BMW - leasing samochodu osobowego

Szybki i pewny sposób na sfinansowanie leasingu samochodów BMW

BMW – informacje o marce

Slogan marki BMW brzmi „Radość z jazdy”. Jego prawdziwość potwierdzi większość kierowców, którzy mieli przyjemność zasiąść za kółkiem samochodów bawarskiego giganta. Możliwości pojazdów BMW można było podziwiać nie tylko podczas Rajdu Dakar, ale nawet w filmach o Jamesie Bondzie. To prawdziwy motoryzacyjny prestiż o solidnej tradycji i wyjątkowo interesującej historii.

Leasing BMW – dlaczego warto?

Możliwość samodzielnej i elastycznej zmiany rat, minimum formalności, szybka decyzja leasingowa i nawet do 100% odliczenia podatku VAT – EFL oferuje bardzo korzystne warunki leasingu. Co ważne – każda propozycja ofertowa tworzona jest indywidualnie i odpowiada na potrzeby klienta korzystającego z leasingu BMW. Teraz komfortowe pojazdy BMW są w zasięgu ręki. Skorzystaj z jeszcze lepszej oferty BMW leasingu dla nowych i używanych samochodów osobowych.

Modele aut BMW dostępne w leasingu

Leasing samochodów BMW w EFL to szeroka oferta samochodów osobowych. Decydując się na BMW w leasingu, można wziąć pod uwagę takie modele jak: BMW serii 1, BMW serii 2 (Cabrio, Active Tourer, Gran Tourer, Coupé, Gran Coupé), BMW serii 3 (Limuzyna, Touring, Gran Turismo), BMW serii 4 (Coupé, Gran Coupé, Cabrio), BMW serii 5 (Limuzyna, Business Edition, Touring Business Edition, 530e), a także wiele wersji BMW serii 6, BMW serii 7, BMW serii 8, BMW X, BMW Z, BMW M czy BMW i.

BMW – leasing samochodów używanych

Bawarski luksus nie przejmuje się upływającym czasem, dlatego leasing BMW – nawet używanego – jest bardzo rozsądną decyzją. Zapraszamy do sprawdzenia  bardziej szczegółowej oferty leasingu używanych samochodów BMW.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo BMW w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki BMW.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu BMW

Maksymalny okres leasingu samochodów osobowych BMW to 60 miesięcy.

Zalety leasingu BMW

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu BMW

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki BMW
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku BMW Leasingu. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na BMW nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat dla BMW Leasingu można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

Tak, leasing samochodów BMW pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych, także marki BMW i ich późniejszym lesingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie BMW z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej. Zapraszamy do sprawdzenia oferty BMW Leasingu w EFL.

Aby móc leasingować samochód BMW w EFL maksymalny wiek pojazdu na koniec okresu finansowania nie powinien przekroczyć 10 lat. Jeżeli masz wątpliwości co do możliwości wyleasingowania konkretnego modelu dla BMW Leasingu skontaktuj się z doradcą EFL.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta