Mercedes - leasing
samochodu osobowego

Leasing samochodów Mercedes w EFL – bez zbędnych formalności
Zapytaj o ofertę

Mercedes w leasingu: proste procedury, szerokie możliwości

Tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać. Motoryzacyjnym synonimem luksusu, prestiżu i niezawodności od dziesiątków lat pozostaje właśnie marka Mercedes. Leasing EFL sprawi, że auta osobowe tego niemieckiego producenta są na wyciągnięcie ręki. Pomożemy Ci zdobyć taki samochód, jakiego potrzebuje Twoja firma.

Korzystając z leasingu Mercedesa w EFL, otrzymujesz dostęp nie tylko do aktualnej, pełnej gamy pojazdów tej marki, ale też szerokiego wachlarza aut używanych. Nasi eksperci przygotują ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy pełne wsparcie naszego zespołu na każdym etapie leasingu.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Mercedes w leasingu?

Leasingobiorcą Mercedesa może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Mercedes.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu Mercedesa to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków

Zalety leasingu Mercedesa

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Mercedesa

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Mercedes
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Lista modeli dostępnych samochodów osobowych marki Mercedes w leasingu jest bardzo obszerna, a oferta stale się poszerza.

Leasing może więc objąć duże modele Mercedesów w rodzaju flagowych limuzyn klas E i S (w dowolnej wersji nadwoziowej). Popularnym wyborem pozostają także mniejsze modele: Mercedes CLA i CLS, które mimo bardziej kompaktowego rozmiaru również zapewniają doskonały komfort i osiągi. Gdy jednak poszukujesz pełnoprawnego kompaktu, warto wziąć w leasing niewielkiego Mercedesa klasy A lub B.

W ciągu ostatnich kilku lat, dzięki udanym modelom Mercedes GLA i GLE, marka zaznaczyła swoją obecność również w segmencie SUV-ów i crossoverów – leasing dostępny jest także dla tego rodzaju pojazdów. Najbardziej wymagający kierowcy mogą z kolei wziąć w leasing wybrane modele Mercedesa w topowych wersjach, sygnowanych literami AMG.

Górna granica okresu leasingowego dla samochodów marki Mercedes w EFL wynosi 5 lat. Po tym czasie możesz wykupić leasingowane auto za kwotę wskazaną w umowie (leasing operacyjny) lub automatycznie przejąć je na własność Twojej firmy (leasing finansowy). Warunkiem jest wygaśnięcie umowy oraz spłacenie wszystkich rat.

Dzięki Leasingowi Swobodnemu EFL możesz zmieniać wysokość poszczególnych rat nawet 6 razy do roku. W ten sposób pojedyncza rata w danym miesiącu kalendarzowym może zostać obniżona nawet do złotówki.

Leasing Swobodny jest dostępny dla klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy dokonywali terminowych spłat oraz posiadają aktywne konto w usłudze Portal Klient EFL. Kolejnym warunkiem jest wartość leasingowanego pojazdu, która nie może być wyższa niż 500 tys. zł netto.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Korzystając z tej opcji, możesz wziąć w leasing Mercedesa zarejestrowanego w każdym z państw Unii Europejskiej.

Jeśli zechcesz skorzystać z leasingu WNT, wystarczy podpisać umowę leasingową, a następnie sprowadzić samochód na teren RP. Wybranego Mercedesa możesz zarejestrować w dowolnym miejscu w kraju.

Mercedes w leasingu: proste procedury, szerokie możliwości

Nowoczesny Mercedes dla Twojego biznesu? Dzięki leasingowi EFL to prostsze niż myślisz! Znajdź model, który Cię interesuje i daj nam znać – przygotujemy ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie. Dzięki elastycznym warunkom umowy będziesz w stanie bez trudu zarządzać finansami firmy, jednocześnie ciesząc się komfortową jazdą Mercedesem.

Mercedes od wielu dekad pozostaje marką, która dyktuje ton w segmencie aut premium. Nie bez przyczyny modele ze Stuttgartu niezmiennie cieszą się tak dobrą opinią, osiągając przy tym nieraz zawrotnie wysokie ceny. Leasing EFL zapewni Ci jednak środki, dzięki którym będziesz mógł na co dzień prowadzić auto z legendarną gwiazdą na masce.

Mercedes-Benz: kwestia tradycji

Luksus, niezawodna jakość, samochodowa arystokracja to tylko kilka skojarzeń ze słowami “Mercedes-Benz”. Nic dziwnego, bowiem historia tej marki jest nierozerwalnie związana z samymi początkami motoryzacji takiej, jaką znamy do dziś. W 1885 r. Karl Benz stworzył pierwszy w historii samochód napędzany silnikiem spalinowym. Ten przypominający rowerową trajkę pojazd został wyposażony w innowacyjny silnik: jednocylindrowa jednostka o pojemności 0.9 litra osiągała w porywach zawrotne 3 KM.

Montowane dziś w autach z gwiazdą na masce silniki osiągają nawet po 600 KM. Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich stu kilkudziesięciu lat to motoryzacja była najbardziej intensywnie rozwijającą się gałęzią przemysłu. Każdego roku oczy całego świata pozostawały jednak zwrócone w stronę samochodów ze Stuttgartu – to właśnie tam wciąż rodzą się projekty, które inspirują cały świat. Niezmienny prestiż marki Mercedes-Benz jest mimo to niepodrabialny właśnie ze względu na jej długoletnią tradycję.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta