Leasing BMW

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów BMW
Zapytaj o ofertę

BMW – informacje o marce

Slogan marki BMW brzmi „Radość z jazdy”. Jego prawdziwość potwierdzi większość kierowców, którzy mieli przyjemność zasiąść za kółkiem samochodów bawarskiego giganta. Możliwości pojazdów BMW można było podziwiać nie tylko podczas Rajdu Dakar, ale nawet w filmach o Jamesie Bondzie. To prawdziwy motoryzacyjny prestiż o solidnej tradycji i wyjątkowo interesującej historii.

Leasing samochodu BMW – dlaczego warto?

EFL oferuje bardzo korzystne warunki leasingu BMW. Minimum formalności, szybka decyzja leasingowa, możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat i nawet do 100% odliczenia podatku VAT. Co ważne – każda propozycja ofertowa tworzona jest indywidualnie i odpowiada na potrzeby klienta poszukującego BMW w leasingu. Teraz komfortowe pojazdy BMW są w zasięgu ręki.

Modele aut dostępne w leasingu BMW

Leasing BMW w EFL to szeroka oferta samochodów osobowych. Decydując się na pojazd w leasingu, można brać pod uwagę między innymi modele: BMW serii 1, BMW serii 2 (Cabrio, Active Tourer, Gran Tourer, Coupé, Gran Coupé), BMW serii 3 (Limuzyna, Touring, Gran Turismo), BMW serii 4 (Coupé, Gran Coupé, Cabrio), BMW serii 5 (Limuzyna, Business Edition, Touring Business Edition, 530e), a także wiele wersji BMW serii 6, BMW serii 7, BMW serii 8, BMW X, BMW Z, BMW M czy BMW i.

BMW – leasing samochodów używanych

Bawarski luksus nie przejmuje się upływającym czasem, dlatego leasing BMW – nawet używanego – jest bardzo rozsądną decyzją. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty leasingu używanych aut marki BMW.

Mężczyzna siedzący w samochodzie
Dla kogo?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy samochody osobowe i dostawcze, motocykle i skutery, quady i pojazdy kempingowe, nowe i używane.

Budzik stojący obok monet
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu pojazdów to 60 miesięcy.

Zalety leasingu BMW

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki finansowania

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku leasingu BMW. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na BMW nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat dla leasingu na BMW można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

Tak, leasing samochodów BMW pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych, także marki BMW i ich późniejszym lesingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie BMW z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Aby móc leasingować samochód BMW w EFL maksymalny wiek pojazdu na koniec okresu finansowania nie powinien przekroczyć 10 lat. Jeżeli masz wątpliwości do możliwości wyleasingowania konkretnego modelu BMW skontaktuj się z doradcą EFL.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X