Renault - leasing samochodu osobowego

Renault - leasing
samochodu osobowego

Zdobądź auto francuskiego koncernu dla swojej firmy
na korzystnych warunkach.
Zapytaj o ofertę

Leasing Renault – elastyczne finansowanie dla przedsiębiorców

Szukasz samochodu, który napędzi sukces Twojej działalności w najbliższych latach? Wybierz leasing Renault w EFL z wpłatą własną już od 0% oraz możliwością samodzielnej zmiany wysokości rat. Formalności ograniczymy do minimum, a warunki umowy dopasujemy do potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy. Wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej zyskać kluczyki do wymarzonego auta.

Oferta leasingu Renault obejmuje zarówno nowe, jak i używane modele samochodów osobowych tej marki. Wybierz interesujący Cię pojazd francuskiego koncernu i skontaktuj się z nami, a przygotujemy propozycję leasingu Renault skrojoną pod Twoje potrzeby.

Dla kogo Renault w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Renault.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Renault w EFL

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Renault to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Renault w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Renault w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Renault
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Renault

W ramach leasingu Renault dostępna jest pełna gama nowych modeli samochodów producenta znad Sekwany. Klienci EFL mogą wybierać pomiędzy wygodnymi miejskimi pojazdami, takimi jak Renault Megane, Clio, Twingo, Zoe czy Talisman, oraz większymi, wielozadaniowymi autami. Mowa m.in. o innowacyjnych SUV-ach Renault Captur, Koleos i Kadjar. Dla przedsiębiorców potrzebujących więcej przestrzeni dostępne są również modele Renault Kangoo, Trafic, Master czy Scenic.

Nasi specjaliści mogą przygotować także atrakcyjną ofertę leasingu używanego samochodu osobowego tej francuskiej marki. Wiek wybranego auta Renault z drugiej ręki powinien wynosić maksymalnie 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty, przewidzianej w umowie.

Tak. EFL oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu konkretnego samochodu Renault z zagranicy w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Dany pojazd transportowany jest na teren Polski z innego kraju Unii Europejskiej po zawarciu umowy leasingowej.

Tak. Na dostosowywanie wysokości miesięcznych zobowiązań do aktualnych możliwości finansowych firmy pozwala usługa Leasingu Swobodnego. Po raz pierwszy można tego dokonać po roku terminowego spłacania rat.

Zmianie podlega również termin płatności raty. Można go wygodnie odroczyć w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego, co pozwala swobodnie dysponować firmowym budżetem.

Tak. Po spłaceniu ostatniej raty leasingowej można wykupić auto na warunkach ustalonych przy podpisywaniu umowy. W przypadku leasingu finansowego przedsiębiorca automatycznie staje się właścicielem samochodu. Leasing operacyjny zakłada natomiast dowolny wybór leasingobiorcy.

Wykupione auto można wykorzystywać zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych. Klienci często decydują się również na leasing kolejnego, nowszego pojazdu, dzięki czemu flota ich firmy dotrzymuje kroku najnowszym technologiom w motoryzacji.

O marce braci Renault

Pierwszy samochód projektu Louisa Renault powstał już w październiku 1898 roku. Kilka miesięcy później francuski inżynier założył wspólnie z braćmi spółkę Renault, będącą jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych na świecie. Początkowo mieściła się ona w starej szopie na narzędzia, ale po upływie zaledwie roku przedsiębiorstwo posiadało już przeszło 100 pracowników. Marka Renault zyskała dużą popularność podczas I wojny światowej, kiedy to pół tysiąca taksówek tego producenta pomogło w transporcie francuskich żołnierzy w miejsce bitwy nad Marną. Po zakończeniu działań wojennych Renault powróciło do produkcji samochodów cywilnych. Dziś marka z charakterystycznym rombem w logo zatrudnia setki tysięcy osób na całym świecie.

Osobówki i inne pojazdy Renault można znaleźć w każdym zakątku globu. Również wielu Polaków marzy o własnym aucie jednej z najstarszych marek samochodowych. Aby zdobyć do niego kluczyki, nie trzeba pozbywać się jednorazowo dużej ilości gotówki. Z pomocą przychodzi atrakcyjny leasing EFL na indywidualnie dopasowanych warunkach.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta