Renault - leasing
samochodu osobowego

Zdobądź auto francuskiego koncernu dla swojej firmy
na korzystnych warunkach.
Zapytaj o ofertę

Leasing Renault – elastyczne finansowanie dla przedsiębiorców

Szukasz samochodu, który napędzi sukces Twojej działalności w najbliższych latach? Wybierz leasing Renault w EFL z wpłatą własną już od 0% oraz możliwością samodzielnej zmiany wysokości rat. Formalności ograniczymy do minimum, a warunki umowy dopasujemy do potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy. Wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej zyskać kluczyki do wymarzonego auta.

Oferta leasingu Renault obejmuje zarówno nowe, jak i używane modele samochodów osobowych tej marki. Wybierz interesujący Cię pojazd francuskiego koncernu i skontaktuj się z nami, a przygotujemy propozycję leasingu Renault skrojoną pod Twoje potrzeby.

Dla kogo Renault w leasingu?

Leasingobiorcą samochodu Renault może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Renault.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Renault w EFL

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Renault to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Renault w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Renault w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Renault
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

W ramach leasingu Renault dostępna jest pełna gama nowych modeli samochodów producenta znad Sekwany. Klienci EFL mogą wybierać pomiędzy wygodnymi miejskimi pojazdami, takimi jak Renault Megane, Clio, Twingo, Zoe czy Talisman, oraz większymi, wielozadaniowymi autami. Mowa m.in. o innowacyjnych SUV-ach Renault Captur, Koleos i Kadjar. Dla przedsiębiorców potrzebujących więcej przestrzeni dostępne są również modele Renault Kangoo, Trafic, Master czy Scenic.

Nasi specjaliści mogą przygotować także atrakcyjną ofertę leasingu używanego samochodu osobowego tej francuskiej marki. Wiek wybranego auta Renault z drugiej ręki powinien wynosić maksymalnie 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty, przewidzianej w umowie.

Tak. EFL oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu konkretnego samochodu Renault z zagranicy w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Dany pojazd transportowany jest na teren Polski z innego kraju Unii Europejskiej po zawarciu umowy leasingowej.

Tak. Na dostosowywanie wysokości miesięcznych zobowiązań do aktualnych możliwości finansowych firmy pozwala usługa Leasingu Swobodnego. Po raz pierwszy można tego dokonać po roku terminowego spłacania rat.

Zmianie podlega również termin płatności raty. Można go wygodnie odroczyć w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego, co pozwala swobodnie dysponować firmowym budżetem.

Tak. Po spłaceniu ostatniej raty leasingowej można wykupić auto na warunkach ustalonych przy podpisywaniu umowy. W przypadku leasingu finansowego przedsiębiorca automatycznie staje się właścicielem samochodu. Leasing operacyjny zakłada natomiast dowolny wybór leasingobiorcy.

Wykupione auto można wykorzystywać zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych. Klienci często decydują się również na leasing kolejnego, nowszego pojazdu, dzięki czemu flota ich firmy dotrzymuje kroku najnowszym technologiom w motoryzacji.

O marce braci Renault

Pierwszy samochód projektu Louisa Renault powstał już w październiku 1898 roku. Kilka miesięcy później francuski inżynier założył wspólnie z braćmi spółkę Renault, będącą jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych na świecie. Początkowo mieściła się ona w starej szopie na narzędzia, ale po upływie zaledwie roku przedsiębiorstwo posiadało już przeszło 100 pracowników. Marka Renault zyskała dużą popularność podczas I wojny światowej, kiedy to pół tysiąca taksówek tego producenta pomogło w transporcie francuskich żołnierzy w miejsce bitwy nad Marną. Po zakończeniu działań wojennych Renault powróciło do produkcji samochodów cywilnych. Dziś marka z charakterystycznym rombem w logo zatrudnia setki tysięcy osób na całym świecie.

Osobówki i inne pojazdy Renault można znaleźć w każdym zakątku globu. Również wielu Polaków marzy o własnym aucie jednej z najstarszych marek samochodowych. Aby zdobyć do niego kluczyki, nie trzeba pozbywać się jednorazowo dużej ilości gotówki. Z pomocą przychodzi atrakcyjny leasing EFL na indywidualnie dopasowanych warunkach.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta