Skoda - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów marki Skoda
Zapytaj o ofertę

Skoda – informacje o marce

Czescy sąsiedzi dobrze wiedzieli, co robią, gdy zakładali w Pilźnie pierwsze zakłady, które początkowo bazowały na przemyśle metalowym, produkując między innymi… rowery. Dopiero po pierwszej wojnie światowej wypuściły pierwsze samochody Škoda. W chwili obecnej pojazdy tego producenta są jednymi z najczęściej wybieranych samochodów w Polsce, co świadczy o dużym zaufaniu do marki.

Leasing samochodu Skoda

Leasing samochodu marki Skoda w EFL to niezwykle elastyczna oferta, dostosowana każdorazowo do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do zalet Skoda leasingu w EFL można zaliczyć między innymi szybkość decyzji leasingowej, możliwość odliczenia do 100% podatku VAT czy minimum formalności.

Modele aut Skoda dostępne w leasingu

Portfolio marki Skoda obejmuje modele osobowe, SUV-y czy crossovery. Klasyczne samochody osobowe, jak Skoda Octavia, nowoczesna Superb, a może SUV lub crossover? Można wybierać wśród modeli: Kamiq, Karoq czy Kodiaq, które gwarantują wysoki komfort jazdy. Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodu Skoda w leasingu, w tym samochodów używanych tej marki.

Skoda – leasing samochodów używanych

Skoda kojarzona jest z ponadczasowością, ale również nowatorstwem w zakresie dostarczania rozwiązań. Przez wiele lat marka zyskiwała zaufanie coraz to nowych nabywców, którzy pozostawali jej wierni. Oferta leasingu Skody w EFL zapewnia wybór z wielu używanych samochodów. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami.

Dla kogo Skoda w leasing?

Leasingobiorcą Skody może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Skoda

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Skody w EFL

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Skoda to 60 miesięcy.

Leasing Skody w EFL- dlaczego warto?

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Leasing Skody- warunki leasingu w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Skoda
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Leasing samochodów marki Škoda z zagranicy jest możliwy. Oferujemy również wsparcie w sprowadzeniu takiego auta do kraju w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) – dotyczy ono pomocy w sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i w leasingowaniu go. Jedynym warunkiem jest przetransportowanie auta z terytorium konkretnego państwa UE na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Leasing samochodu marki Škoda w EFL jest prostym i szybkim procesem. Zależy nam, by formalności były ograniczone do minimum, a proces decyzji leasingowej maksymalnie skrócony. Wszystko przebiega sprawnie i według potrzeb klienta.
Nie wymagamy wpłaty własnej, a finansowanie samochodu Škoda może obejmować nawet 100% jego wartości. Złóż wniosek i jedź swoim nowym autem.

Oczywiście, zmiana terminu płatności raty leasingu samochodu marki Škoda jest jak najbardziej możliwa, z jednym zastrzeżeniem: jej realizacja przebiega jedynie w ramach jednego miesiąca, np. zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta