Honda - leasingsamochodu osobowego

Honda - leasing
samochodu osobowego

Samochody marki Honda w leasingu EFL. Atrakcyjne
warunki finansowania i szerokie możliwości
Zapytaj o ofertę

Honda – leasing auta dla Twojego biznesu

Samochody Honda cieszą się dużą popularnością m.in. ze względu na bogate wyposażenie i doskonałą specyfikację techniczną. Od lat pozostają solidnym wyznacznikiem precyzji i niezawodności. Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz takiego auta? Nasza oferta skierowana do przedsiębiorców pozwoli Ci bez trudu stać się użytkownikiem jednego z pojazdów tej marki. Wybierz odpowiedni model samochodu i ciesz się swoją nową Hondą.

Honda w leasingu EFL pozwoli Ci elastycznie dysponować budżetem firmy. U nas możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie umowy i pomoc w wyborze najdogodniejszej opcji finansowania. Oferty przygotowujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Proste procedury, niski wkład własny, dogodny czas trwania umowy i błyskawiczne dopełnianie formalności to tylko niektóre z zalet leasingu EFL.

Dla kogo Honda w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Honda.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Hondy

Maksymalny okres leasingu Hondy dla samochodów osobowych to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Hondy

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Hondy

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Honda
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Hondy

Decydując się na leasing EFL, możesz wybrać taki model Hondy, jaki tylko potrzebujesz. Leasingujemy zarówno auta nowe, jak i używane. W przypadku tych drugich wiek samochodu w momencie spłaty ostatniej raty nie może przekroczyć 10 lat.

Dzięki temu uzyskujesz dostęp do szerokiego wachlarza modeli tej japońskiej marki. Najpopularniejsze wybory polskich kierowców to m.in. kompaktowa Honda Civic (dostępna również w usportowionej wersji Type R) oraz miejska Honda Jazz. Leasing może też objąć większe modele aut Honda, np. crossovera Honda HR-V lub SUV-a Honda CR-V.

Elastyczne warunki leasingu w EFL umożliwiają także modyfikację wysokości rat w ramach usługi Leasing Swobodny. Pojedynczą ratę możesz obniżyć według własnych potrzeb – nawet 6 razy w roku.

Z Leasingu Swobodnego mogą korzystać podmioty, których wartość przedmiotu umowy wynosi nie więcej niż 500 tys. zł netto. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta w usłudze Portal Klient EFL oraz dokonywanie terminowych spłat przez ostatnie 12 miesięcy.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Dzięki temu rozwiązaniu leasing może objąć pojazd (również marki Honda) zarejestrowany w dowolnym państwie członkowskim Unii Europejskiej. Dodatkowo usługa WNT obejmuje pomoc przy transporcie auta na terytorium Polski.

Warunkiem umożliwiającym skorzystanie z WNT jest zawarcie umowy leasingowej, a następnie sprowadzenie samochodu na teren Polski. W ramach usługi WNT finansujemy prawie wszystkie rodzaje pojazdów bez limitu ceny.

Honda: od rowerów po… roboty

Historia marki Honda zaczęła się przeszło 100 lat temu, kiedy to młody Soichiro Honda razem z ojcem prowadził warsztat rowerowy. Następnie Soichiro założył własny warsztat, w którym konstruował niewielkie motorowery, doskonaląc również technologię produkcji silników. Po dziś dzień Honda pozostaje największym producentem motocykli na świecie.

Na rynku samochodów Honda pojawiła się dopiero w 1963 r. wraz z premierą niewielkiego auta dostawczego T360. W kolejnej dekadzie marka zaprezentowała ultrapopularny model Civic, którego kolejne wersje produkowane są do dziś. Oprócz samochodów Honda pozostaje również innowatorem w kwestii technologii, angażując się m.in. w robotykę: pod tym względem najbardziej znanym „dzieckiem” firmy jest robot ASIMO.

Leasing samochodu Honda w EFL to atrakcyjne warunki finansowania

Leasing samochodów Honda to prosty sposób na otrzymanie kluczyków do auta japońskiej marki. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz ponosić dotkliwych jednorazowych kosztów. Zamiast tego atrakcyjnie oprocentowane raty rozłożone są w czasie, co znacznie ułatwia zarządzanie środkami Twojego przedsiębiorstwa.

W elastycznej ofercie EFL dostosowujesz do swoich potrzeb czas trwania umowy czy wysokość rat. Nasi doradcy dopasują ofertę nawet do specyficznych potrzeb klientów i pomogą z wyborem najkorzystniejszej opcji. Uproszczona procedura, szybki proces wnioskowania oraz łatwe uzyskanie finansowania – na to wszystko możesz liczyć, decydując się na leasing Hondy w EFL.

To jednak nie wszystko. Po zakończeniu umowy leasingowej i spłacie ostatniej raty otrzymujesz możliwość wykupienia samochodu na własność. Możesz także podpisać kolejną umowę na całkowicie nowy pojazd – leasing to zatem prosty sposób na regularną wymianę floty w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta