Audi Leasing

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Audi

Audi, informacje o marce

Historia niemieckiej marki Audi sięga roku 1899. Dziś to jeden z głównych producentów samochodów klasy premium, a emblemat czterech zachodzących na siebie pierścieni jest rozpoznawany i szanowany na całym świecie. Wysoka jakość, charakterystyczny, nowoczesny, nieco drapieżny design samochodów Audi sprawiły, że marka jest synonimem luksusu i ma wielu oddanych fanów.

Audi Leasing – dlaczego warto?

To minimum formalności, samodzielna i elastyczna zmiana wysokości rat dla Audi Leasingu, aż do 100% odliczenia podatku VAT, błyskawiczna decyzja, rejestracja pojazdu w większości miejsc w kraju, indywidualne podejście czy naprawa szkód bez VAT w Centrum Likwidacji Szkód – to jedna z cech lesingu który oferujemy. Dzięki elastycznej ofercie Audi Leasingu w EFL każdy, nawet najbardziej wymagający, klient znajdzie opcję korzystną dla siebie.

Modele aut dostępne w Audi Leasingu

Oferta Audi leasingu w EFL pozwala wybierać spośród wielu modeli, m.in. Audi A1, Audi A3, Audi S3 i RS 3 (Sportback, Limousine), Audi A4 i S4 (Limousine, Avant), Audi A5, S5, RS 5 (Coupé, Sportback), Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q2, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7, Audi Q8, Audi R8 – każdy model dostępny jest w różnych wersjach.

Audi Leasing – szybki leasing samochodów używanych

Leasing używanych samochodów Audi to interesująca opcja w momencie, gdy z jakiegoś powodu klient nie chce zdecydować się na nowe auto w leasingu. Audi ma za sobą tak bogatą historię, że nie ma obaw, że samochody tej marki będą szybko tracić na wartości. To nieśmiertelny prestiż. Zapraszamy do sprawdzenia oferty Audi Leasingu w EFL.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo Audi Leasing?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Audi.

budzik stojący obok monet - czas trwania leasingu
Czas trwania Audi Leasingu

Maksymalny okres Audi Leasingu na samochód osobowy wynosi 60 miesięcy.

Audi Leasing - zalety

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Audi Leasing - warunki

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Audi
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Rodzaje finansowania:
Leasing operacyjny, Leasing kapitałowy, Pożyczka leasingowe
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru samochodu Audi był jak najkrótszy. W Audi Leasingu nie wymagamy wpłaty własnej, możemy sfinansować 100% wartości samochodu. Leasing jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć do 100% podatku VAT.

Aby móc leasingować samochód Audi w EFL maksymalny wiek pojazdu nie powinien przekroczyć 10 lat. Jeżeli masz wątpliwości co do możliwości wyleasingowania konkretnego modelu Audi, zapraszamy do dokładnego sprawdzenia oferty Audi Leasingu w trakcie kontaktu z naszym doradcą.

Nie określamy górnej wartości przedmiotu Audi Leasingu na samochody, które możemy sfinansować. W EFL możesz skorzystać zarówno z leasingu na małe Audi A1, prestiżowe Audi A8, jak i pojemne SUV-y z serii Q.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta