Opel - leasing samochodu
osobowego

Chcesz wyposażyć swoją firmę w auto marki Opel?
Skorzystaj z wygodnego leasingu EFL.
Zapytaj o ofertę

Opel w leasingu, czyli finansowanie z maksimum korzyści

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy wygodny leasing samochodów osobowych Opla bez zbędnych formalności. Do sytuacji każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a decyzję o finansowaniu wydajemy w ciągu doby. Leasingujemy pełną gamę nowych modeli oraz wiele używanych. Tym samym każda polska firma może pozwolić sobie na jeżdżenie wymarzonym autem marki Opel bez ponoszenia dużego, jednorazowego wydatku.

Chcesz zapewnić swojemu biznesowi samochód z linii produkcyjnej Opla? Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w EFL, przygotowanego z myślą o Twojej działalności. Po zakończeniu umowy możesz przejąć leasingowane auto na własność lub zdecydować się na leasing nowszego modelu, który nadąży za rosnącymi potrzebami Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i zdobądź kluczyki do wymarzonego pojazdu z logo Opla.

Dla kogo Opel w leasingu?

Leasingobiorcą Opla może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Opel.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Opla w EFL

Maksymalny okres leasingu Opla to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Opla w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Opla w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Opel
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Nasi specjaliści przygotowują spersonalizowaną ofertę leasingu Opla dla każdej firmy. Uwzględnia ona potrzeby, oczekiwania oraz możliwości finansowe konkretnego przedsiębiorstwa. Dodatkowo decyzja o przyznaniu finansowania zostaje przez nas podjęta „od ręki”. Dzięki temu możesz szybko zdobyć kluczyki do wymarzonego samochodu, który zwiększy mobilność pracowników i poprawi jakość oferowanych usług.

Opel w leasingu EFL to elastyczna wysokość rat i możliwość wykupu pojazdu na atrakcyjnych warunkach po zakończeniu umowy. Opłacanie miesięcznej raty może z powodzeniem iść w parze z różnymi inwestycjami, rozwijającymi biznes. Aby poznać więcej korzyści z leasingu Opla w EFL, warto skontaktować się z naszym doradcą.

Leasing Opla w EFL nie zakłada ograniczeń co do modelu – zarówno w przypadku nowych, jak i używanych pojazdów. Jedynym warunkiem jest, aby wiek wybranego samochodu wynosił maksymalnie 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty. Przedsiębiorca może wybierać spośród szerokiej gamy aut z kultowym logo Opla: zwrotnymi hatchbackami (Opel Astra, Opel Corsa, Opel Insignia), funkcjonalnymi minivanami (Opel Zafira, Opel Combo) czy praktycznymi SUV-ami (Opel Mokka, Opel Antara, Opel Crossland X).

Tak. Dzięki usłudze Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru (WNT) można wziąć w leasing samochód zarejestrowany w dowolnym państwie Unii Europejskiej. Transport Opla na terytorium Polski powinien się odbyć po zawarciu umowy leasingowej w EFL. Rejestracji sprowadzonego auta można dokonać w dowolnym urzędzie na terenie kraju.

Tak – po roku terminowego opłacania rat. Wystarczy aktywować usługę Leasing Swobodny poprzez Portal Klient EFL. Wysokość raty można zmienić nawet 6 razy do roku, co pozwala elastycznie dysponować budżetem przedsiębiorstwa. Obniżając miesięczną opłatę nawet do złotówki, zyskuje się dodatkową gotówkę na bieżące wydatki.

Ciekawe informacje o marce Opel

Niemiecka marka Opel rozpoczęła działalność w styczniu 1862 roku. Zaczynała od produkowania maszyn do szycia, a później zajęła się wytwarzaniem rowerów. Praca nad pierwszym samochodem ruszyła dopiero w 1899 roku – wyprodukowano go w zaledwie 11 egzemplarzach. Obecnie Opel zatrudnia kilkadziesiąt tysięcy pracowników na całym świecie. Co ciekawe, jako jedna z niewielu marek motoryzacyjnych produkuje swoje pojazdy również w Polsce.

Dziś każdy może cieszyć się wymarzonym autem z logo Opla dzięki leasingowi z wpłatą własną już od 0%. Astra, Insignia, Corsa, Mokka, Zafira… Wystarczy wybrać interesujący model i skontaktować się z nami, a przygotujemy ofertę leasingu odpowiadającą na indywidualne oczekiwania i potrzeby firmy.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta