Fiat - leasing samochodu osobowego

Fiat - leasing samochodu
osobowego

Nowe i używane samochody marki Fiat
w elastycznym leasingu EFL.
Zapytaj o ofertę

Szybki leasing na samochody Fiat dla firm

Niezawodna jakość w atrakcyjnej cenie – tak najkrócej można opisać samochody legendarnej włoskiej marki, która od wielu lat pozostaje doskonale znana również na polskim rynku. Nowoczesne i komfortowe samochody Fiat czekają na Ciebie w leasingu EFL.

Decydując się na leasing Fiata, otrzymujesz dostęp do pełnej gamy modeli włoskiego producenta przy zachowaniu minimum formalności oraz prostych procedur. W EFL gwarantujemy pełne wsparcie naszych doradców. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie – tak, by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Gdy Twoja umowa dobiegnie końca, możesz wykupić leasingowane auto na warunkach wskazanych w umowie. Jeśli jednak wolisz wymienić je na nowszy model Fiata, nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą leasingu sfinansować zakup. Dzięki EFL regularna wymiana floty w Twojej firmie nie będzie stanowić problemu!

Dla kogo Fiat w leasing?

Leasingobiorcą Fiata może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Skorzystaj z jeszcze lepszej oferty szybkiego Fiat leasingu dla samochodów osobowych z możliwością samodzielnej i elastycznej zmiany rat!

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Fiata w EFL

Maksymalny okres leasingu Fiata to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Fiata w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Fiata w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Fiat
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Fiata

Leasing EFL (finansowy lub operacyjny) to prosty sposób, by wejść w posiadanie auta marki Fiat. Kwotę wkładu własnego oraz wysokość miesięcznych rat ustalisz według własnych potrzeb, zaś samochód możesz zarejestrować w dowolnym mieście w kraju.

Po zakończeniu umowy leasingu operacyjnego możesz wykupić pojazd na własność lub zdecydować się na leasingowanie nowego auta marki Fiat. Leasing umożliwia Ci zatem elastyczne dysponowanie budżetem Twojej firmy.

Tak – umożliwia to Leasing Swobodny EFL. Dzięki tej usłudze możesz zmienić wysokość raty w dowolnym momencie po podpisaniu umowy leasingu, jeśli od co najmniej 12 miesięcy dokonujesz terminowych spłat. W Leasingu Swobodnym EFL pojedynczą ratę obniżysz nawet do złotówki.

By skorzystać z Leasingu Swobodnego, wartość przedmiotu Twojej umowy nie powinna przekraczać 500 tys. zł netto. Ponadto wymagana jest także rejestracja w Portalu Klient EFL. Zmiany wysokości rat możesz dokonać nawet 6 razy w roku.

Tak – jest to możliwe dzięki usłudze Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). W ten sposób możesz sfinansować zakup auta zarejestrowanego w każdym z krajów należących do Wspólnoty Europejskiej.

Usługa WNT przewiduje podpisanie kontraktu leasingowego, a następnie transport leasingowanego samochodu na teren Rzeczypospolitej Polskiej. Gdy auto trafi już do kraju, możesz zarejestrować je w dowolnym miejscu w Polsce.

Jedynym warunkiem, jaki musi spełnić leasingowane auto, jest jego wiek, który w momencie spłaty ostatniej raty nie może przekroczyć 10 lat. Oznacza to, że decydując się na leasing Fiata, możesz wybrać dowolny model z gamy włoskiego producenta – nowy lub używany.

Dzięki temu do Twojej dyspozycji jest pełen wachlarz samochodów Fiat, począwszy od najmniejszych Fiata 500 i Fiata Pandy, poprzez popularne kompakty Fiat Punto i Fiat Tipo (w dowolnej wersji nadwoziowej), aż po auta z wyższej półki, do których należą SUV Fiat Freemont i sportowy Fiat 124 Spider.

Fiat – 120 lat tradycji

Już od ponad 120 lat Fiat pozostaje jedną z najpopularniejszych marek samochodowych w Europie. Założona w 1899 roku firma stała się tak znana głównie dzięki małym, niedrogim samochodom. Zaprojektowane w Turynie auta „zmotoryzowały” co najmniej kilka krajów: nie tylko Włochy, ale też m.in. Hiszpanię, Rosję czy Brazylię.

Fiat jest też doskonale znany nad Wisłą: legendarne modele 125p i 126p (kultowy „maluch”) przez wiele dekad były najpopularniejszymi samochodami w Polsce. Obecnie Fiat, zrzeszony w koncernie FCA, oprócz kompaktowych modeli w rodzaju Tipo i nowej „pięćsetki”, pod własną marką oferuje też szeroką gamę aut użytkowych.

Samochody Fiat to od lat wybór szerokiej rzeszy polskich kierowców. Korzystając z leasingu, bez trudu staniesz się posiadaczem jednego z nich.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta