zatem wybrać producenta według własnych preferencji. Mercedes, BMW, Volkswagen, Audi, Honda, Toyota, Renault, Volvo – to tylko niektóre marki, których pojazdy leasingujemy.

Leasing samochodów w EFL. Dlaczego to się opłaca?

Leasing samochodowy w EFL daje Ci dostęp do szerokiej gamy aut osobowych: zarówno nowych, jak i używanych. Dzięki temu możesz lepiej zarządzać finansami, przeznaczając zaoszczędzone pieniądze na inwestycje dla Twojego biznesu.

Niezawodny samochód często jest niezbędnym narzędziem, które umożliwia Ci wykonywanie pracy. Leasing w EFL sprawia, że auto znajduje się w zasięgu ręki. Wybierz pojazd, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie, a następnie określ wysokość rat i czas trwania umowy.

Gdy spłacisz wszystkie raty, a umowa leasingu operacyjnego dobiegnie końca, możesz wykupić leasingowany samochód za ułamek jego wartości. Jeśli zdecydowałeś się na leasing finansowy, po zakończeniu umowy pojazd automatycznie stanie się Twoją własnością.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wymienić auto na nowszy model. Wystarczy tylko podpisać nową umowę leasingową, by cieszyć się samochodem prosto z salonu!

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta