Toyota - leasing samochodu osobowego

Toyota - leasing
samochodu osobowego

Podpisz umowę leasingu i uzyskaj finansowanie Toyoty
skrojone pod potrzeby Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Leasing Toyoty z myślą o przedsiębiorcy

Potrzebne Ci nowe auto? Nasza oferta skierowana do przedsiębiorców pozwoli Ci zdobyć kluczyki do wymarzonej Toyoty bez angażowania dużego kapitału. Skorzystaj z elastycznego leasingu w EFL i zachowaj wolne środki na inne inwestycje dla Twojej działalności gospodarczej. Formalności ograniczymy do minimum, a wniosek leasingowy złożysz szybko i bezproblemowo.

Nasz doradca przedstawi Ci wszystkie szczegóły leasingu Toyoty, a warunki umowy dobierzemy indywidualnie do możliwości i oczekiwań Twojej firmy. Na przygotowanie atrakcyjnej oferty nie musisz długo czekać. Sam zdecydujesz o okresie trwania leasingu – zarówno w przypadku nowej, jak i używanej Toyoty. Wpłata własna wynosi już od 0%. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że każdy pojazd tej japońskiej marki jest w zasięgu Twojej ręki.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Toyota w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Toyota.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Toyoty

Maksymalny okres leasingu Toyoty to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Toyoty

Uproszczone procedury i finansowanie
Uproszczone procedury i finansowanie

Bez zbędnych analiz

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Toyoty

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Toyota
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Toyoty

Toyota leasing w EFL obejmuje wszystkie modele samochodów osobowych tej marki, niezależnie od ich wartości. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może dobrać odpowiedni pojazd do własnych upodobań i potrzeb.

W mieście szczególnie dobrze sprawdzi się dynamiczny hatchback (Toyota Aygo, Toyota Yaris, Toyota Auris) lub uniwersalny sedan (Toyota Avensis, Toyota Corolla). Zadaniom specjalnym podoła zarówno zwinny SUV (Toyota C-HR, Toyota Land Cruiser, Toyota RAV4, Toyota Corolla Cross), jak i funkcjonalny minivan (Toyota ProAce, Toyota Previa, Toyota Verso). Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zdecydować się na leasing sportowego coupé (Toyota GT86, Toyota Supra) czy pojazdu z ekonomicznym napędem hybrydowym (Toyota Camry, Toyota Prius).

Tak. Jednak w momencie spłaty ostatniej raty przewidzianej w umowie wiek pojazdu nie powinien przekraczać 10 lat. W przypadku wątpliwości co do możliwości wzięcia konkretnego samochodu marki Toyota w leasing najlepiej skontaktować się z doradcą EFL.

Przedmiotem umowy może być również używany samochód sprowadzony spoza Polski. Leasing Toyoty odbywa się wtedy w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Do transportu Toyoty z terytorium innego państwa Unii Europejskiej dochodzi po zawarciu umowy leasingowej. Można wtedy zarejestrować auto w dowolnym urzędzie w Polsce.

Tak, w trakcie trwania umowy leasingowej można dokonywać takich zmian. Do zmiany wysokości raty może dojść maksymalnie 6 razy w roku w ramach usługi Leasingu Swobodnego, którą aktywuje się przez Internet w Portalu Klient EFL. Miesięczna należność podlega obniżeniu nawet do złotówki, dzięki czemu przedsiębiorca zachowuje środki na inne bieżące wydatki. Elastyczność dotyczy także terminu płatności raty. Przedsiębiorca może go odroczyć w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego.

W przypadku leasingu finansowego (kapitałowego) w momencie spłaty ostatniej raty przedsiębiorca automatycznie staje się właścicielem Toyoty, stanowiącej przedmiot umowy. Leasing operacyjny zakłada z kolei dowolny wybór. Leasingobiorca może wykupić samochód na warunkach ustalonych przy podpisywaniu umowy. Klienci często decydują się jednak na leasing kolejnego, nowszego auta, dzięki czemu ich flota dotrzymuje kroku najnowszym standardom w motoryzacji.

O Toyocie: od warsztatu tkackiego po fabryki samochodów

Koncern Toyota to jeden z największych producentów samochodów na świecie. Nie każdy wie, że geneza japońskiego giganta wiąże się z biznesem rodzinnym, napędzanym pasją ojca i syna. Historia marki rozpoczęła się pod koniec XIX wieku od… wynalezienia pierwszego mechanicznego warsztatu tkackiego w Japonii. Przełomowy krok w kierunku zawojowania branży motoryzacyjnej Toyota podjęła w 1936 roku, konstruując legendarny sedan AA.

Produkcja samochodów Toyota od samego początku bazowała na ciągłym doskonaleniu oraz szacunku dla ludzi i środowiska. Wierność tej filozofii przyniosła japońskiej marce miliony fanów na całym świecie. Dziś jest ona synonimem najwyższej jakości, niezawodności i precyzji. Dzięki elastycznej ofercie EFL każde polskie przedsiębiorstwo może korzystać z osiągnięć azjatyckiego przemysłu motoryzacyjnego i cieszyć się nową lub używaną Toyotą w leasingu.

Nowa lub używana Toyota? Finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb

Poznaj elastyczną ofertę EFL, dzięki której każde polskie przedsiębiorstwo może korzystać z osiągnięć azjatyckiego przemysłu motoryzacyjnego i wziąć w leasing używaną lub nową Toyotę. To Ty decydujesz, jak długo ma trwać umowa leasingowa oraz ile będzie wynosić wkład własny i wysokość raty miesięcznej. W wielu przypadkach opłata wstępna nie jest wymagana, a maksymalna długość umowy to aż 84 miesiące. Ostateczne warunki finansowania poznasz podczas rozmowy z naszym doradcą, który dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta