BMW - leasing samochodu
osobowego

Planujesz wziąć auto marki BMW w leasing?
Skorzystaj z oferty EFL!
Zapytaj o ofertę

Leasing BMW w EFL – to prostsze niż myślisz

Samochody bawarskiego producenta to bez wątpienia marzenie wielu kierowców. Leasing BMW w EFL pozwoli Ci bez trudu zdobyć auto z biało-niebieską szachownicą na masce. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model my zajmiemy się resztą. Leasing na nowe lub używane BMW jest w zasięgu ręki!

BMW w leasingu EFL to połączenie prostych procedur z szybkimi formalnościami. Dzięki nam nie musisz przejmować się wysokim wkładem własnym, a na każdym etapie leasingu możesz liczyć na wsparcie specjalistów. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając wymagania poszczególnych klientów.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo BMW w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki BMW.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu BMW

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych BMW to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków

Zalety leasingu BMW

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu BMW

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki BMW
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing BMW w EFL pozwala Ci wybrać dowolny model z gamy marki. Możesz postawić na auto nowe lub używane, którego wiek nie będzie przekraczał 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty.

W ten sposób do wyboru otrzymujesz bogatą ofertę samochodów. Możesz więc zdecydować się na kompaktowe BMW serii 1, BMW serii 2 (Cabrio, Active Tourer, Gran Tourer, Coupé, Gran Coupé) lub też nieco większe BMW serii 3 (Limuzyna, Touring, Gran Turismo) i BMW serii 4 (Coupé, Gran Coupé, Cabrio). W leasing możesz wziąć także elektryczne BMW i3 lub BMW i8.

Jeśli jednak do swojej firmy potrzebujesz dużego, luksusowego auta, wybierz BMW serii 5 (Limuzyna, Business Edition, Touring Business Edition, 530e), BMW serii 6 (dowolna wersja), BMW serii 7 lub SUV BMW z serii X. Sportowe wrażenia zagwarantują Ci BMW serii 8, BMW Z oraz legendarne modele BMW M.

Tak – wystarczy, że skorzystasz z Leasingu Swobodnego EFL. Forma ta przewiduje samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej. Każdą ratę możesz obniżyć w dowolnym zakresie, nawet do złotówki.

Do skorzystania z Leasingu Swobodnego uprawnione są osoby, które posiadają aktywną umowę leasingową o wartości nie większej niż 500 tys. zł oraz konto w usłudze Portal Klient EFL. Pierwszej zmiany w harmonogramie wpłat możesz dokonać już po 6 miesiącach od rozpoczęcia umowy.

W ramach usługi Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT) możesz wziąć w leasing BMW zarejestrowane w dowolnym z krajów Wspólnoty Europejskiej.

Aby skorzystać z usługi WNT, konieczny jest transport samochodu na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej. Sprowadzone BMW możesz następnie zarejestrować w dowolnym miejscu w kraju.

BMW w leasingu EFL. Nowe perspektywy dla Ciebie i Twojej firmy

Leasing BMW ułatwia zdobycie takiego auta, jakie potrzebujesz. Sfinansowanie zakupu leasingiem niesie ze sobą także korzyści finansowe: pieniądze, które zaoszczędzisz, możesz przeznaczyć na rozwój własnego biznesu.

BMW od lat cieszy się opinią producenta samochodów szybkich, wygodnych i niezawodnych. Dzięki ofercie leasingu w EFL wejście w posiadanie bawarskiego auta nie będzie stanowić żadnego problemu.

Zakończenie umowy leasingowej daje Ci okazję do zmiany auta na nowszy model – wystarczy podpisać nową umowę. Leasing EFL to prosty sposób, by móc cieszyć się autem marki BMW pachnącym świeżością!

BMW – co warto wiedzieć o tej marce?

Niemiecka marka BMW już od ponad 100 lat pozostaje synonimem luksusu ze sportowym charakterem. Założona w 1916 r. firma początkowo zajmowała się produkcją silników lotniczych, by z czasem skupić się na produkowanych po dziś dzień samochodach i motocyklach. Do najbardziej legendarnych modeli z pierwszych dekad działalności należą m.in. triumfujące w wyścigu Le Mans BMW 328, a także pierwszy w ofercie motocykl z silnikiem bokser: BMW R 32.

Przez kolejne dziesięciolecia BMW systematycznie podnosiło jakość swojej oferty, odchodząc od samochodów kompaktowych w stronę aut luksusowych: już w latach 80. XX wieku oddech bawarskiego producenta poczuł na karku m.in. dotychczasowy lider tej klasy, Mercedes-Benz. Dziś BMW kojarzy się przede wszystkim z kultowymi autami, które przez długi czas nie tracą na wartości. Każdy, kto siądzie za kierownicą auta z szachownicą, może liczyć nie tylko na komfortową podróż, ale też mnóstwo radości z jazdy.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta