KIA - leasing samochodu osobowego

KIA - leasing samochodu
osobowego

Nowe i używane samochody Kia w leasingu
na atrakcyjnych warunkach
Zapytaj o ofertę

Kia w leasingu: skorzystaj z szerokich możliwości EFL

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat Kia wypracowała niezwykle silną pozycję wśród wszystkich producentów działających na europejskim rynku. Dzięki leasingowi EFL możesz stać się posiadaczem auta koreańskiej marki bez zbędnych formalności.

Zapewniamy pełne wsparcie naszego zespołu ekspertów i dopasowanie warunków umowy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Leasing aut Kia to prosty sposób, by poszerzyć lub unowocześnić flotę pojazdów w Twojej firmie. Wybierz interesujący Cię model, skonsultuj umowę z naszym doradcą i… ruszaj w drogę samochodem Kia!

Dla kogo Kia w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Kia.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Kia

Maksymalny okres dla samochodu osobowego Kia w leasingu to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Kia w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki Leasingu KIA w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki KIA
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Kia

W EFL nie przewidujemy żadnych ograniczeń pod względem wyboru leasingowanego modelu samochodu Kia. Jedynym warunkiem jest data produkcja auta: w momencie spłaty ostatniej z rat wiek pojazdu nie powinien przekraczać 10 lat. Dzięki temu możesz skorzystać z pełnej gamy aut tego producenta. Ponadto nie przewidujemy żadnych ograniczeń pod względem wartości samochodu.

Możesz więc wziąć leasing na popularne auto miejskie Kia Picanto lub ekonomiczny kompakt Kia Ceed, będący bazowym pojazdem we flotach licznych przedsiębiorstw. Nic nie stoi na przeszkodzie, by leasing objął nowoczesne crossovery Kia Stonic i Kia XCeed lub też sedana Kia Optima. Najbardziej wymagający kierowcy powinni zwrócić uwagę na pełnoprawnego grand tourera Kia Stinger – leasing EFL może bowiem objąć również wozy sportowe.

W przypadku leasingu Kia górna granica okresu leasingowego wynosi 7 lat. Po zakończeniu umowy możesz wykupić pojazd za kwotę wskazaną w umowie (leasing operacyjny) lub też automatycznie przejdzie on na własność Twojego przedsiębiorstwa (leasing finansowy).

Tak – tę możliwość zapewnia Leasing Swobodny EFL. Dzięki tej opcji możesz dowolnie obniżyć ratę przypadającą na dany miesiąc kalendarzowy (nawet do złotówki). W ten sposób bez problemu zmodyfikujesz wysokość rat nawet 6 razy w roku.

Aby skorzystać z Leasingu Swobodnego, wystarczy dokonywać terminowych spłat przez 12 miesięcy i założyć konto w usłudze Portal Klient EFL. Kolejnym warunkiem jest wysokość kwoty, na którą opiewa Twoja umowa leasingowa: wartość leasingowanego samochodu Kia nie może być wyższa niż 500 tys. zł netto.

W ramach usługi Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT) możesz wziąć w leasing samochód Kia, który jest zarejestrowany w dowolnym z państw członkowskich Wspólnoty Europejskiej.

Aby skorzystać z WNT, wystarczy zawrzeć umowę leasingową, a następnie przetransportować pojazd na terytorium RP – pod tym względem oferujemy pełne wsparcie. Gdy auto znajdzie się już w Polsce, możesz zarejestrować je w dowolnym mieście.

Kia – leasing dla firm, który się opłaca!

Korzystając z leasingu EFL bez problemu staniesz się posiadaczem wybranego samochodu Kia. Wybierz auto, jakiego potrzebujesz, a nasi eksperci przygotują ofertę skrojoną na Twoje potrzeby. Elastyczne warunki umowy pozwolą Ci zaś łatwo zarządzać finansami przedsiębiorstwa.

Samochody Kia łączą w sobie niezawodną jakość z atrakcyjną ceną. Ostatnie trzy dekady były dla tej firmy najlepszym czasem w jej historii: w tym momencie marka ta należy do najpopularniejszych producentów także w Polsce. Leasing EFL znacznie ułatwi Ci wejście w posiadanie auta rodem z Korei.

Niezwykła ekspansja marki Kia w krótkim czasie

Chociaż Kia produkuje samochody pod własną marką od nieco ponad 30 lat, tak krótki czas wystarczył, by koreańska firma stała się jednym z liderów globalnego rynku samochodów. Za niezwykły sukces marki odpowiedzialne są z jednej strony bardzo przystępne ceny kompaktów, z drugiej zaś nieustanne podążanie za najnowszymi trendami w motoryzacji.

Miano najważniejszego auta w najnowszej historii firmy można przydzielić modelowi Ceed – debiutujący w 2006 r. samochód był pierwszym, który Kia zaprojektowała specjalnie z myślą o rynku europejskim. Dużym sukcesem okazał się także sedan Kia Optima oraz najnowszy hit: sportowa Kia Stinger. W ostatnim czasie koreański producent w coraz większym stopniu zwraca się ku crossoverom i pojazdom elektrycznym.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta