Skoda - leasing
samochodu osobowego

Sięgnij po wygodne finansowanie auta marki Skoda,
które wesprze Twoją codzienną działalność.
Zapytaj o ofertę

Skoda w korzystnym leasingu dla Twojej firmy

Potrzebujesz zaufanego samochodu osobowego z linii produkcyjnej czeskiej marki? Wybierz Skodę, która najlepiej posłuży Twojemu biznesowi, i pozwól nam zająć się resztą. Błyskawicznie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę leasingu, uwzględniającą wyjątkowe potrzeby przedsiębiorstwa. Wspólnie zdecydujemy o wysokości miesięcznej raty oraz długości trwania umowy. Po jej zakończeniu będziesz mógł wykupić leasingowane auto na korzystnych warunkach lub rozpocząć finansowanie następnego pojazdu.

Możesz wybierać z pełnej gamy nowych modeli z emblematem skrzydlatej strzały oraz wieloma używanymi. Skontaktuj się z nami, aby szybko i bezpiecznie zdobyć kluczyki do najlepszej Skody dla Twojej firmy.

Dla kogo Skoda w leasing?

Leasingobiorcą Skody może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Skoda

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Skody w EFL

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Skoda to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Leasing Skody w EFL- dlaczego warto?

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Leasing Skody- warunki leasingu w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Skoda
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing samochodu osobowego w EFL, również marki Skoda, wiąże się z minimum formalności. Nasi specjaliści potrzebują zaledwie doby, aby podjąć decyzję o udzieleniu finansowania. Warunki umowy są dopasowywane indywidualnie do potrzeb i możliwości firmy. Wszystko po to, aby przedsiębiorca mógł jak najszybciej rozpocząć użytkowanie potrzebnego pojazdu.

Dzięki leasingowi nie trzeba nagle pozbywać się dużej ilości gotówki z budżetu firmy. Zamiast tego spłaca się miesięczną ratę, której wysokość można dostosować do swojej aktualnej sytuacji finansowej w ramach usługi Leasingu Swobodnego. Przedsiębiorca ma wpływ zarówno na długość okresu trwania umowy, jak i poziom ewentualnej wpłaty własnej. Sam decyduje o rodzaju leasingu, a tym samym o tym, czy dany pojazd automatycznie przejdzie na własność jego firmy po uiszczeniu ostatniej raty. Równie dobrze może rozpocząć wtedy proces finansowania kolejnego, nowszego auta. Dzięki temu zapewni swojemu biznesowi najwyższej jakości flotę pojazdów bez ponoszenia dużych kosztów.

Oferta leasingu EFL obejmuje wszystkie nowe samochody osobowe czeskiej marki Skoda oraz wiele używanych modeli. W tym drugim przypadku jedynym warunkiem jest, aby wiek pojazdu nie przekroczył 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty. Dzięki umowie leasingu przedsiębiorca może szybko rozpocząć użytkowanie m.in. praktycznego, miejskiego auta, takiego jak Skoda Fabia, Skoda Rapid lub Skoda Citigo, a także eleganckiego pojazdu typu Skoda Superb czy Skoda Scala. W jego zasięgu jest również Skoda Octavia RS o sportowym charakterze oraz komfortowy SUV, na przykład z rodziny Kamiq, Karoq czy Kodiaq. Może zdecydować się także na leasing starszego crossovera Skoda Yeti lub wielozadaniowego kombivana Skoda Roomster. Warto dodać, że w EFL nie ma ograniczeń co do maksymalnej wartości leasingowanego pojazdu.

Tak. Odbywa się on w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). EFL zapewnia pełne wsparcie w sprowadzeniu wybranego samochodu marki Skoda z innego kraju Unii Europejskiej. Transport pojazdu do Polski następuje już po zawarciu umowy leasingowej. Przedsiębiorca może dokonać jego rejestracji w dowolnym urzędzie na terenie kraju.

Tak, nawet 6 razy do roku. Pozwala to elastycznie zarządzać budżetem przedsiębiorstwa. Wysokość miesięcznego zobowiązania może zostać obniżona nawet do złotówki. Wystarczy aktywować usługę Leasingu Swobodnego w Portalu Klient EFL. Pierwszej zmiany można dokonać już po roku terminowego spłacania należności.

Odroczeniu podlega również termin płatności raty. Przesunięcie go w czasie może dotyczyć jednego miesiąca kalendarzowego.

Inspirująca droga rozwoju czeskiej marki

Historia marki motoryzacyjnej Skoda sięga 1895 roku. Powstałe wówczas przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność od produkcji rowerów, kilka lat później dołączyło do nich motocykle, a w 1905 roku zaprezentowało swój pierwszy samochód. Niewielki pojazd o mocy 7 KM dał początek znanym modelom, które cieszą się dziś zaufaniem wiernych klientów z całego świata. Popularna w Polsce Skoda Felicia trafiła na rynek w 1991 roku, a 5 lat później poznaliśmy słynną Skodę Octavia. 2016 rok przyniósł naszym południowym sąsiadom świeży start w segmencie SUV-ów. Następny rok był dla nich z kolei momentem rozpoczęcia przygody z samochodami elektrycznymi.

Dzięki indywidualnemu podejściu EFL do sytuacji i potrzeb każdego przedsiębiorcy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobyć wymarzone auto z logo Skoda. Skontaktuj się z nami i zapytaj o leasing skrojony na miarę Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta