Peugeot - leasing
samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu
samochodów Peugeot
Zapytaj o ofertę

Leasing Peugeot z minimum formalności

Niezawodny środek transportu to podstawa działalności firm z wielu branż. Aby wejść w posiadanie kluczyków do wymarzonego pojazdu z emblematem lwa, nie musisz zamrażać dużej ilości gotówki. Wystarczy skorzystać z elastycznego leasingu Peugeot w EFL.

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę finansowania w zaledwie dobę. Będzie ona uwzględniać wyjątkowe potrzeby i możliwości Twojego przedsiębiorstwa. Wysokość raty leasingowej ustalimy wspólnie, podobnie jak wartość wpłaty własnej, która u nas zaczyna się już od 0%. Skontaktuj się z doradcą EFL, aby otrzymać atrakcyjne warunki leasingu nowego lub używanego auta Peugeot dla swojej firmy.

 

Dla kogo Peugeot w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Peugeot.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu samochodu Peugeot

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Peugeot to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Peugeota w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Peugeota w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Peugeot
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Oferta leasingu Peugeot obejmuje wszystkie nowe samochody osobowe tej francuskiej marki. Hatchback, sedan, kombi – wybór należy wyłącznie do przedsiębiorcy. Właściciele biznesów mogą zdecydować się m.in. na takie modele, jak Peugeot 208, 308, 508 oraz 301. EFL oferuje także finansowanie pojemnych SUV-ów. Mowa o konstrukcjach typu Peugeot 2008, 3008, 4008 czy 5008.

W ramach leasingu Peugeot można użytkować również samochody z drugiej ręki. W momencie wnoszenia ostatniej raty leasingowej wiek takiego auta powinien wynosić maksymalnie 10 lat. O szczegóły warto dopytać doradcę EFL.

Tak. Finansowanie auta Peugeot z zagranicy przez EFL jest możliwe dzięki procedurze WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Po zawarciu umowy leasingowej dany pojazd transportowany jest z terytorium innego kraju Unii Europejskiej na teren Polski. Doradcy EFL zapewniają pełne wsparcie zarówno w zakresie sprowadzenia samochodu, jak i późniejszego procesu jego leasingowania.

Zależy to od rodzaju wybranej formy finansowania. W przypadku leasingu finansowego po upłynięciu okresu leasingu przedsiębiorca automatycznie staje się właścicielem danego samochodu Peugeot. Leasing operacyjny zakłada z kolei dowolny wybór. Po spłaceniu ostatniej raty leasingowej przedsiębiorca może wykupić auto na warunkach zawartych w umowie. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest również rozpoczęcie leasingu kolejnego pojazdu, dzięki czemu flota firmy pozostaje nowoczesna.

Z czego słynie marka Peugeot?

Szyk, elegancja i wszechstronność to cechy, które są dziś kojarzone na całym świecie z samochodami z emblematem lwa. Geneza znanego francuskiego koncernu sięga początków XIX wieku i wiąże się z produkcją rowerów. Pierwsze auto Peugeot z silnikiem spalinowym zaprezentowano w 1891 roku. Kilkadziesiąt lat później marka ta zasłynęła najkrótszym hatchbackiem świata. Pojazdy z jej linii produkcyjnej wielokrotnie zdobywały także tytuł europejskiego samochodu roku.

Dzięki elastycznemu leasingowi w EFL każdy przedsiębiorca może dołączyć do floty swojej firmy wymarzone auto z logo Peugeot. Wystarczy wybrać interesujący model i skontaktować się z naszym doradcą. Formalności ograniczamy do minimum, a decyzję leasingową podejmujemy w ciągu zaledwie 24 godzin. Wszystko po to, aby przedsiębiorcy mogli jak najszybciej zdobyć kluczyki do pojazdów, które wesprą ich codzienną działalność.

Potrzebujesz nowego lub używanego samochodu Peugeot? Wybierz odpowiedni model i pozwól nam przygotować atrakcyjną ofertę leasingu dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta