BMW - leasing samochodu osobowego

Szybki i pewny sposób na sfinansowanie leasingu samochodów BMW
Zapytaj o ofertę

BMW – informacje o marce

Slogan marki BMW brzmi „Radość z jazdy”. Jego prawdziwość potwierdzi większość kierowców, którzy mieli przyjemność zasiąść za kółkiem samochodów bawarskiego giganta. Możliwości pojazdów BMW można było podziwiać nie tylko podczas Rajdu Dakar, ale nawet w filmach o Jamesie Bondzie. To prawdziwy motoryzacyjny prestiż o solidnej tradycji i wyjątkowo interesującej historii.

Leasing BMW – dlaczego warto?

Możliwość samodzielnej i elastycznej zmiany rat, minimum formalności, szybka decyzja leasingowa i nawet do 100% odliczenia podatku VAT – EFL oferuje bardzo korzystne warunki leasingu. Co ważne – każda propozycja ofertowa tworzona jest indywidualnie i odpowiada na potrzeby klienta korzystającego z leasingu BMW. Teraz komfortowe pojazdy BMW są w zasięgu ręki. Skorzystaj z jeszcze lepszej oferty BMW leasingu dla nowych i używanych samochodów osobowych.

Modele aut BMW dostępne w leasingu

Leasing samochodów BMW w EFL to szeroka oferta samochodów osobowych. Decydując się na BMW w leasingu, można wziąć pod uwagę takie modele jak: BMW serii 1, BMW serii 2 (Cabrio, Active Tourer, Gran Tourer, Coupé, Gran Coupé), BMW serii 3 (Limuzyna, Touring, Gran Turismo), BMW serii 4 (Coupé, Gran Coupé, Cabrio), BMW serii 5 (Limuzyna, Business Edition, Touring Business Edition, 530e), a także wiele wersji BMW serii 6, BMW serii 7, BMW serii 8, BMW X, BMW Z, BMW M czy BMW i.

BMW – leasing samochodów używanych

Bawarski luksus nie przejmuje się upływającym czasem, dlatego leasing BMW – nawet używanego – jest bardzo rozsądną decyzją. Zapraszamy do sprawdzenia  bardziej szczegółowej oferty leasingu używanych samochodów BMW.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo BMW w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki BMW.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu BMW

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych BMW to 60 miesięcy.

Zalety leasingu BMW

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu BMW

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki BMW
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku BMW Leasingu. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na BMW nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat dla BMW Leasingu można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

Tak, leasing samochodów BMW pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych, także marki BMW i ich późniejszym lesingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie BMW z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej. Zapraszamy do sprawdzenia oferty BMW Leasingu w EFL.

Aby móc leasingować samochód BMW w EFL maksymalny wiek pojazdu na koniec okresu finansowania nie powinien przekroczyć 10 lat. Jeżeli masz wątpliwości co do możliwości wyleasingowania konkretnego modelu dla BMW Leasingu skontaktuj się z doradcą EFL.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta