Volkswagen - leasing smochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów marki Volkswagen
Zapytaj o ofertę

Volkswagen – informacje o marce

Pewne, praktyczne, niezawodne. To słowa, które kojarzą się z pojazdami produkowanymi przez niemiecki koncern od 1938 roku. Volkswagen jest najpopularniejszym na świecie producentem samochodów na masową skalę. Marce przyświeca hasło: Przyszłość bliżej Ciebie, z którym nie sposób się nie zgodzić, znając jej dokonania. Samochody z fabryk VW są nowoczesne i komfortowe. Przyszłość jest teraz – za kierownicą Volkswagena.

Leasing samochodu Volkswagen – dlaczego warto?

W EFL otwieramy się na każdego klienta i prężnie działamy, by dopasować ofertę leasingową do jego potrzeb. Zapewniamy również możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat, minimum formalności, decyzję leasingową od ręki i nawet do 100% odliczenia podatku VAT.

Modele aut Volkswagen dostępne w leasingu

Volkswagen to wszechstronność, dzięki której każdy znajdzie pojazd dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka miejskiego, małego auta, czy dużego samochodu do transportu towarów. Klient może wybierać spośród takich modeli, jak: Polo, Golf, Passat czy Arteon, a także większymi pojazdami: T-Cross, T-Roc, Tiguan, Touareg. Poszukiwacze auta dostawczego mogą spojrzeć na modele: Caddy, kultowy Transporter czy Crafter. Portfolio marki jest bardzo obszerne.

Volkswagen – leasing samochodów używanych

W EFL oferujemy również leasing używanych samochodów marki Volkswagen. To świetny wybór, gdy klient z jakichś przyczyn nie decyduje się na nowy samochód. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia oferty na samochody Volkswagena w leasingu EFL, która spełni Państwa potrzeby.

Dla kogo Volkswagen w leasingu?

Leasingobiorcą Volkswagena może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Volkswagen.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu na Volkswagena

Maksymalny okres leasingu Volkswagena to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Volkswagena w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Volkswagena w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volkswagen
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak, leasing samochodów marki Volkswagen pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych (także marki Volkswagen) i ich późniejszym leasingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie samochodu z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru Volkswagena był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej w leasingu Volkswagena, możemy sfinansować 100% wartości auta – od miejskiego Polo aż do prestiżowego Passata i SUV-ów. Leasing samochodu marki Volkswagen jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak. Zmiana terminu płatności raty leasingowej jest dopuszczalna, może być jednak realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca, tj. np. można zmienić termin z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta