Toyota - leasing
samochodu osobowego

Zdobądź finansowanie wybranej Toyoty
skrojone pod potrzeby Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Leasing Toyoty z myślą o przedsiębiorcy

Chciałbyś zdobyć kluczyki do wymarzonej Toyoty bez angażowania dużego kapitału? Skorzystaj z elastycznego leasingu w EFL i zachowaj wolne środki na inne inwestycje. Formalności ograniczymy do minimum.

Warunki umowy dobierzemy indywidualnie do możliwości i oczekiwań Twojej firmy. Na przygotowanie atrakcyjnej oferty potrzebujemy zaledwie doby. Sam zdecydujesz o okresie trwania leasingu – zarówno w przypadku nowej, jak i używanej Toyoty. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że każdy pojazd tej japońskiej marki jest w zasięgu Twojej ręki.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Toyota w leasingu?

Leasingobiorcą Toyoty może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Toyota.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Toyoty

Maksymalny okres leasingu Toyoty to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Toyoty

Uproszczone procedury i finansowanie
Uproszczone procedury i finansowanie

Bez zbędnych analiz

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Toyoty

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Toyota
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Oferta leasingu EFL obejmuje wszystkie modele samochodów osobowych marki Toyota, niezależnie od ich wartości. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może dobrać odpowiedni pojazd do własnych upodobań i potrzeb.

W mieście szczególnie dobrze sprawdzi się dynamiczny hatchback (Toyota Aygo, Toyota Yaris, Toyota Auris) lub uniwersalny sedan (Toyota Avensis, Toyota Corolla). Zadaniom specjalnym podoła zarówno zwinny SUV (Toyota C-HR, Toyota Land Cruiser, Toyota RAV4), jak i funkcjonalny minivan (Toyota ProAce, Toyota Previa, Toyota Verso). Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zdecydować się na leasing sportowego coupé (Toyota GT86, Toyota Supra) czy pojazdu z ekonomicznym napędem hybrydowym (Toyota Camry, Toyota Prius).

Tak. Jednak w momencie spłaty ostatniej raty przewidzianej w umowie wiek pojazdu nie powinien przekraczać 10 lat. W przypadku wątpliwości co do możliwości wzięcia konkretnego samochodu marki Toyota w leasing najlepiej skontaktować się z doradcą EFL.

Przedmiotem umowy może być również używany samochód spoza granic kraju. Leasing takiego pojazdu odbywa się w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Do transportu Toyoty z terytorium innego państwa Unii Europejskiej dochodzi po zawarciu umowy leasingowej. Można go wtedy zarejestrować w dowolnym urzędzie w Polsce.

Tak. Do zmiany wysokości raty może dojść maksymalnie 6 razy w roku. Pozwala na to usługa Leasingu Swobodnego, którą aktywuje się przez Internet w Portalu Klient EFL. Miesięczna należność podlega obniżeniu nawet do złotówki, dzięki czemu przedsiębiorca zachowuje środki na inne bieżące wydatki. Elastyczność dotyczy także terminu płatności raty. Przedsiębiorca może go odroczyć w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego.

W przypadku leasingu finansowego (kapitałowego) w momencie spłaty ostatniej raty przedsiębiorca automatycznie staje się właścicielem Toyoty, stanowiącej przedmiot umowy. Leasing operacyjny zakłada z kolei dowolny wybór. Leasingobiorca może wykupić samochód na warunkach ustalonych przy podpisywaniu umowy. Klienci często decydują się jednak na leasing kolejnego, nowszego auta, dzięki czemu ich flota dotrzymuje kroku najnowszym standardom w motoryzacji.

O Toyocie: od warsztatu tkackiego po fabryki samochodów

Koncern Toyota to jeden z największych producentów samochodów na świecie. Nie każdy wie, że geneza japońskiego giganta wiąże się z biznesem rodzinnym, napędzanym pasją ojca i syna. Historia marki rozpoczęła się pod koniec XIX wieku od… wynalezienia pierwszego mechanicznego warsztatu tkackiego w Japonii. Przełomowy krok w kierunku zawojowania branży motoryzacyjnej Toyota podjęła w 1936 roku, konstruując legendarny sedan AA.

Produkcja samochodów Toyota od samego początku bazowała na ciągłym doskonaleniu oraz szacunku dla ludzi i środowiska. Wierność tej filozofii przyniosła japońskiej marce miliony fanów na całym świecie. Dziś jest ona synonimem najwyższej jakości, niezawodności i precyzji. Dzięki elastycznej ofercie EFL każde polskie przedsiębiorstwo może korzystać z osiągnięć azjatyckiego przemysłu motoryzacyjnego i cieszyć się nową lub używaną Toyotą w leasingu.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta