Ford - leasing samochodu osobowego

Ford - leasing samochodu osobowego

Szukasz pewnego i szybkiego finansowania auta
marki Ford? Leasing w EFL to dobry wybór!
Zapytaj o ofertę

Ford w leasingu EFL: postaw na rozwój swojego biznesu

Marka Ford od wielu dekad znajduje się w ścisłej czołówce największych producentów samochodów. Korzystna cena, niezawodna jakość i trzymanie ręki na pulsie światowych trendów – to trzy najważniejsze filary, na których opiera się potęga tej amerykańskiej firmy. Dzięki leasingowi EFL bez trudu staniesz się posiadaczem auta sygnowanego nazwiskiem Henry’ego Forda.

Leasing auta Ford w EFL to połączenie prostych procedur i formalności z szerokimi możliwościami. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie – tak, by najlepiej spełnić Twoje wymagania. Na każdym etapie leasingu możesz liczyć na wsparcie naszych doradców. Szybka realizacja zlecenia sprawi, że Twoja firma będzie mogła rozwijać się bez żadnych przeszkód.

Dla kogo Ford w leasingu?

Leasingobiorcą Forda może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Ford.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Forda

Maksymalny okres leasingu Forda to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Forda

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Forda

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Ford
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Leasing samochodu Ford to prosty sposób na rozwój Twojego biznesu. Decydując się na podpisanie umowy leasingowej, otrzymujesz dostęp do pełnej gamy pojazdów amerykańskiego producenta. Po spłaceniu ostatniej raty w leasingu operacyjnym możesz wykupić pojazd na własność lub zdecydować się na leasing nowego modelu Forda. Elastyczne warunki umowy sprawią, że dysponowanie firmowym budżetem stanie się o wiele prostsze!

Jednym z warunków, jakie musi spełnić leasingowane auto, jest jego data produkcji: w momencie spłaty ostatniej raty wiek samochodu nie może być wyższy niż 10 lat. Dzięki temu możesz wziąć leasing na wiele pojazdów marki Ford – nowych lub używanych.

Do Twojej dyspozycji jest m.in. popularny kompakt Ford Focus (również w topowej wersji RS) oraz reprezentacyjny Ford Mondeo. Leasing może też objąć niewielkiego Forda Fiestę lub rodzinne Fordy C-Max i S-Max. Entuzjastom szybkiej jazdy na pewno przypadnie do gustu sportowy Ford Mustang, zaś solidną alternatywą dla minivana może być popularny za Oceanem Ford Ranger. Na Starym Kontynencie coraz więcej zwolenników zdobywa też duży pick-up Ford F-150 – dzięki leasingowi możesz bez trudu stać się jego posiadaczem.

Dzięki usłudze Leasing Swobodny EFL możesz regulować wysokość raty leasingowej nawet 6 razy w roku. To rozwiązanie pozwoli Ci obniżyć wybraną ratę nawet do złotówki (maksymalnie 3 razy do roku).

Z Leasingu Swobodnego mogą skorzystać podmioty, których przedmiot umowy nie przekracza kwoty 500 tys. zł netto. Warunkiem jest także rejestracja w usłudze Portal Klient EFL.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Korzystając z leasingu WNT, możesz wziąć leasing na auto marki Ford zarejestrowane w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Ponadto otrzymujesz wsparcie na każdym etapie transakcji – od podpisania umowy leasingowej, aż po weryfikację i sprowadzenie pojazdu na terytorium Polski.

Ford – auta, które zmotoryzowały świat

Której firmie można by przypisać największe zasługi dla rozwoju globalnej motoryzacji? Solidnym kandydatem do tego tytułu może być Ford Motor Company – marka, która przeszło 100 lat temu zmieniła historię przemysłu wraz z premierą masowo produkowanego modelu Ford T.

W trakcie kolejnych dekad firma Henry’ego Forda sukcesywnie poszerzała gamę swoich modeli. Do najbardziej udanych można zaliczyć m.in. sportowego Forda Mustanga, dostawczego Forda Transita czy też „samochody globalne”: Forda Mondeo i Forda Focusa. Po dziś dzień Ford utrzymuje swą pozycję w czołówce największych producentów pojazdów na świecie.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta