Leasing Mercedes

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Mercedes
Zapytaj o ofertę

Mercedes – informacje o marce

Karl Benz i Gottlieb Daimler stworzyli potęgę. Markę, która przez ponad sto lat swojego istnienia bez wątpienia zyskała status legendarnej. Mercedes stał się liderem segmentu premium zarówno w kraju, jak i na świecie i jest to tytuł w pełni zasłużony. To nie tylko kultowe samochody, to konkretny świat przeżyć i realizacja marzeń. Niemiecka marka Mercedes jest perfekcyjną kombinacją luksusu, jakości i funkcjonalności.

Leasing samochodu Mercedes – dlaczego warto?

Leasing Mercedesa w EFL to oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb, dzięki której każdy klient spełni swoje marzenie o samochodzie dostosowanym do oczekiwań. Proste procedury, błyskawiczna decyzja leasingowa, samodzielna zmiana wysokości rat i odliczenie nawet do 100% podatku VAT to nie jedyne zalety leasingu Mercedesa w EFL.

Modele aut dostępne w leasingu Mercedes

Lista modeli dostępnych samochodów osobowych marki Mercedes jest bardzo obszerna, a oferta stale się poszerza. Potencjalny kupujący może wybierać m.in. wśród takich modeli jak limuzyny Mercedes-AMG klasa A, Mercedes-AMG klasa C, Mercedes-AMG klasa E, Mercedes-AMG klasa S; SUV-y Mercedes-AMG GLA, GLB, GLS, GLE czy Mercedes-AMG EQC; kombi klasy C czy E; coupé CLA, CLS, GLC, klasa C, E czy S.

Mercedes – leasing samochodów używanych

Niemiecka jakość i precyzja wykonania nie tracą na wartości przez lata użytkowania. Zachęcamy do sprawdzenia oferty leasingu Mercedesa, w tym samochodów używanych tej marki.

Mężczyzna siedzący w samochodzie
Dla kogo?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy samochody osobowe i dostawcze, motocykle i skutery, quady i pojazdy kempingowe, nowe i używane.

Budzik stojący obok monet
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu pojazdów to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Mercedes

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki finansowania

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak, leasing samochodów marki Mercedes pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych (także marki Mercedes) i ich późniejszym leasingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie samochodu z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru Mercedesa był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej w leasingu Mercedesa, możemy sfinansować 100% wartości auta – od kompaktowej klasy A aż do prestiżowej klasy S i SUV-ów. Leasing samochodu marki Mercedes jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak, zmiana terminu płatności raty leasingowej w leasingu jest możliwa, także w przypadku leasingu samochodów marki Mercedes, ale może być realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca. Przykładowo możemy zmienić termin z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X