Fiat - leasing samochodu
osobowego

Nowe i używane samochody marki Fiat
w elastycznym leasingu EFL.
Zapytaj o ofertę

Szybki leasing na samochody Fiat dla firm

Niezawodna jakość w atrakcyjnej cenie – tak najkrócej można opisać samochody legendarnej włoskiej marki, która od wielu lat pozostaje doskonale znana również na polskim rynku. Nowoczesne i komfortowe samochody Fiat czekają na Ciebie w leasingu EFL.

Decydując się na leasing Fiata, otrzymujesz dostęp do pełnej gamy modeli włoskiego producenta przy zachowaniu minimum formalności oraz prostych procedur. W EFL gwarantujemy pełne wsparcie naszych doradców. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie – tak, by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Gdy Twoja umowa dobiegnie końca, możesz wykupić leasingowane auto na warunkach wskazanych w umowie. Jeśli jednak wolisz wymienić je na nowszy model Fiata, nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą leasingu sfinansować zakup. Dzięki EFL regularna wymiana floty w Twojej firmie nie będzie stanowić problemu!

Dla kogo Fiat w leasing?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Skorzystaj z jeszcze lepszej oferty szybkiego Fiat leasingu dla samochodów osobowych z możliwością samodzielnej i elastycznej zmiany rat!

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Fiata w EFL

Maksymalny okres leasingu Fiata to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Fiata w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Fiata w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Fiat
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing EFL (finansowy lub operacyjny) to prosty sposób, by wejść w posiadanie auta marki Fiat. Kwotę wkładu własnego oraz wysokość miesięcznych rat ustalisz według własnych potrzeb, zaś samochód możesz zarejestrować w dowolnym mieście w kraju.

Po zakończeniu umowy leasingu operacyjnego możesz wykupić pojazd na własność lub zdecydować się na leasingowanie nowego auta marki Fiat. Leasing umożliwia Ci zatem elastyczne dysponowanie budżetem Twojej firmy.

Tak – umożliwia to Leasing Swobodny EFL. Dzięki tej usłudze możesz zmienić wysokość raty w dowolnym momencie po podpisaniu umowy leasingu, jeśli od co najmniej 12 miesięcy dokonujesz terminowych spłat. W Leasingu Swobodnym EFL pojedynczą ratę obniżysz nawet do złotówki.

By skorzystać z Leasingu Swobodnego, wartość przedmiotu Twojej umowy nie powinna przekraczać 500 tys. zł netto. Ponadto wymagana jest także rejestracja w Portalu Klient EFL. Zmiany wysokości rat możesz dokonać nawet 6 razy w roku.

Tak – jest to możliwe dzięki usłudze Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). W ten sposób możesz sfinansować zakup auta zarejestrowanego w każdym z krajów należących do Wspólnoty Europejskiej.

Usługa WNT przewiduje podpisanie kontraktu leasingowego, a następnie transport leasingowanego samochodu na teren Rzeczypospolitej Polskiej. Gdy auto trafi już do kraju, możesz zarejestrować je w dowolnym miejscu w Polsce.

Jedynym warunkiem, jaki musi spełnić leasingowane auto, jest jego wiek, który w momencie spłaty ostatniej raty nie może przekroczyć 10 lat. Oznacza to, że decydując się na leasing Fiata, możesz wybrać dowolny model z gamy włoskiego producenta – nowy lub używany.

Dzięki temu do Twojej dyspozycji jest pełen wachlarz samochodów Fiat, począwszy od najmniejszych Fiata 500 i Fiata Pandy, poprzez popularne kompakty Fiat Punto i Fiat Tipo (w dowolnej wersji nadwoziowej), aż po auta z wyższej półki, do których należą SUV Fiat Freemont i sportowy Fiat 124 Spider.

Fiat – 120 lat tradycji

Już od ponad 120 lat Fiat pozostaje jedną z najpopularniejszych marek samochodowych w Europie. Założona w 1899 roku firma stała się tak znana głównie dzięki małym, niedrogim samochodom. Zaprojektowane w Turynie auta „zmotoryzowały” co najmniej kilka krajów: nie tylko Włochy, ale też m.in. Hiszpanię, Rosję czy Brazylię.

Fiat jest też doskonale znany nad Wisłą: legendarne modele 125p i 126p (kultowy „maluch”) przez wiele dekad były najpopularniejszymi samochodami w Polsce. Obecnie Fiat, zrzeszony w koncernie FCA, oprócz kompaktowych modeli w rodzaju Tipo i nowej „pięćsetki”, pod własną marką oferuje też szeroką gamę aut użytkowych.

Samochody Fiat to od lat wybór szerokiej rzeszy polskich kierowców. Korzystając z leasingu, bez trudu staniesz się posiadaczem jednego z nich.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta