Nissan - leasing samochodu osobowego

Nissan - leasing
samochodu osobowego

Elastyczny leasing aut Nissan bez zbędnych formalności
– w EFL to proste!
Zapytaj o ofertę

Nowe i używane samochody Nissan w leasingu EFL

Nissan to jeden z najstarszych producentów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Sympatyków tej japońskiej marki od wielu lat przyciąga połączenie interesującego designu, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i wyścigowej legendy, którą wypracowały nad wyraz udane modele sportowe. Dzięki leasingowi EFL możesz bez trudu dołączyć do grona kierowców Nissana.

Korzystając z leasingu Nissana, otrzymujesz dostęp do środków umożliwiających solidne wsparcie dla Twojego biznesu. Zapewniamy indywidualnie przygotowaną umowę, jednostkowe podejście do każdego klienta i pomoc naszych ekspertów na każdym etapie leasingowania. Wraz z EFL zdobycie wymarzonego auta marki Nissan to nie problem!

Dla kogo Nissa w leasingu?

Leasingobiorcą Nissana może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Nissan.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Nissana

Maksymalny okres leasingu Nissana to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Nissana

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Nissana

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Nissan
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Nissana

Leasingowany Nissan musi spełnić warunek: w momencie spłaty ostatniej z rat jego wiek nie może przekraczać 10 lat.

Dzięki temu możesz skorzystać z szerokiej oferty leasingu samochodów japońskiego producenta; do Twojego wyboru pozostają auta nowe i używane. Od wielu sezonów prawdziwym hitem Nissana jest Qashqai – model, który wraz ze swoim „większym bratem”, Nissanem Juke, do dziś stanowi wzór dla innych crossoverów. Jeśli jednak potrzebujesz auta o większych możliwościach terenowych, warto rozważyć wybór pickupa (Nissan Navara).

W ostatnich latach Nissan w dużym stopniu stawia na auta elektryczne: spośród nich najpopularniejszym modelem jest miejski Nissan Leaf, także dostępny w leasingu. Na miłośników sportowych wrażeń czeka zaś ekstremalnie szybki (3 s do setki!) Nissan GT-R – jego leasing również jest możliwy w EFL.

Maksymalny okres, na jaki może zostać zawarta umowa leasingu Nissana w EFL, wynosi 7 lat. Po tym czasie i spłaceniu wszystkich rat w leasingu operacyjnym otrzymujesz możliwość wykupu auta. W przypadku leasingu finansowego pojazd automatycznie przejdzie na własność Twojej firmy po zakończeniu umowy.

Tak – umożliwia to Leasing Swobodny EFL. Korzystając z tej usługi, otrzymujesz możliwość zmniejszenia wybranych rat leasingowych. Skorzystaj z tej możliwości, by maksymalnie 6 razy w roku zmienić wysokość swojej raty w leasingu Nissana – nawet do złotówki.

Aby skorzystać z Leasingu Swobodnego, wystarczy posiadać aktywne konto Portal Klient EFL oraz dokonywać terminowych płatności rat przez 12 miesięcy. Dodatkowo wartość samochodu nie może przekraczać 500 tys. zł netto.

W ramach usługi Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT) możesz wziąć w leasing Nissana zarejestrowanego w dowolnym z państw członkowskich Unii Europejskiej. Transport auta na terytorium Polski jest możliwy dopiero po zawarciu umowy.

W EFL zapewniamy pełne wsparcie w kwestii sprowadzenia samochodu na teren Polski. Nie przewidujemy ograniczeń pod względem miejsca rejestracji, dzięki czemu możesz zarejestrować auto w dowolnym mieście w kraju.

Nissan w leasingu EFL. Dodatkowe korzyści dla Twojej firmy

Leasing w EFL gwarantuje łatwe wejście w posiadanie niezbędnego auta – ale to nie wszystko. Warto pamiętać, że leasing ułatwia także dysponowanie finansami firmy: środki zaoszczędzone na zakupie auta możesz przeznaczyć na inne inwestycje wspierające Twój biznes. Leasing to także prosty sposób na stałą modernizację firmowej floty aut. Po spłaceniu ostatniej z rat nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć kolejny, nowszy model samochodu Nissan w leasing.

Nissan to jeden z największych producentów aut na świecie. Najnowsze technologie, a także niezawodność, komfort i… niezmiennie atrakcyjne ceny – to właśnie dlatego auta z Jokohamy zyskały tak szeroką rzeszę zwolenników. Dzięki leasingowi w EFL możesz stać się jednym z nich.

Nissan: w ścisłej czołówce od ponad stu lat

Nissan był jednym z pierwszych przedsiębiorstw w Japonii, które swoją działalność od początku skupiło na motoryzacji. Początkowy sukces marki opierał się na brytyjskich licencjach: pod marką Datsun sprzedawano głównie modele angielskich Austinów. Po II Wojnie Światowej Nissan wziął sprawy we własne ręce, prezentując serię żwawych, a przy tym niedrogich aut w rodzaju Datsuna Fairlady.

Ostatnie 20 lat były dla Nissana czasem wielkich fuzji: najpierw z koncernem Renault, a nieco później z lokalnym konkurentem – Mitsubishi. Te zabiegi pozwoliły nie tylko zdominować rynek (zwłaszcza w USA), ale też zdobyć fundusze na rozwój i badania. Te zaś zaowocowały m.in. Nissanem Leaf, będących jednym z najpopularniejszych aut elektrycznych na świecie.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta