Volkswagen - leasing samochodu osobowego

Volkswagen - leasing
samochodu osobowego

Zdobądź kluczyki do wybranego Volkswagena
bez naruszania płynności finansowej swojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Volkswagen w leasingu dopasowanym do Twojego biznesu

Niezawodna flota pojazdów jest kluczem do sukcesu działalności gospodarczych z wielu branż. Aby móc użytkować wymarzony samochód osobowy, nie musisz pozbywać się dużej ilości gotówki z budżetu firmy ani obniżać jej zdolności kredytowej. Dowodem na to jest elastyczny leasing Volkswagena w EFL, który oznacza minimum formalności i błyskawiczną decyzję finansową.

Nie wymagamy wpłaty własnej, a długość trwania umowy zależy od Twoich preferencji. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla siebie model Volkswagena i skontaktujesz się z nami, a my przygotujemy atrakcyjną ofertę leasingu, która uwzględni potrzeby i możliwości Twojego przedsiębiorstwa.

Dla kogo Volkswagen w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Volkswagen.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu na Volkswagena

Maksymalny okres leasingu Volkswagena to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Volkswagena w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Volkswagena w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volkswagen
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Volkswagena

W EFL otwieramy się na każdego klienta, dlatego nie zakładamy ograniczeń co do wartości samochodów, które mogą być brane w leasing. Oferujemy finansowanie pełnej gamy nowych modeli Volkswagena oraz wielu używanych. Jedynym warunkiem jest, aby wiek auta nie przekroczył 10 lat w momencie spłaty finalnej raty.

Przedsiębiorca może zdecydować się na przykład na leasing zwrotnego, miejskiego hatchbacka typu Volkswagen Polo lub Volkswagen Golf – w tym popularny model Golf 7 oraz e-Golf z ekologicznym napędem elektrycznym. W zasięgu jego ręki jest wielofunkcyjny SUV marki Volkswagen: elegancki Tiguan, dynamiczny T-Roc, oszczędny T-Cross czy potężny Touareg. Do wyboru ma także praktyczne kombivany, takie jak VW Caddy i VW Transporter. Dzięki leasingowi w EFL może również szybko zdobyć kluczyki do wielozadaniowego kombi (Volkswagen Passat) lub eleganckiego liftbacka o sportowym charakterze (Volkswagen Arteon).

Tak. Leasing Volkswagena z zagranicy jest możliwy dzięki procedurze WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). EFL wspiera przedsiębiorcę w sprowadzeniu wybranego auta z innego kraju Unii Europejskiej. Transport pojazdu do Polski odbywa się po zawarciu umowy leasingowej. Importowany VW może zostać zarejestrowany w dowolnym urzędzie na terenie kraju.

Tak. Takiej zmiany można po raz pierwszy dokonać po roku terminowego spłacania rat. Pozwala na to usługa Leasingu Swobodnego, którą aktywuje się przez Internet w Portalu Klient EFL. Wysokość raty podlega zmianie maksymalnie 6 razy do roku. Miesięczna należność za Volkswagena może zostać obniżona nawet do złotówki. Dzięki temu przedsiębiorca zachowuje więcej środków na bieżące wydatki, co pozwala mu swobodnie dysponować budżetem firmy.

Co istotne, dopuszczalna jest także zmiana terminu płatności raty. Można go odroczyć w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego.

Zależy to od rodzaju wybranej formy finansowania. Jeśli przedsiębiorca zdecydował się na leasing finansowy (kapitałowy), w momencie spłaty ostatniej raty automatycznie staje się właścicielem danego samochodu Volkswagen. W przypadku leasingu operacyjnego wybór jest dowolny. Po zakończeniu umowy właściciel biznesu może wykupić auto na ustalonych warunkach. Często bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem okazuje się jednak rozpoczęcie leasingu kolejnego pojazdu, dzięki czemu flota firmy dotrzymuje kroku najnowszym technologiom w motoryzacji.

Volkswagen, czyli samochód dla ludu

W latach 30. XX wieku Ferdinand Porsche zaprezentował niemieckiemu rządowi projekt legendarnego Garbusa, który miał odciążyć rodzime koleje. Oficjalna produkcja auta rozpoczęła się w 1941 roku i dała początek marce Volkswagen – jej nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza „samochód ludu”. Kilka lat później zadebiutował oferowany do dziś model Transporter. Najpopularniejsze pojazdy tej niemieckiej marki motoryzacyjnej trafiły na rynek w latach 70. XX wieku. Najpierw z taśmy produkcyjnej zjechał VW Passat, później Golf, a następnie Polo.

Wspomnianych modeli nie brakuje na polskich drogach do dzisiaj. Aby włączyć je do floty pojazdów swojej firmy, nie trzeba jednorazowo pozbywać się dużej ilości gotówki. Z pomocą przychodzi wygodny leasing Volkswagena w EFL na indywidualnie dopasowanych zasadach.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta