Volvo - leasing
samochodu osobowego

Wzbogać flotę swojej firmy o auto szwedzkiej marki
dzięki wygodnemu leasingowi w EFL.
Zapytaj o ofertę

Leasing Volvo: od ręki i na korzystnych warunkach

Chciałbyś wyposażyć swoją firmę w auto z linii produkcyjnej Volvo? Skorzystaj z atrakcyjnego leasingu EFL z elastyczną wysokością rat. Potrzebujemy zaledwie doby, aby przygotować ofertę uwzględniającą specyfikę i potrzeby Twojego biznesu. Sam zdecydujesz o długości trwania umowy, tak aby przyniosła Ci jak najwięcej korzyści. W przypadku leasingu kapitałowego po zakończeniu finansowania auto przejdzie na własność Twojej firmy, a leasing operacyjny pozostawi Ci wolny wybór co do jego wykupu. Równie dobrze będziesz mógł rozpocząć wtedy leasing nowego Volvo.

Sprawdź gamę samochodów osobowych Volvo i wybierz najlepszy model dla swojej działalności, a nasi specjaliści zajmą się resztą.

Dla kogo Volvo w leasing?

Leasingobiorcą Volvo może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Volvo.

czas trwania leasingu
Czas trwania Volvo w leasingu

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Volvo to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Volvo w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Volvo w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volvo
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

W EFL można leasingować różne modele z katalogu Volvo. Nie zakładamy ograniczeń co do górnej wartości przedmiotu umowy. Do wyboru przedsiębiorcy są wszystkie nowe auta oraz wiele używanych – jedynym warunkiem jest, aby wiek takiego pojazdu nie przekroczył 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty.

Dla swojego biznesu można wybrać na przykład wielofunkcyjny SUV: Volvo XC40, Volvo XC60 czy Volvo XC90. W zasięgu ręki jest także leasing zwrotnego, miejskiego hatchbacka, takiego jak Volvo V40 i Volvo C30. Do bardziej wymagających zadań świetnie sprawdzi się dynamiczne kombi typu Volvo V60 lub Volvo V90. Szyku na drodze pomoże zadać za to luksusowy sedan Volvo S60 bądź Volvo S90.

Tak. Finansowanie Volvo zarejestrowanego w innym kraju Unii Europejskiej odbywa się w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Wybrany samochód powinien zostać przetransportowany na terytorium Polski już po podpisaniu umowy leasingowej. EFL oferuje wsparcie zarówno w sprowadzeniu auta, jak i późniejszym procesie jego leasingowania. O szczegóły warto zapytać naszego doradcę.

Finansowanie nowego lub używanego samochodu osobowego Volvo może potrwać maksymalnie 7 lat. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po upłynięciu tego okresu pojazd przeszedł na własność firmy (leasing kapitałowy) lub został przez nią wykupiony (leasing operacyjny). Dobrym pomysłem może być również rozpoczęcie leasingu kolejnego auta. W ten sposób zapewnia się swojemu biznesowi stały dostęp do środków transportu, które wykorzystują najnowsze technologie w motoryzacji bez jednorazowych wydatków dużych sum pieniędzy.

Tak. Wysokość miesięcznej raty podlega zmianie nawet 6 razy do roku w ramach usługi Leasingu Swobodnego, którą aktywuje się poprzez Portal Klient EFL. W razie potrzeby należność może zostać obniżona do złotówki, co pozwala zachować środki na bieżące wydatki. Pierwsza zmiana tego typu jest możliwa po roku terminowego spłacania rat.

Volvo, czyli marka, która nie boi się wyznaczać trendów

Nie bez przyczyny auta Volvo kojarzone są z niezawodnością, klasą i bezpieczeństwem. Legendarna szwedzka marka, której historia sięga 1927 roku, podjęła niejedną przełomową decyzję, gwarantującą spokój i pewność w trakcie jazdy. W 1959 roku zaprezentowała pierwszy na świecie samochód wyposażony w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Pomysł ten szybko przejęli inni producenci, dzięki czemu wynalazek ze Skandynawii uratował tysiące ludzkich istnień. 2020 rok przyniósł kolejną odważną decyzję ze strony marki Volvo. Aby obniżyć ryzyko śmiertelnych wypadków, we wszystkich nowych samochodach ograniczyła ona maksymalną prędkość do 180 km/h.

Najwyższa dbałość o komfort sprawia, że pojazdy z logo Volvo stale zdobywają zaufanie nowych nabywców. Dzięki korzystnemu leasingowi w EFL każdy przedsiębiorca może dołączyć do grona zadowolonych kierowców.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta