Seat - leasing samochodu
osobowego

Chcesz kupić nowego lub używanego SEAT-a?
Leasing pozwoli Ci zdobyć takie auto, jakie tylko zechcesz.
Zapytaj o ofertę

SEAT – leasing dla firm o różnych potrzebach

Ibiza, León, Toledo – to tylko kilka kultowych modeli, które przyczyniły się do umocnienia pozycji marki SEAT na rynku motoryzacyjnym. Leasing pojazdu tego producenta nie przysporzy Ci trudności, jeśli zdecydujesz się na ofertę EFL.

Elastyczne warunki umowy możesz dopasować do potrzeb swojej firmy. Dzięki temu leasing nie będzie obciążeniem, a wsparciem w rozwoju biznesu oraz sposobem na zdobycie wymarzonego auta bez obawy o utratę płynności finansowej ze względu na duży wydatek.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo SEAT w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów SEAT-a.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych marki SEAT to 60 miesięcy.

Zalety leasingu SEAT-a

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu SEAT-a

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki SEAT
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

SEAT-y to miejskie, europejskie auta, które można łatwo dopasować do własnych potrzeb i stylu życia. Poruszasz się głównie po mieście, ale czasem wyruszasz w dalekie trasy, np. w delegację? Postaw na miejski lub kompaktowy hatchback, taki jak Ibiza czy León. Wyjazdy z większą liczbą pasażerów ułatwi z kolei pakowne kombi, do którego zmieścisz wszystkie niezbędne bagaże. W takim przypadku może Cię zainteresować leasing modelu SEAT Leon Sportstourer, który ma powiększone nadwozie
i przedłużoną część bagażową.

Co możemy polecić miłośnikom sportowo-użytkowych modeli, które zapewniają pasażerom optymalną przestrzeń w środku? Tutaj również doskonałym rozwiązaniem będzie SEAT. Leasing SUV-a lub crossovera zapewni Ci pojazd, który sprawdzi się w każdej sytuacji – i do jazdy miejskiej, i do pokonywania trudnego terenu, i jako auto rodzinne. Rozważ modele Arona, Ateca lub Tarraco, które idealnie wpisują się w te kryteria.

Każdy ma własne preferencje dotyczące auta. W EFL doskonale to rozumiemy i dlatego umożliwiamy leasing samochodów tak nowych, jak używanych. Do dyspozycji masz wiele modeli, a jedynym wymaganiem jest w zasadzie wiek auta – kiedy będziesz spłacał ostatnią ratę, pojazd nie może mieć więcej niż 10 lat.

Co więcej, w EFL wyleasingujesz SEAT-a, który jest zarejestrowany poza Polską. Leasingowanie auta sprowadzonego z dowolnego kraju Unii Europejskiej umożliwia usługa Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru (WNT).

Jeśli zdecydujesz się na Leasing Swobodny EFL, będziesz mógł elastycznie zmienić wysokość raty w trakcie umowy,  żeby to zrobić, trzeba mieć dostęp do Portal Klient EFL. Możliwe jest także przesunięcie terminu płatności w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego, jeśli tylko masz taką potrzebę.

Leasing samochodu marki SEAT z korzyścią dla przedsiębiorcy

Kiedy wybierzesz leasing, możesz cieszyć się nowym autem na własnych zasadach. Zamiast wydawać dużą ilość gotówki na zakup pojazdu, zyskujesz szansę na wykorzystanie jej w inny sposób – np. jako starter do rozwoju działalności.

Jeśli tylko zechcesz, leasing SEAT-a możesz zakończyć wykupem i tym samym przenieść własność na siebie. Ale możesz też zrezygnować z wykupu i po prostu wziąć
w leasing kolejny samochód – nowszy i mniej wyeksploatowany niż ten, którym jeździłeś przez ostatnie lata.

SEAT i jego rola na europejskim rynku motoryzacyjnym

Choć marka SEAT działa na rynku stosunkowo krótko, jak na branżę motoryzacyjną, to jednak udało jej się odcisnąć na niej swoje piętno. Ekonomiczne i miłe dla oka auta szybko podbiły serca Hiszpanów, a później zyskały popularność w Europie. Obecnie samochód marki SEAT jest uważany za synonim wygody i niezawodności, który doskonale spełnia potrzeby użytkowników.

Design SEAT-a jest inspirowany miastem, z którego pochodzi. Barcelona to miejsce łączące długą tradycję z zaskakującymi innowacjami, a przy tym tętniące życiem. Kreatywny design, który czerpie garściami ze śródziemnomorskich korzeni to znak rozpoznawczy samochodów tej marki.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta