Ford - leasing samochodu osobowego

Szukasz pewnego i szybkiego finansowania auta
marki Ford? Leasing w EFL to dobry wybór!
Zapytaj o ofertę

Ford w leasingu EFL: postaw na rozwój swojego biznesu

Marka Ford od wielu dekad znajduje się w ścisłej czołówce największych producentów samochodów. Korzystna cena, niezawodna jakość i trzymanie ręki na pulsie światowych trendów – to trzy najważniejsze filary, na których opiera się potęga tej amerykańskiej firmy. Dzięki leasingowi EFL bez trudu staniesz się posiadaczem auta sygnowanego nazwiskiem Henry’ego Forda.

Leasing auta Ford w EFL to połączenie prostych procedur i formalności z szerokimi możliwościami. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie – tak, by najlepiej spełnić Twoje wymagania. Na każdym etapie leasingu możesz liczyć na wsparcie naszych doradców. Szybka realizacja zlecenia sprawi, że Twoja firma będzie mogła rozwijać się bez żadnych przeszkód.

Dla kogo Ford w leasingu?

Leasingobiorcą Forda może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Ford.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Forda

Maksymalny okres leasingu Forda to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Forda

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Forda

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Ford
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing samochodu Ford to prosty sposób na rozwój Twojego biznesu. Decydując się na podpisanie umowy leasingowej, otrzymujesz dostęp do pełnej gamy pojazdów amerykańskiego producenta. Po spłaceniu ostatniej raty w leasingu operacyjnym możesz wykupić pojazd na własność lub zdecydować się na leasing nowego modelu Forda. Elastyczne warunki umowy sprawią, że dysponowanie firmowym budżetem stanie się o wiele prostsze!

Jednym z warunków, jakie musi spełnić leasingowane auto, jest jego data produkcji: w momencie spłaty ostatniej raty wiek samochodu nie może być wyższy niż 10 lat. Dzięki temu możesz wziąć leasing na wiele pojazdów marki Ford – nowych lub używanych.

Do Twojej dyspozycji jest m.in. popularny kompakt Ford Focus (również w topowej wersji RS) oraz reprezentacyjny Ford Mondeo. Leasing może też objąć niewielkiego Forda Fiestę lub rodzinne Fordy C-Max i S-Max. Entuzjastom szybkiej jazdy na pewno przypadnie do gustu sportowy Ford Mustang, zaś solidną alternatywą dla minivana może być popularny za Oceanem Ford Ranger. Na Starym Kontynencie coraz więcej zwolenników zdobywa też duży pick-up Ford F-150 – dzięki leasingowi możesz bez trudu stać się jego posiadaczem.

Dzięki usłudze Leasing Swobodny EFL możesz regulować wysokość raty leasingowej nawet 6 razy w roku. To rozwiązanie pozwoli Ci obniżyć wybraną ratę nawet do złotówki (maksymalnie 3 razy do roku).

Z Leasingu Swobodnego mogą skorzystać podmioty, których przedmiot umowy nie przekracza kwoty 500 tys. zł netto. Warunkiem jest także rejestracja w usłudze Portal Klient EFL.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Korzystając z leasingu WNT, możesz wziąć leasing na auto marki Ford zarejestrowane w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Ponadto otrzymujesz wsparcie na każdym etapie transakcji – od podpisania umowy leasingowej, aż po weryfikację i sprowadzenie pojazdu na terytorium Polski.

Ford – auta, które zmotoryzowały świat

Której firmie można by przypisać największe zasługi dla rozwoju globalnej motoryzacji? Solidnym kandydatem do tego tytułu może być Ford Motor Company – marka, która przeszło 100 lat temu zmieniła historię przemysłu wraz z premierą masowo produkowanego modelu Ford T.

W trakcie kolejnych dekad firma Henry’ego Forda sukcesywnie poszerzała gamę swoich modeli. Do najbardziej udanych można zaliczyć m.in. sportowego Forda Mustanga, dostawczego Forda Transita czy też „samochody globalne”: Forda Mondeo i Forda Focusa. Po dziś dzień Ford utrzymuje swą pozycję w czołówce największych producentów pojazdów na świecie.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta