Toyota - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Toyota

Toyota – informacje o marce

Japoński gigant – koncern Toyota Motor Corporation – ma w swoim portfolio wiele marek, jednak to sama Toyota pozostaje tą najpopularniejszą. Jej historia sięga aż XIX wieku, a sama marka rozpoczęła działalność jako biznes rodzinny napędzany ciężką pracą ojca i syna. Japońska precyzja, przemyślane działanie, zaangażowanie pracowników i podejście pełne szacunku do środowiska z pewnością wpłynęły na ogromny sukces, jaki odniosła Toyota na całym świecie.

Leasing samochodu Toyota – dlaczego warto?

Leasing Toyota w EFL to oferta dopasowana do wymagań każdego klienta. Jego główne zalety to możliwość odliczenia do 100% VAT z tytułu umowy leasingu, rejestracja pojazdu w jednym z 47 punktów w kraju, decyzja leasingowa „od ręki”, samodzielna zmiana wysokości rat w opcji Leasingu Swobodnego, uproszczona procedura czy naprawa szkód bez VAT w Centrum Likwidacji Szkód.

Modele aut Toyota dostępne w leasingu

Toyota obejmuje ogromny wachlarz modeli samochodów. W zależności od upodobań i potrzeb w leasingu Toyota EFL można wybierać spośród m.in.: Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Camry, Toyota GT czy GR, Toyota Aygo, Toyota Prius, Toyota RAV4, Toyota Land Cruiser i innych.

Toyota – leasing samochodów używanych

Toyota to niezawodność i oszczędność, dlatego nie dziwi, że auta tej marki wciąż zyskują nowych nabywców. W ofercie EFL dla leasingu Toyoty dysponujemy wieloma używanymi modelami samochodów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Toyota w leasingu?

Leasingobiorcą Toyoty może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Toyota.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Toyoty

Maksymalny okres leasingu Toyoty to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Toyoty

Uproszczone procedury i finansowanie
Uproszczone procedury i finansowanie

Bez zbędnych analiz

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Toyoty

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Toyota
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku leasingu Toyoty. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na Toyotę nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu na Toyotę o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat dla leasingu na Toyotę można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

EFL oferuje dwa rodzaje leasingu na Toyotę: leasing operacyjny i leasing finansowy. Wybór formy leasingu należy do osoby, która decyduje się na taką formę finansowania, a sam wybór jest zależny od wielu czynników, takich jak potrzeby rozliczania kosztów podatkowych czy długości okresu użytkowania Toyoty w leasingu. Dlatego warto poznać główne różnice między leasingiem operacyjnym, a finansowym w przypadku leasingu samochodów marki Toyota.

Zacznijmy od czasu trwania umowy na leasing . W leasingu operacyjnym minimalny czas trwania umowy to dwa lata, górnej granicy nie ma. W przypadku leasingu finansowego czas trwania umowy jest ustalany przez strony, czyli firmę biorącą i firmę oferującą leasing.
Istotną różnicę są odpisy amortyzacyjne w leasingu Toyoty. Niezależnie od rodzaju leasingu, zawsze właścicielem przedmiotu pozostaje leasingodawca, czyli firma oferująca leasing, ale w leasingu operacyjnym mamy pełne prawo dokonywać odpisów amortyzacyjnych (czyli zaliczać leasing w koszty). W leasingu finansowym różnica polega na tym, że chociaż właścicielem leasingowanej Toyoty jest leasingodawca, to samochód zostaje przypisana do majątku firmy, która z leasingu korzysta.

Bardzo ważną kwestią dla każdej firmy w przypadku leasinguToyoty jest możliwość odliczania podatku od towarów i usług, czyli VAT-u. W leasingu operacyjnym VAT jest naliczany do każdej raty leasingowej na podstawie comiesięcznej faktury, a w leasingu finansowym VAT jest płatny w całości, to jest od całkowitej wartości leasingowanej pojazdu.

Przejdźmy do odliczania kosztów dla leasingu. W leasingu operacyjnym do kosztów możemy zaliczyć wszystkie wydatki związane z nabyciem i użytkowaniem Toyoty, a więc opłatę wstępną, raty leasingowe, części zamienne, serwis. W przypadku leasingu finansowego na przedsiębiorca może także odliczyć koszty związane z użytkowaniem samochodu, a także odsetki od rat leasingowych i odpisy amortyzacyjne.

Ostatnią istotną różnicą dla leasingu Toyoty jest wykup. W leasingu operacyjnym możemy zostać właścicielem samochodu po zakończeniu umowy, regulując opłatę za wykup, która jest określona w umowie leasingowej. W leasingu finansowym Toyota przechodzi automatycznie na własność firmy leasingującej w momencie zakończenia umowy leasingowej.

Tak, zmiana terminu płatności raty leasingowej w leasingu Toyoty jest możliwa, ale może być realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca. Przykładowo możemy zmienić termin z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta