Mercedes - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Mercedes

Mercedes – informacje o marce

Karl Benz i Gottlieb Daimler stworzyli potęgę. Markę, która przez ponad sto lat swojego istnienia bez wątpienia zyskała status legendarnej. Mercedes stał się liderem segmentu premium zarówno w kraju, jak i na świecie i jest to tytuł w pełni zasłużony. To nie tylko kultowe samochody, to konkretny świat przeżyć i realizacja marzeń. Niemiecka marka Mercedes jest perfekcyjną kombinacją luksusu, jakości i funkcjonalności.

Leasing samochodu Mercedes – dlaczego warto?

Leasing Mercedesa w EFL to oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb, dzięki której każdy klient spełni swoje marzenie o samochodzie dostosowanym do oczekiwań. Proste procedury, błyskawiczna decyzja leasingowa, samodzielna zmiana wysokości rat i odliczenie nawet do 100% podatku VAT to nie jedyne zalety leasingu Mercedesa w EFL.

Modele aut Mercedes dostępne w leasingu 

Lista modeli dostępnych samochodów osobowych marki Mercedes w leasingu jest bardzo obszerna, a oferta stale się poszerza. Potencjalny kupujący może wybierać m.in. wśród takich modeli jak limuzyny Mercedes-AMG klasa A, Mercedes-AMG klasa C, Mercedes-AMG klasa E, Mercedes-AMG klasa S; SUV-y Mercedes-AMG GLA, GLB, GLS, GLE czy Mercedes-AMG EQC; kombi klasy C czy E; coupé CLA, CLS, GLC, klasa C, E czy S.

Mercedes – leasing samochodów używanych

Niemiecka jakość i precyzja wykonania nie tracą na wartości przez lata użytkowania. Zachęcamy do sprawdzenia oferty mercedes leasingu, w tym samochodów używanych tej marki.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Mercedes w leasingu?

Leasingobiorcą Mercedesa może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Mercedes.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu Mercedesa to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Mercedesa

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Mercedesa

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Mercedes
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, leasing samochodów marki Mercedes pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych (także marki Mercedes) i ich późniejszym leasingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie samochodu z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru Mercedesa był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej w leasingu Mercedesa, możemy sfinansować 100% wartości auta – od kompaktowej klasy A aż do prestiżowej klasy S i SUV-ów. Leasing samochodu marki Mercedes jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak, zmiana terminu płatności raty leasingowej w leasingu jest możliwa, także w przypadku leasingu samochodów marki Mercedes, ale może być realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca. Przykładowo możemy zmienić termin z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta