Opel - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Opel

Opel – informacje o marce

zostało założone w 1862 roku w Niemczech. Co ciekawe – firma zaczynała od produkowania maszyn do szycia, po czym zajęła się produkcją rowerów. Dziś Opel proponuje wiele różnych pojazdów, spośród których każdy może znaleźć opcję dla siebie.

Leasing samochodu Opel – dlaczego warto?

Leasing Opla w EFL spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i finalizujemy proces spersonalizowaną ofertą. Dajemy również możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat w Leasingu Swobodnym, formalności ograniczamy do niezbędnego minimum, a decyzję leasingową wydajemy od ręki. Dodatkową zaletą jest odliczenie nawet do 100% podatku VAT.

Modele aut Opla dostępne w leasingu

Oferta modeli samochodów marki Opel jest bardzo szeroka. Potencjalny kupujący może wybierać m.in. wśród osobowych modeli: Corsa, Astra, Insignia; w przypadku większych potrzeb: Zafira Life, Combo czy Vivaro.

Opel – leasing samochodów używanych

Opel to przyjaciel na lata. Leasing samochodów używanych Opel w EFL to świetny wybór, zwłaszcza gdy klient nie chce w danym momencie inwestować w nowy samochód. Zapraszamy do kontaktu, razem dobierzemy najlepszy pojazd.

Dla kogo Opel w leasingu?

Leasingobiorcą Opla może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Opel.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Opla w EFL

Maksymalny okres leasingu Opla to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Opla w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Opla w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Opel
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście – dajemy możliwość wzięcia w leasing samochodów marki Opel sprowadzonych z zagranicy. Oferujemy również wsparcie przy sprowadzeniu konkretnego auta. Pomoc funkcjonuje w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu samochodu i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przetransportowanie samochodu z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Chcemy, by nasi klienci mogli jak najszybciej odjechać swoim samochodem. Dlatego skracamy formalności do minimum i staramy się, by decyzja leasingowa zapadła jak najszybciej. Dodatkowo umożliwiamy samodzielną zmianę wysokości rat, zaś sama rata stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak, zmiana terminu płatności raty leasingu Opla jest możliwa, jednak warunkiem jest, by realizacja przebiegała w ramach jednego miesiąca, tj. np.: zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta