Mazda - leasing samochodu osobowego

Mazda - leasing
samochodu osobowego

Marzy Ci się nowa Mazda? Leasing pozwoli zrealizować
to marzenie bez obawy o utratę płynności finansowej Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodu Mazda?

Mazdy są cenione głównie za praktyczny charakter oraz zorientowanie na przyjemność  prowadzenia samochodu. Leasing w EFL pomoże Ci zdobyć kluczyki do tego auta nawet wtedy, gdy nie możesz lub nie chcesz angażować dużej ilości gotówki.

Komfortowe warunki umowy łatwo dopasujesz do własnych potrzeb, a dzięki usłudze Leasingu Swobodnego unikniesz ewentualnych kłopotów, gdy spotka Cię niespodziewany wydatek. Po prostu w danym miesiącu zmniejszysz ratę do minimum lub odroczysz płatność w Portalu Klient EFL, by sfinansować inny cel – a później wrócisz do wcześniejszych ustaleń, bez żadnych konsekwencji.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Mazda w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Mazda.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu samochodów Mazdy to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Mazdy

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Mazdy

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Mazda
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Mazdy

Interesuje Cię miejska Mazda? Leasing takich modeli, jak Mazda 2 lub Mazda 3 (w sedanie lub hatchbacku) może się okazać najkorzystniejszą dla Ciebie opcją. Jeśli szukasz pakownego, przestronnego modelu, który sprosta wymaganiom dużej liczby pasażerów lub konieczności przewożenia ładunku, postaw na Mazdę 6 w wersji kombi, a na pewno się nie zawiedziesz.

Sportowych doznań dostarczy Ci legendarna Mazda MX-5, czyli kultowy roadster umożliwiający czerpanie niesamowitych wrażeń z jazdy bez dachu. A jeśli lubisz testować samochody w ekstremalnych warunkach, też znajdziesz coś dla siebie wśród modeli Mazdy. Leasing SUV-a lub crossovera (np. MX-30, CX-5 czy CX-60) również leży
w zakresie Twoich możliwości, jeśli skorzystasz z oferty EFL.

Niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz, na pewno znajdziesz idealną Mazdę. Leasing tego samochodu w EFL może bowiem zakładać wybór zarówno nowego, jak i używanego pojazdu. Leasing nowego samochodu będzie uzasadniony zwłaszcza wtedy, gdy chcesz mieć pewność otrzymania auta w nienaruszonym stanie technicznym, auta, które pochodzi z wiarygodnego źródła, bezpiecznego oraz taniego w eksploatacji. Natomiast zaletami używanego pojazdu jest niższa rata leasingu oraz koszt polisy AC.

Chcesz sprawdzić, czy wybrane przez Ciebie auto może zostać objęte umową leasingową? Skontaktuj się z naszym doradcą i przedstaw mu swój wymarzony samochód,
a poznasz wszystkie szczegóły.

Znalazłeś idealne auto, ale za granicą? To nie problem, bo leasing Mazdy w EFL może dotyczyć również pojazdu sprowadzonego z innego kraju, o ile znajduje się na terenie Unii Europejskiej. Pozwala na to Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Zapytaj naszego doradcę o to, jakich formalności musisz dopełnić, by móc skorzystać z tej opcji.

Twoja nowa Mazda – leasing na korzystnych warunkach

Leasingiem możesz sfinansować niemal każdy samochód, o jakim tylko zamarzysz. Jest to też opcja, z której mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. W końcu każdemu przyda się nowe auto bez wydawania jednorazowo dużej ilości gotówki, na której spożytkowanie znajdziesz wiele innych pomysłów.

Po zakończeniu umowy leasingu Mazda może stać się Twoją własnością. Zamiast wykupywać pojazd, możesz też wziąć w leasing kolejny, tej samej lub innej marki.

Mazda – japońskie samochody o dynamicznym designie

Samochody Mazdy są kojarzone głównie z eleganckim, nowoczesnym designem, który idealnie wpisuje się w gusta Europejczyków. Pięknej estetyce towarzyszy również charakterystyczna dla japońskiego przemysłu solidność. W rezultacie użytkownik otrzymuje pojazd idealny pod każdym względem – przyjemny dla oka, wytrzymały i ekonomiczny w codziennym użytkowaniu.

Konstrukcja samochodów Mazdy nawiązuje do japońskiej tradycji Jinba Ittai, która głosi, że kierowca i pojazd powinni stanowić jedność. Tylko absolutna harmonia jest w stanie zapewnić prawdziwą przyjemność z jazdy i sprawić, że naprawdę pokochasz swoje auto – i przestaniesz je traktować jedynie jako sposób przemieszczania się
z punktu A do punktu B.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta