Peugeot - leasing samochodu osobowego

Peugeot - leasing
samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu
samochodów Peugeot
Zapytaj o ofertę

Leasing Peugeot z minimum formalności

Niezawodny środek transportu to podstawa działalności firm z wielu branż. Aby wejść w posiadanie kluczyków do wymarzonego pojazdu z emblematem lwa, nie musisz zamrażać dużej ilości gotówki. Wystarczy skorzystać z elastycznego leasingu Peugeot w EFL.

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę finansowania w zaledwie dobę. Będzie ona uwzględniać wyjątkowe potrzeby i możliwości Twojego przedsiębiorstwa. Wysokość raty leasingowej ustalimy wspólnie, podobnie jak wartość wpłaty własnej, która u nas zaczyna się już od 0%. Skontaktuj się z doradcą EFL, aby otrzymać atrakcyjne warunki leasingu nowego lub używanego auta Peugeot dla swojej firmy.

 

Dla kogo Peugeot w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Peugeot.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu samochodu Peugeota

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Peugeot to 84 miesiące, przy spełnieniu określonych warunków.

Zalety leasingu Peugeota

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Peugeota

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Peugeot
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 84 miesięcy, przy spełnieniu określonych warunków
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Peugeota

Oferta leasingu Peugeot obejmuje wszystkie nowe samochody osobowe tej francuskiej marki. Hatchback, sedan, kombi – wybór należy wyłącznie do przedsiębiorcy. Właściciele biznesów mogą zdecydować się m.in. na takie modele, jak Peugeot 208, 308, 508 oraz 301. EFL oferuje także finansowanie pojemnych SUV-ów. Mowa o konstrukcjach typu Peugeot 2008, 3008, 4008 czy 5008.

W ramach leasingu Peugeot można użytkować również samochody z drugiej ręki. W momencie wnoszenia ostatniej raty leasingowej wiek takiego auta powinien wynosić maksymalnie 10 lat. O szczegóły warto dopytać doradcę EFL.

Tak. Finansowanie auta Peugeot z zagranicy przez EFL jest możliwe dzięki procedurze WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Po zawarciu umowy leasingowej dany pojazd transportowany jest z terytorium innego kraju Unii Europejskiej na teren Polski. Doradcy EFL zapewniają pełne wsparcie zarówno w zakresie sprowadzenia samochodu, jak i późniejszego procesu jego leasingowania.

Zależy to od rodzaju wybranej formy finansowania. W przypadku leasingu finansowego po upłynięciu okresu leasingu przedsiębiorca automatycznie staje się właścicielem danego samochodu Peugeot. Leasing operacyjny zakłada z kolei dowolny wybór. Po spłaceniu ostatniej raty leasingowej przedsiębiorca może wykupić auto na warunkach zawartych w umowie. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest również rozpoczęcie leasingu kolejnego pojazdu, dzięki czemu flota firmy pozostaje nowoczesna.

Z czego słynie marka Peugeot?

Szyk, elegancja i wszechstronność to cechy, które są dziś kojarzone na całym świecie z samochodami z emblematem lwa. Geneza znanego francuskiego koncernu sięga początków XIX wieku i wiąże się z produkcją rowerów. Pierwsze auto Peugeot z silnikiem spalinowym zaprezentowano w 1891 roku. Kilkadziesiąt lat później marka ta zasłynęła najkrótszym hatchbackiem świata. Pojazdy z jej linii produkcyjnej wielokrotnie zdobywały także tytuł europejskiego samochodu roku.

Dzięki elastycznemu leasingowi w EFL każdy przedsiębiorca może dołączyć do floty swojej firmy wymarzone auto z logo Peugeot. Wystarczy wybrać interesujący model i skontaktować się z naszym doradcą. Formalności ograniczamy do minimum, a decyzję leasingową podejmujemy w ciągu zaledwie 24 godzin. Wszystko po to, aby przedsiębiorcy mogli jak najszybciej zdobyć kluczyki do pojazdów, które wesprą ich codzienną działalność.

Potrzebujesz nowego lub używanego samochodu Peugeot? Wybierz odpowiedni model i pozwól nam przygotować atrakcyjną ofertę leasingu dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta