Leasing wyposażenia magazynu

Leasing wyposażenia
magazynu

Zdobądź profesjonalne wyposażenie swojego
magazynu dzięki atrakcyjnemu finansowaniu.
Zapytaj o ofertę

Wyposażenie magazynu w leasingu dopasowanym do potrzeb Twojej firmy

Posiadasz obiekt logistyczny lub wynajmujesz magazyn, a może prowadzisz sklep i chciałbyś usprawnić swoją codzienną pracę? Skorzystaj z leasingu nowoczesnych urządzeń, które pozwolą Ci najbardziej efektywnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń. Wybierz wymarzony wózek widłowy czy regały magazynowe i skontaktuj się z naszym specjalistą, który w zaledwie dobę przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę finansowania, uwzględniającą Twoje unikalne potrzeby i możliwości spłaty.

Leasing wyposażenia magazynowego jest korzystnym rozwiązaniem zarówno dla niewielkich przedsiębiorstw z ograniczonym kapitałem, jak i dużych firm, które chcą szybko rozwinąć swoją działalność. Zamiast jednorazowo pozbywać się dużej sumy z budżetu, wystarczy bowiem spłacać miesięczną ratę leasingową. W EFL wpłata własna zaczyna się już od 0%.

Jaki rodzaj maszyn wchodzi do tej grupy?

  • Wózek widłowy (magazynowy)
  • Podest ruchomy magazynowy
  • Regały magazynowe
  • Waga magazynowa
  • Dok i pomost przeładunkowy (rampa przeładunkowa)
  • Automatyczny system magazynowy
  • Wciągarka
  • Żuraw wewnętrzny
  • Suwnica
  • Taśmociąg przenośny

Zalety leasingu wyposażenia magazynu

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

Przez internet w Leasingu Swobodnym

Czynsz w leasingu operacyjnym
Czynsz w leasingu operacyjnym

Stanowi w 100% koszt uzyskania przychodu

Umowa
Umowa

Zawierana u klienta lub w oddziale EFL

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasing

Warunki leasingu wyposażenia magazynu

Sprzęt:
nowy i używany
Wpłata własna:
od 0%
Waluta:
PLN, EUR
Okres finansowania:
do 60 miesięcy

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu wyposażenia magazynu

EFL oferuje leasing wszelkich maszyn i urządzeń, ułatwiających składowanie i transport towarów. Przedmiotem umowy może być zarówno nowy, jak i używany sprzęt. Mowa m.in. o leasingu wózków widłowych i wózków paletowych, suwnic, wciągarek i wag magazynowych (w tym elektronicznych).

Przedsiębiorca może zdobyć również korzystne finansowanie prostych i zaawansowanych systemów magazynowych, podestów magazynowych, przenośnych taśmociągów i ramp przeładunkowych. Zarówno do wielkopowierzchniowych sklepów z dużą rotacją towarów, jak i technicznego wyposażenia magazynów hurtowych często wybierane są także rozmaite regały magazynowe (półkowe, paletowe, automatyczne) w leasingu.

W EFL umowy na leasing wyposażenia magazynu zawierane są na okres nie dłuższy niż 60 miesięcy. O czasie trwania finansowania decyduje przedsiębiorca. Im jest on dłuższy, tym niższa jest miesięczna rata leasingowa.

Tak. Wysokość raty leasingowej może zostać zmniejszona lub zwiększona nawet 6 razy do roku. Dzięki temu przedsiębiorca zachowuje elastyczność w zarządzaniu firmowym budżetem. Aby dokonać modyfikacji kwoty zobowiązania, należy aktywować usługę Leasingu Swobodnego w portalu KlientEFL. Można to zrobić przez Internet bez wychodzenia z domu. Warunkiem koniecznym do wprowadzenia pierwszej zmiany jest terminowe spłacanie rat leasingowych przez okres minimum 12 miesięcy.

Tak. Zmiana terminu płatności raty leasingowej za wyposażenie magazynu powinna odbyć się w obrębie jednego miesiąca kalendarzowego. Oznacza to, że przedsiębiorca może odroczyć moment wniesienia miesięcznego zobowiązania przykładowo z dnia 1 listopada na 15 listopada, ale nie np. z 24 listopada na 1 grudnia.

Oferta leasingu EFL, w tym również urządzeń i maszyn poligraficznych, przeznaczona jest dla wszystkich firm również dla tych, które funkcjonują na rynku od niedawna. Warunkiem udzielenia finansowania jest prowadzenie działalności od co najmniej 6 miesięcy i posiadanie zdolności kredytowej.

Profesjonalne wyposażenie magazynu dla każdego przedsiębiorcy

Zakup nowoczesnego sprzętu magazynowego, który pozwoli na automatyzację systemu składowania, stanowi niemały wydatek. Warto rozważyć rozwiązanie, jakim jest elastyczny leasing w EFL.

Dzięki temu nie tylko szybko zdobędziesz profesjonalne wyposażenie magazynu, ale pozostaniesz również otwarty na nowe inwestycje, napędzające sukces Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta