Leasing samochodów
dostawczych

Twojej firmie potrzebny jest samochód dostawczy?
Leasing EFL pozwoli Ci zrealizować ten cel!
Zapytaj o ofertę

Leasing na samochód dostawczy w EFL. Dlaczego warto?

Dla wielu biznesów niezawodny samochód dostawczy jest kluczowym narzędziem umożliwiającym wykonywanie pracy. Leasing znacznie ułatwia zakup i modernizację floty Twojego przedsiębiorstwa. Możesz z niego skorzystać niezależnie od rodzaju branży, w której działasz – nawet jeśli dopiero rozpoczynasz działalność.

Ze względu na liczne ulgi oraz atrakcyjne warunki spłaty, leasing samochodów dostawczych cechuje się większą opłacalnością względem innych sposobów nabycia pojazdów. W EFL każdą ofertę przygotowujemy z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdego klienta, gwarantując proste procedury, minimum formalności i krótki czas realizacji Twojego zamówienia.

dla kogo leasing samochodu dostawczego - kierowca
Dla kogo leasing samochodu dostawczego?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów dostawczych wszystkich wiodących marek

Czas trwania leasingu samochodu dostawczego

Maksymalny okres leasingu samochodu dostawczego to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety Leasingu samochodów dostawczych

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Decyzja
Decyzja "od ręki"

nawet do 1 mln zł netto

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

w większości miejsc w Polsce

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Centrum Likwidacji Szkód
Centrum Likwidacji Szkód

z naprawą szkód bez podatku VAT

Warunki leasingu samochodu dostawczego

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody dostawcze do 3,5 t
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
leasing: PLN i EUR, pożyczka PLN
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Przekazanie aktywnej umowy leasingowej na inny podmiot jest możliwe na każdym etapie jej trwania. Wymagane jest jedynie dopełnienie prostych formalności: przesłania dokumentów, uzyskania pozytywnej opinii naszych analityków i finalnego potwierdzenia przepisania umowy. Na każdym etapie zmiany leasingobiorcy otrzymasz wsparcie zespołu EFL wraz z pełną dokumentacją każdego kroku procedowania.

W EFL możesz wybrać jeden z dwóch rodzajów leasingu: operacyjny lub finansowy (kapitałowy). Najważniejsze różnice to m.in. długość trwania umowy, sposób dokonywania odpisów amortyzacyjnych, metoda płatności podatku VAT, a także zasady wykupu pojazdu po zakończeniu umowy. Nasi doradcy z chęcią przedstawią wszystkie korzyści wynikające z każdej z tych form.

Warunkiem do wejścia w posiadanie leasingowanego auta dostawczego jest spłata wszystkich rat i zakończenie umowy. Jeśli zdecydowałeś się na leasing operacyjny, możesz wtedy wykupić pojazd za ułamek jego pierwotnej wartości. Jeżeli zaś umowa obejmowała leasing finansowy, po jej zakończeniu samochód dostawczy automatycznie przejdzie na własność Twojej firmy.

Leasing samochodów dostawczych w EFL pozwala Ci wybrać auto o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony dowolnego producenta – pod tym względem nie przewidujemy żadnych ograniczeń. Mercedes, Volkswagen, Fiat, Ford, Toyota czy Renault to tylko niektóre marki, których pojazdy leasingujemy.

W leasingu EFL możesz decydować o terminie spłaty kolejnej raty w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo: termin raty za lipiec upływa 15 dnia, ale możesz przenieść go na dowolny inny dzień tego miesiąca (1-31 lipca).

Leasing w EFL: niezawodny samochód dostawczy dla Twojej firmy

Od transportu, przez budownictwo, aż po przeprowadzki – lista branż, w których samochód dostawczy odgrywa kluczową rolę jest wyjątkowo długa. Leasing to prosty sposób, by wejść w posiadanie takich aut. Szybkie procedury, dowolność w wyborze marki, a także elastyczność w kwestii spłaty rat to tylko niektóre z zalet tej formy finansowania floty Twojego przedsiębiorstwa.

Leasing samochodu dostawczego jest również sprytnym sposobem na zapewnienie nowoczesnych, niezawodnych pojazdów. W momencie gdy spłacisz leasingowane auto, nic nie stoi na przeszkodzie, by podpisać kolejną umowę na nowszy model. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł błyskawicznie odpowiadać na zmieniające się potrzeby Twoich klientów.

Nawet pojedynczy pojazd to spora inwestycja, zwłaszcza dla startujących przedsiębiorców. Leasing sprawia jednak, że rozwój własnej działalności już od samego początku jest znacznie łatwiejszy. Przekonaj się o tym, biorąc samochód dostawczy w leasing EFL.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta