Hyundai - leasing
samochodu osobowego

Rozważasz leasing samochodu Hyundai?
W EFL znajdziesz ofertę skrojoną na miarę potrzeb Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Samochody osobowe Hyundai – leasing dla firm

Hyundai w leasingu EFL to opcja szczególnie opłacalna dla przedsiębiorców. Pozwala cieszyć się nowym pojazdem, a nawet ich całą flotą, bez zamrażania kapitału. Wolną gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. rozwój swojego biznesu.

Kiedy zdecydujesz się na leasing samochodu Hyundai w EFL, zyskasz wymarzony samochód. Minimalna liczba formalności oraz duża gama dostępnych aut sprawiają, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i błyskawicznie sfinalizuje transakcję.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Hyundai w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Hyundai.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu samochodów marki Hyundai to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Hyundai

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Hyundai

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Hyundai
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing samochodu Hyundai obejmuje wszystkie sztandarowe modele marki. Interesuje Cię miejski kompakt, zwinny i ekonomiczny w użytkowaniu? Dobrymi wyborami mogą się okazać Hyundai i20, Hyundai i30 (w wersji hatchback, fastback i wagon) lub Hyundai ELANTRA. Leasing SUV-a lub crossovera również nie przysporzy trudności. Do dyspozycji masz m.in. takie modele jak legendarny TUCSON, BAYON lub KONA.

Marka ma też w swojej ofercie pozycje dla miłośników ekologicznych rozwiązań motoryzacyjnych. Wystarczy, że zdecydujesz się na leasing Hyundaia w wersji elektrycznej lub hybrydowej. A jeśli cenisz sobie sportowe doznania, postaw na modele submarki N (np. i20 N, i30 Hatchback N, i30 Fastback N czy KONA N).

Czy nowe auto to jedyna opcja, jeśli zamierzasz wziąć samochód marki Hyundai w leasing? Używane pojazdy również są w Twoim zasięgu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by był to model zagraniczny. Leasingowanie sprowadzonego samochodu Hyundai umożliwia tzw. procedura WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Aby upewnić się, czy konkretny pojazd może zostać objęty umową leasingową, skontaktuj się z doradcą EFL.

Leasing samochodu Hyundai – korzyści dla Twojej firmy

Jeśli weźmiesz w leasing Hyundaia, możesz dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. Mamy tu na myśli nie tylko wybór samego auta, ale też warunków umowy leasingowej. Możesz indywidualnie kształtować wysokość rat, procent wpłaty własnej i okres trwania zobowiązania, a także dobrać taki rodzaj finansowania, jaki najbardziej Ci odpowiada. W EFL oferujemy Ci 3 opcje: leasing operacyjny i kapitałowy oraz pożyczkę leasingową.

Leasing samochodu Hyundai w EFL wiąże się z minimalnymi formalnościami, a decyzję otrzymasz nawet po dobie od złożenia wniosku. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci wybrać właściwy samochód i przeprowadzimy przez cały proces leasingowy – aż do złożenia kluczyków w Twojej dłoni.

Co warto wiedzieć o samochodach Hyundai?

Hyundai to stosunkowo młoda marka, która w 1967 roku po raz pierwszy zaistniała na rynku motoryzacyjnym. Rozwijała się i umacniała na rynku, zwłaszcza w segmencie SUV-ów i samochodów terenowych, które stały się flagowymi modelami producenta.

Auta sygnowane logo tej południowokoreańskiej marki stanowią dziś synonim solidności i funkcjonalności. Bogata gama modeli obejmuje z kolei nie tylko masywne SUV-y mogące sprostać najwyższym wyzwaniom w terenie. Znajdziesz w niej także eleganckie coupé, pakowne kombi, uniwersalne sedany, a także zwarte w formie hatchbacki. Co więcej, zdecydowana większość pojazdów trafiających na europejski rynek jest produkowana na miejscu, co zmniejsza ślad węglowy i pozwala wspierać lokalną gospodarkę.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta