Honda - leasing
samochodu osobowego

Samochody marki Honda w leasingu EFL. Elastyczne warunki
i szerokie możliwości
Zapytaj o ofertę

Leasing aut Honda dla Twojego biznesu

Samochody Honda od lat pozostają solidnym wyznacznikiem precyzji i niezawodności. Korzystając z leasingu EFL możesz bez trudu stać się posiadaczem jednego z nich. Wybierz odpowiedni model i ciesz się jazdą autem marki Honda, korzystając z szerokich możliwości finansowania Twojego zakupu.

Honda w leasingu EFL pozwoli Ci elastycznie dysponować budżetem firmy. U nas możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie umowy – oferty przygotowujemy z uwzględnieniem indywidualnych wymagań naszych klientów. Proste procedury, niski wkład własny i błyskawiczne dopełnianie formalności to tylko niektóre z zalet leasingu EFL.

Dla kogo Honda w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Honda.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Hondy

Maksymalny okres leasingu Hondy dla samochodów osobowych to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Hondy

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki Leasingu Hondy

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Honda
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Decydując się na leasing EFL, możesz wybrać taki model Hondy, jaki tylko potrzebujesz. Leasingujemy zarówno auta nowe, jak też używane; w przypadku tych drugich wiek samochodu w momencie spłaty ostatniej raty nie może przekroczyć 10 lat.

Dzięki temu uzyskujesz dostęp do szerokiego wachlarza modeli tej japońskiej marki. Najpopularniejsze wybory wśród polskich kierowców to m.in. kompaktowa Honda Civic (dostępna również w usportowionej wersji Type R) oraz miejska Honda Jazz. Leasing może też objąć większe modele aut Honda: np. crossovera Honda HR-V lub SUV-a Honda CR-V.

Elastyczne warunki leasingu w EFL obejmują także możliwość modyfikacji wysokości rat w ramach usługi Leasing Swobodny. Pojedynczą ratę możesz obniżyć według własnych potrzeb – nawet 6 razy w roku.

Z Leasingu Swobodnego mogą korzystać podmioty, których wartość przedmiotu umowy wynosi nie więcej niż 500 tys. zł netto. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta w usłudze Portal Klient EFL oraz dokonywanie terminowych spłat przez ostatnie 12 miesięcy.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Dzięki temu rozwiązaniu leasing może objąć pojazd (również marki Honda) zarejestrowany w dowolnym państwie członkowskim Unii Europejskiej. Dodatkowo usługa WNT obejmuje pomoc przy transporcie auta na terytorium Polski.

Warunkiem umożliwiającym skorzystanie z WNT jest zawarcie umowy leasingowej, a następnie sprowadzenie samochodu na teren Polski. W ramach usługi WNT finansujemy prawie wszystkie rodzaje pojazdów bez limitu ceny.

Leasing samochodu Honda w EFL. Dlaczego warto?

Leasing samochodów Honda to prosty sposób na otrzymanie kluczyków do auta japońskiej marki. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz ponosić dotkliwych jednorazowych kosztów. Zamiast tego atrakcyjnie oprocentowane raty rozłożone są w czasie, co znacznie ułatwia zarządzanie środkami Twojego przedsiębiorstwa.

To nie jedyne korzyści płynące z leasingu Hondy w EFL. Po zakończeniu umowy leasingowej i spłacie ostatniej raty otrzymujesz możliwość wykupienia samochodu na własność. Możesz także podpisać kolejną umowę na całkowicie nowy pojazd – leasing to zatem prosty sposób na regularną wymianę floty w Twojej firmie.

Honda: od rowerów po… roboty

Historia marki Honda zaczęła się przeszło 100 lat temu, kiedy to młody Soichiro Honda razem z ojcem prowadził warsztat rowerowy. Następnie Soichiro założył własny warsztat, w którym konstruował niewielkie motorowery, doskonaląc również technologię produkcji silników. Po dziś dzień Honda pozostaje największym producentem motocykli na świecie.

Na rynku samochodów Honda pojawiła się dopiero w 1963 r. wraz z premierą niewielkiego auta dostawczego T360. W kolejnej dekadzie marka zaprezentowała ultrapopularny model Civic, którego kolejne wersje produkowane są do dziś. Oprócz samochodów Honda pozostaje również innowatorem w kwestii technologii, angażując się m.in. w robotykę: pod tym względem najbardziej znanym „dzieckiem” firmy jest robot ASIMO.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta