Volkswagen - leasing smochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów marki Volkswagen

Volkswagen – informacje o marce

Pewne, praktyczne, niezawodne. To słowa, które kojarzą się z pojazdami produkowanymi przez niemiecki koncern od 1938 roku. Volkswagen jest najpopularniejszym na świecie producentem samochodów na masową skalę. Marce przyświeca hasło: Przyszłość bliżej Ciebie, z którym nie sposób się nie zgodzić, znając jej dokonania. Samochody z fabryk VW są nowoczesne i komfortowe. Przyszłość jest teraz – za kierownicą Volkswagena.

Leasing samochodu Volkswagen – dlaczego warto?

W EFL otwieramy się na każdego klienta i prężnie działamy, by dopasować ofertę leasingową do jego potrzeb. Zapewniamy również możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat, minimum formalności, decyzję leasingową od ręki i nawet do 100% odliczenia podatku VAT.

Modele aut Volkswagen dostępne w leasingu

Volkswagen to wszechstronność, dzięki której każdy znajdzie pojazd dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka miejskiego, małego auta, czy dużego samochodu do transportu towarów. Klient może wybierać spośród takich modeli, jak: Polo, Golf, Passat czy Arteon, a także większymi pojazdami: T-Cross, T-Roc, Tiguan, Touareg. Poszukiwacze auta dostawczego mogą spojrzeć na modele: Caddy, kultowy Transporter czy Crafter. Portfolio marki jest bardzo obszerne.

Volkswagen – leasing samochodów używanych

W EFL oferujemy również leasing używanych samochodów marki Volkswagen. To świetny wybór, gdy klient z jakichś przyczyn nie decyduje się na nowy samochód. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia oferty na samochody Volkswagena w leasingu EFL, która spełni Państwa potrzeby.

Dla kogo Volkswagen w leasingu?

Leasingobiorcą Volkswagena może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Volkswagen.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu na Volkswagena

Maksymalny okres leasingu Volkswagena to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Volkswagena w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Volkswagena w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volkswagen
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, leasing samochodów marki Volkswagen pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych (także marki Volkswagen) i ich późniejszym leasingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie samochodu z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru Volkswagena był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej w leasingu Volkswagena, możemy sfinansować 100% wartości auta – od miejskiego Polo aż do prestiżowego Passata i SUV-ów. Leasing samochodu marki Volkswagen jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak. Zmiana terminu płatności raty leasingowej jest dopuszczalna, może być jednak realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca, tj. np. można zmienić termin z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta