BMW - leasing samochodu osobowego

BMW - leasing samochodu
osobowego

Planujesz wziąć auto marki BMW w leasing?
Skorzystaj z elastycznej oferty EFL!
Zapytaj o ofertę

Leasing BMW w EFL – to prostsze niż myślisz

Nowe BMW na firmę? Nic prostszego! Samochody tego bawarskiego producenta to bez wątpienia marzenie wielu kierowców. Leasing BMW w EFL pozwoli Ci bez trudu zdobyć auto z biało-niebieską szachownicą na masce. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model – my zajmiemy się resztą. Leasing na nowe lub używane BMW jest w zasięgu ręki!

BMW w leasingu EFL to połączenie prostych procedur z elastycznymi warunkami. Zapewniamy minimum formalności i szybką decyzję. Dzięki nam nie musisz przejmować się wysokim wkładem własnym, a na każdym etapie leasingu możesz liczyć na wsparcie specjalistów. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając wymagania poszczególnych klientów.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo BMW w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki BMW.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu BMW

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych BMW to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu BMW

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu BMW

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki BMW
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu BMW

Leasing BMW w EFL pozwala Ci wybrać dowolny model z gamy marki. Możesz postawić na auto nowe lub używane, którego wiek nie będzie przekraczał 10 lat w momencie spłaty ostatniej raty.

W ten sposób do wyboru otrzymujesz bogatą ofertę samochodów. Możesz więc zdecydować się na kompaktowe BMW serii 1, BMW serii 2 (Cabrio, Active Tourer, Gran Tourer, Coupé, Gran Coupé) lub też nieco większe BMW serii 3 (Limuzyna, Touring, Gran Turismo) i BMW serii 4 (Coupé, Gran Coupé, Cabrio). W leasing możesz wziąć także elektryczne BMW i3 lub BMW i8.

Jeśli jednak do swojej firmy potrzebujesz dużego, luksusowego auta, wybierz BMW serii 5 (Limuzyna, Business Edition, Touring Business Edition, 530e), BMW serii 6 (dowolna wersja), BMW serii 7 lub SUV BMW z serii X. Sportowe wrażenia zagwarantują Ci BMW serii 8, BMW Z oraz legendarne modele BMW M.

Tak – wystarczy, że skorzystasz z Leasingu Swobodnego EFL. Forma ta przewiduje samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej. Każdą ratę możesz obniżyć w dowolnym zakresie, nawet do złotówki.

Do skorzystania z Leasingu Swobodnego uprawnione są osoby, które posiadają aktywną umowę leasingową o wartości nie większej niż 500 tys. zł oraz konto w usłudze Portal Klient EFL. Pierwszej zmiany w harmonogramie wpłat możesz dokonać już po 6 miesiącach od rozpoczęcia umowy.

W EFL zapewniamy finansowanie samochodów nie tylko z oferty BMW Polska. W ramach usługi Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT) możesz wziąć w leasing BMW zarejestrowane w dowolnym kraju Unii Europejskiej.

Aby skorzystać z usługi WNT, konieczny jest transport samochodu na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej. Sprowadzone BMW możesz następnie zarejestrować w dowolnym miejscu w kraju.

Leasing BMW – finansowanie w EFL to nowe perspektywy dla Ciebie i Twojej firmy

BMW leasing ułatwia zdobycie takiego auta, jakiego potrzebujesz. Z samochodu korzystasz w zamian za regularnie opłacane raty leasingowe. Finansowanie BMW leasingiem niesie ze sobą ważną korzyść: pieniądze, które zaoszczędzisz, unikając tradycyjnego zakupu za gotówkę, możesz przeznaczyć na rozwój własnego biznesu.

BMW od lat cieszy się opinią producenta samochodów szybkich, wygodnych i niezawodnych. Dzięki ofercie leasingu w EFL wejście w posiadanie bawarskiego auta nie będzie stanowić żadnego problemu. Zakończenie umowy leasingowej daje Ci okazję do zmiany auta na nowszy model – wystarczy podpisać nową umowę. Leasing to prosty sposób, by móc cieszyć się autem marki BMW pachnącym świeżością!

BMW – co jeszcze warto wiedzieć o tej marce samochodowej?

Niemiecka marka BMW już od ponad 100 lat pozostaje synonimem luksusu ze sportowym charakterem. Założona w 1916 r. firma początkowo zajmowała się produkcją silników lotniczych, by z czasem skupić się na produkowanych po dziś dzień samochodach i motocyklach. Do najbardziej legendarnych modeli z pierwszych dekad działalności należą m.in. triumfujące w wyścigu Le Mans BMW 328, a także pierwszy w ofercie motocykl z silnikiem bokser: BMW R 32.

Przez kolejne dziesięciolecia BMW systematycznie podnosiło jakość swojej oferty, odchodząc od samochodów kompaktowych w stronę aut luksusowych: już w latach 80. XX wieku oddech bawarskiego producenta poczuł na karku m.in. dotychczasowy lider tej klasy, Mercedes-Benz. Dziś BMW kojarzy się przede wszystkim z kultowymi autami, które przez długi czas nie tracą na wartości. Każdy, kto siądzie za kierownicą auta z szachownicą w logo, może liczyć nie tylko na komfortową podróż, ale też mnóstwo radości z jazdy.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta